PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
بعید میدونم مرتبط به پینگ باشه ! من با پینگ 350-60 نه رو نسل قبل مشکل داشتم نه رو این نسل ! اینترنتمم مخابرات هست
البته امشب دو سه بار سعی کردم وصل شم تایم اوت داد اما دیروز و امروز بدون مشکل وصل میشدم فقط لودینگ سالها طول میکشید :|
شده داستان روزای اول GTA Online رو نسل قبل

حالا جدا از همه چیز...
چرا کسی توی هاستی که هستم وجود نداره!
فقط خودمم!
کاری خاصی باید انجام بدم؟

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
سلام اپدیت جدید gta مشکلات انلاین رو حل کرده موفق باشید

سامان جان مشکل برای ما همچنان باقیست !!!!
شما تونستی جوین شی به سرور ها بعد از آپدیت ؟

- - -ویرایش - - -

حالا جدا از همه چیز...
چرا کسی توی هاستی که هستم وجود نداره!
فقط خودمم!
کاری خاصی باید انجام بدم؟

اینم باز برمیگرده به همون مشکل نت
ولی درکل شما اول باید عضو یک Crews یا همون کلن باشی و با اونها ماموریت ها رو انجام بدین
برای عضویت در crews هم باید اول عضو Social Club باشین

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
وصل نشدن هیچ ربطی به پینگ و پورت نداره و همچنین سرعت
من دو روز پیش با مخابرات ( سرعت دانلود 500-600 kb/s ) بازی میکردم خیلی راحت ولی فرداش دیگه نتونست توی سرور بره و همون اروری که اون پست اول نوشته رو هی میده تا حالا ( پینگم هم خیلی خوبه با سرور World of Warcraft اروپا 120 هست )
ولی با اینترنت شاتل نامحدود که پینگش یک ذره بد تر از مخابرات هست ( حدود 150 ) و سرعت دانلود هم 100 کیلوبایت بر ثانیه و نهایت 110 پس از 5 دقیقه وصل میشم و مشکلی نیست فقط لودینگ هاش زیاده

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
اين مشكلات ممكنه برگرده به اينترنت ولي اخيرا يك گروهي به نام lizard squad سرور هاي بازي رو به مدت چند روز هك كرده بود كه فك كنم الان درست شده. اين lizard squad سرور هاي : ea و دستيني رو هم هك كرده بودن.

MADRIDISTA

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
.........

کماکان این مشکل Rockstar Unavailable برای من وجود داره با اینکه تمام بازیهای آنلاین دیگه مثل بتل وفیفا و کال آف رو راحت میتونم بازی کنم..تنها کاری که تونستم بکنم با شیر کردن یکی از این سرویسهای کاهش پینگ روی ps4 یه کاراکتر آنلاین بسازم البته همونم زود میندازه بیرون..صبر کنم pcش بیاد شاید بشه با استیم بازیش کرد

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
کماکان این مشکل Rockstar Unavailable برای من وجود داره با اینکه تمام بازیهای آنلاین دیگه مثل بتل وفیفا و کال آف رو راحت میتونم بازی کنم..تنها کاری که تونستم بکنم با شیر کردن یکی از این سرویسهای کاهش پینگ روی ps4 یه کاراکتر آنلاین بسازم البته همونم زود میندازه بیرون..صبر کنم pcش بیاد شاید بشه با استیم بازیش کرد

منم هنوز نتونستم و همین آلرت و میده . این داستان یکم پیچیده شده واسه من راستش
اگه مشکل از isp ماست و میگن پورت ها بستس پس چرا بعضی از خارجی ها هم اعلام کردن این مشکل رو دارن ؟ چطور منم بقیه بازی های آنلاین و راحت میتونم بازی کنم !
اگه سرورهای اونا مشکل داره چطور بعضی از بچه ها از ایران راحت وصل میشن ؟
من حتی عکس با موبایل هم میگیرو اولش یه اررور میده faild to upload ..... !!!!
حتی اگه random هم user ها وصل شن اینقدری که من امتحان کردم حداقل یه با باید میتونستم وصل شم !

خیلی عجیبه !

- - -ویرایش - - -

اين مشكلات ممكنه برگرده به اينترنت ولي اخيرا يك گروهي به نام lizard squad سرور هاي بازي رو به مدت چند روز هك كرده بود كه فك كنم الان درست شده. اين lizard squad سرور هاي : ea و دستيني رو هم هك كرده بودن.

MADRIDISTA

من با ساپورتشون دارم ایمیل بازی میکنم ، گفتم حداقل یکی از IP های سرورهاتونو بده من تست کنم ببینم isp بسته یا نه ، جواب نداد دیگه !

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
اینا برمیگرده به نت
من هم نسل قبل و هم الان راحت وصل میشم ولی کی دوستام نمیتونه یا هی پرت میشه بیرون.
منم نتم مخابراته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر