Middle Earth: Shadow Of Mordor | Xbox 360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
Middle-earth-Shadow-of-Mordor-pre-E3-1.jpg
انتشار رسمي اين بازي 17 روز ديگر است و اطلاعات بازي به اين شرح است
شركت سازنده: behavior game inc
سبك بازي : fantasy
Middle-earth-Shadow-of-Mordor-.jpg

آخرین ویرایش:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اطلاعات بازي

ديگه بالا جا نميشد اينجا ميزارم
یکی از چیزایی که همه آن را دوست دارند سری ارباب حلقه ها هست. عنوانی که فیلمش طرفداران بسیار زیادی دارد اما در قسمت بازی های ویدویی عناوین متعددی در طول نسل های مختلف ساخته شد که با استقبال گرمی روبرو نشد بر خلاف آن سری بتمن توانست در بازی های ویدویی حرف های زیادی بزند و طرفدارانش بیش از پیش زیاد شود. اخرین بار War in the North توانست تا حدودی موفق باشد و زمینه های نقش آفرینی آن هم باعث زیبایی بازی شده بود ولی باز هم با یک عنوان درخور نام برای این سری فاصله داشت. چندی پیش یک عنوان جدید دیگر از این سری معرفی شد که توسط استودیو Monolith ساخته میشد و این شرکت کارنامه خوبی داشت از جمله سخت عنوان F.E.A.R . با این حال نمایش های اولیه بازی آن قدر درگیر کننده نبود تا زمان انتشار بازی که میشود گفت خلاف انتظار خیلی از افراد و حتی طرفداران با یک بازی بسیار خوش ساخت روبرو شدیم چرا که نمرات بسیار خوب و تعریف های منتقد ها نگاه ها را به سوی Middle-earth: Shadow of Mordor معطوف کرد. سبک بازی action role-playing میباشد و وقایع داستانی آن هم بین سری The Hobbit و The Lord of the Ringsروایت میشود.

Middle-Earth: Shadow of Mordor روایت کننده داستان شخصی به اسم Talion هست و او به همراه خانواده اش مورد حمله نیرو های Sauron قرار میگرد و در میان درگیری با اورک ها خانواده او کشته میشود و بعد هم خود تالیون کشته میشود و در ادامه در دنیای برزخ توسط Celebrimbor به دنیای سرزمین میانه بازگردانده میشود تا انتقام خود را بگیرد. Celebrimbor در واقع در بدن تالیون قرار داد و یک بعد کاملا جدا را در گیم پلی خلق کرده و میتوان با فعال کردن دید Celebrimbor جزیاتی را دید که خود تالیون قادر به دیدن آن نیست. در ابتدا بخشی از مبارزات به نمایش در میاید که ترکیبی از مخفی کاری و melee combat برای کشتن اورک ها نشان داده شد. Talion میتواند بی سر صدا یا با تمام قوا در موردور به کشتار اورک ها بپردازد و یا از سیستم های مبارزات نزدیک که میشود آن را Batman: Arkham-style معرفی کرد هم استفاده کند. قابلیت های و تواناهایی ها و مبارزات بخش های متنوعی دارد که از نکات خوب Shadow of Mordor محسوب میشود.و اينكه بازيهفده روز ديگه عرضه ميشود منتظر باشيد
Talion_drawing_Azkar.gif

Talion_picking_up_a_sword_rune.gif

آخرین ویرایش:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بازی چرا لیک نمیشه؟؟
نميدونم ولي تو برنامه 24tech يه گيم پلي نشون داد از نسخه هايي كه اوندن يعني همون ps4 و ps3 و xone گيم پلي معركه بود و گرافيك عالي بود و همه چيز عالي تو مراحل نيتونيد از مخفي كاري هم استفاده كنيد

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
کسایی که دانلود کردن یا از یه جای دیگه اطلاع دارن بگن که دیسکها چجورین؟ یکی نصبی یکی بازیه یا نه ،هردوتا برای پلی به کار میرن؟ اگه نصبیه چند گیگ جا میخواد؟ و اینکه روی فلش هم جواب میده یا نه؟ ممنون

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
کسایی که دانلود کردن یا از یه جای دیگه اطلاع دارن بگن که دیسکها چجورین؟ یکی نصبی یکی بازیه یا نه ،هردوتا برای پلی به کار میرن؟ اگه نصبیه چند گیگ جا میخواد؟ و اینکه روی فلش هم جواب میده یا نه؟ ممنون

داداش یکمی صبر کن تازه رسیده یکم خستگی در کنه.شوخی کردم فعلا فکر نمی کنم کسی دانلود کرده باشه بعدشم تست کمی صبر کن

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
من دارم دانلود میکنم فعلا5گیگ دانلود زدم تا صبح هر دودیسک دانلودش تموم میشه:d
منم فردا بعد از ظهر دانلودم تموم میشه اما چون ایکس باکس ندارم نمیتونم تتش کنم قربون دستت اگه خودت تست زدی یه خبری بما هم بده.ممنون

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
چشم
انشالله یک ساعت دیگه دیسک1دانلودش تموم میشه:d

- - -ویرایش - - -

منم فردا بعد از ظهر دانلودم تموم میشه اما چون ایکس باکس ندارم نمیتونم تتش کنم قربون دستت اگه خودت تست زدی یه خبری بما هم بده.ممنون

چشم
انشالله یک ساعت دیگه دیسک1دانلودش تموم میشه

- - -ویرایش - - -

استارتر مثل اینکه عقب موندن!!!!!!!
بیا تاپیکتو اپدیت کن =))

- - -ویرایش - - -

موندم همچی بازی شاخی چرا تاپیکش اینقدر خلوته!!!!!!

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
دوستان دیسک1تست شد ودیتای بازی هست حدود5’1گیگ دیتا نصب اجباری از داخل بازی و خوشبختانه رو فلش هم و هارد اکسترنال هم میشه نصبیدو تو داشبوردم انستال گیم نداره ودیسک2در حال دانلود......

psycho0098

کاربر سایت
Dec 6, 2011
33
جریان چیه سایت ها به صورت یک دی وی دی واسه فروش گذاشتنش؟!
ویرایش: اشتباه شد، اون سایته قیمت اشتباه زده بود
دو دی وی دی است

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر