Manhunt 2

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
manhunt-psp-portada.jpg

خوب Manhunt 2 هم بالاخره با همه ي مشكلاتي كه داشت Release شد.

اين تاپيك رو زدم تا در مورد بازي صحبت كنيم.

براي دانلود هم ميتونيد از تورنت زير استفاده كنيد. حجم بازي حدود 950 مگ هست.

http://www.mininova.org/tor/967690

امتياز IGN به نسخه PSP بازي 7.5 بود.

كاراكتر اصلي بازي و خط داستاني بازي نسبت به نسخه اوليه بازي تغيير كرده. داستان ديگه مربوط به James Earl Cash نيست و كاملا يه موضوع جديد هست و ارتباطي به نسخه اوليه بازي نداره.

من هنوز كامل دانلود نكردم كه بيشتر توضيح بدم، اگه دانلود كرديد توي اين تاپيك نظرتون رو بگيد و از گرافيك و گيم پلي بازي هم بگيد.

اينم چندتا عكس از نسخه PSP

manhunt-2-20071029054728142-000.jpg

manhunt-2-20071029054729360-000.jpg

manhunt-2-20071029054728876-000.jpg

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
میشه یکم درباره ی سبک ، گیم پلی و داستان این بازی توضیح بدید ؟
راستش من اولین باریه که اسم این بازی رو شنیدم .

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
خب اول سلام به همه
دوم اینکه مثله اینکه تو این بازی یه سری سانسورایی هست که میشه تا جایی اونا رو برداشت
واسه این کار به برنامه umd gen نیاز دارید
iso بازی رو توش باز کنید
فایل زیرو دانلود کنید
http://www.sendspace.com/file/qjyuy3
دو فایل زیر را از بازی پیدا کرده و با فایلهای درون فایل دانلود شده عوض کنید
Extract PSP_GAME\USRDIR\GLOBAL\LVLSETUP.INI وPSP_GAME\USRDIR\LEVELS\A01_ES\GLVLSET.INI

حالا iso را سیو کنید
نکته:احتمالا مرحله 13 میپره

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
Manhunt2 رو دیشب دانلود کردم.از این torrentکه Uncensored-fix هست.فعلا تا مرحله 2 رفتم برای psp به نظرم تا اینجاش بازیه خوبی بوده کنترل خوبی داره.خشونت خاصی هم نداره خودشون رو این همه کشتن.:biggrin1:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بازی رو تموم کردم.16 تا مرحله بود فکر کنم.بنظرم از نظر پیاده کردن گیم پلی و داستان برای psp خیلی خوب بود کنترل روون نثبت به بازی های دیگه psp فقط صدا گذاریش و موسیقی هیچی نداشت این هم save من که همه level ها unlock شده بعد از level 16.

Attachments

• ULUS10280000.rar
    588.1 KB · مشاهده: 131

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
آقا سمير شما كارت خيلي درسته من هنوز تو مرحله اول گير كردم . اونجايي كه بايد 4 تا درب رو ببنديم تا دربه اصلي باز بشه و بعد دو نفر مي آيند كه بايد اونارو بكشيم من اون دو نفر رو نمي تونم بكشم . ممنون ميشم راهنماييم كني .

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقا سمير شما كارت خيلي درسته من هنوز تو مرحله اول گير كردم . اونجايي كه بايد 4 تا درب رو ببنديم تا دربه اصلي باز بشه و بعد دو نفر مي آيند كه بايد اونارو بكشيم من اون دو نفر رو نمي تونم بكشم . ممنون ميشم راهنماييم كني .
شما اول بزار ببیننت (حتما آمپول یا وسیله ای دستت باشه)بعد با سرعت برو طبقه بالا تو یه جای تاریک مخفی شو بعد مخفیانه از پشت یه ضرب هر کدوم رو بکش.بهتره همه رو مخفیانه بکشی که بدون دردسر بمیرن.

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
من تو مر حله ی 2 یا 3 گیر کردم اون جا که یه جا شبیه کلوپه بعد از این که یه زنه میره تو خونه
وقتی می رم جلو درش می گه من رو نمی شناسه ااون جا باید چی کار کنم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من تو مر حله ی 2 یا 3 گیر کردم اون جا که یه جا شبیه کلوپه بعد از این که یه زنه میره تو خونه
وقتی می رم جلو درش می گه من رو نمی شناسه ااون جا باید چی کار کنم
همون جا كه يارو ميگه قيافت آشنا نيست؟

بايد تبر رو برداري و يكي رو باهاش بكشي بعد سرش رو با تبر جدا كني :biggrin1: بعد بري جلوي همون در و بعد كله يارو رو ميگيره جلوي اون قسمت كه طرف نگاه ميكنه و بعد در رو برات باز ميكنه.

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
همون جا كه يارو ميگه قيافت آشنا نيست؟

بايد تبر رو برداري و يكي رو باهاش بكشي بعد سرش رو با تبر جدا كني :biggrin1: بعد بري جلوي همون در و بعد كله يارو رو ميگيره جلوي اون قسمت كه طرف نگاه ميكنه و بعد در رو برات باز ميكنه.
اره همون جا رو می گم چه جوری سرشون رو جدا کنم ؟:confused:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
خب اول سلام به همه
دوم اینکه مثله اینکه تو این بازی یه سری سانسورایی هست که میشه تا جایی اونا رو برداشت
واسه این کار به برنامه umd gen نیاز دارید
iso بازی رو توش باز کنید
فایل زیرو دانلود کنید
http://www.sendspace.com/file/qjyuy3
دو فایل زیر را از بازی پیدا کرده و با فایلهای درون فایل دانلود شده عوض کنید
Extract PSP_GAME\USRDIR\GLOBAL\LVLSETUP.INI وPSP_GAME\USRDIR\LEVELS\A01_ES\GLVLSET.INI

حالا iso را سیو کنید
نکته:احتمالا مرحله 13 میپره
بچه ها کسی اینو تست کرده؟
چون خودم بازی رو هنوز نگرفتم.
میخاستم دقیقا بدونم چه تاثیری داره

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بچه ها کسی اینو تست کرده؟
چون خودم بازی رو هنوز نگرفتم.
میخاستم دقیقا بدونم چه تاثیری داره
وقتي طرف رو از پشت ميري و ناگهاني ميكشي بعضا صحنه هاي خشني داره برا همين هم در حين اينكه داره طرف رو ميكشه تصوير يه جور خاصي ميشه و Blur به تصوير اضافه ميشه و زاويه دوربين عوض ميشه و درست نميبيني داره چيكار ميكنه كه ESRB مثل اينكه مجبورشون كرده اين كارو بكنن.
ايني كه گذاشتي رو اگه اضافه كنيم يه كم اوضاع بهتره ميشه و سلاخي كردن طرف رو ميتوني بهتر ببيني :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر