Persian Pirates | Clash of Clans

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
درود ؛
به مناسبت برد 100 کلن قرار شد چندتا عکس از این وار و warLog بزارم :

این وار به دلیل آپدیت جدید بازی که Xmode رو از کار انداخته , همون سه چهار نفری که تو کلن Xmode داشتن هم نتونستن استفاده کنن :d
از 101 واری که رفتیم 100تا رو بردیم به زودی به level 5 میرسیم و 200 برد :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
انگار همین دیروز بود که اومدیم همین جا برد 50 ـم رو جشن گرفتیم و به مناسبت ـش امضا ساختیم.
توی این مدت خیلیا اومدن و رفتن ولی برخلاف خیلی از کلن ها از هم پاشیده نشدیم و نظم ـمون روز به روز بیشتر شد و تنها چیزی که بچه ها بهش اهمیت میدادن کلن بود.
جا داره از کیا هم تشکر کنم که من میخواستم یه مدت از کلن به خاطر اتک های ضعیف کنار بکشم ولی چیزی نگفت:d.
ولی کی فکر میکرد اون اول کار با این آمار خیره کننده کلن رشد کنه و شخصا بعد از 50 برد متوالی شروع باخت هامون رو پیش بینی میکردم ولی فقط یک وار اونم به خاطر بدشانسی باختیم و باید گفت 100/101 کار هرکسی نیست.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen

logo_clan.png

100​

RambiZ

کاربر سایت
Dec 1, 2014
47
سلام و خسته نباشید.
من با اکانت لول 86، تاون هال 8، 5 تا کارگر، دراگ 3، هوگ 4، پیکا لول 2 تا 1 روز دیگه و بعدشم گولم رو لول 2 میکنم،
262 تا ستاره واسه وار، 162 میلیون لوت و 21k دونات + 8 تا دیوار لول 8 بقیه 7. میتونم وارد کلنتون بشم؟ :-/
رفیقمم هست با لول 105، تاون هال 9 و 4 تا کارگر که اگه اجازه بدین باهم بیایم :">

بیس خودم:
2i2m_rambiz.png
u1l_rambiz_troop.png

بیس دوستم:
g1w3_cloudy.png
bxov_cloudy_troop.png

مرسی :x.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
Kiarash dadash lvlam70 E hogam ham zad am bere3 dragam ham3e mitonam biam

چند سالته؟

---------------------------------------------------

بچه ها سنگ تموم گراشتن :x از وقتی ایکس مود کار نمیکنه بچه ها اثبات کردن که چقدر حرفه این. :D از اونطرف هم جنگیدن با کلن اندونزیایی که سخت ترین رقیبامون بودن شده برامون زنگ تفریح! اسکلای نوب =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر