Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
یکی یه زیرنویسه سالم از فصل 5 داره بده هرچی گیر آوردم خالی بود:|
تو بخش زیر نویس میگفتی ولی حالا اینجا برا کسایی که میخوان شروع کنن میزارم:
Season 1
Season 2

Season 3

Season 4

Season 5

Season 6
Season 7

تا فصل 7 بیشتراش با فرمت Sub هست متاسفانه! فصل 7 به بعد Srt میشه!
من کلی گشتم پس دنبال Srt ـش نباشید :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
mummy دومین قسمت خوب این سیزن بود. به نظرم سیزن هشت کاملا داره رو دست پیتر کاپالدی میچرخه. اگه نبود میتونست این سیزن کاندید یکی از بدترین سیزن های نیوهو باشه به نظرم :d امیدوارم در ادامه بهتر بشه
====
اونی که الان این شبکه جهان خوار نشون میده کدوم سریه؟ چه فصلیه؟
دکترهوی دیوید تننت هست که میشه فصل دو تا چهار. از اون شبکه به نظرم نگاه نکنید. دوبله ش فوق العاده ضعیفه. کیفیت پخش تصویرش هم به نظر دستکاری شده میاد.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Separated from the Doctor, Clara discovers a new menace from another dimension. But how do you hide when even the walls are no protection?

pjlibu3bnm63ntl8ubib.png

j61cowug9kymnvm1tcg9.png

sy3whfyq004hjfsvj3ru.png

Flatline شاید بیشترین قسمتی بود که من منتظرش بودم ولی اصلا موفات زده همه چی رو خراب کرده!

به The Clara Show خوش اومدین که پیتر کاپالدی هم ممکنه توی چند تا شات بیاد یه سلامی هم بکنه و بره.

ctpc1n1hsqujmvmq2pkn.jpg

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
دیوونه ی Dr Who ام من... خیییلییییی خفن ساختنش :D الان فصل 3 ام... در مورد بهترین دکتر هم بی برو برگرد فقط و فقط David Tennant... بقیه در مقایسه با این بشر هیچ ان :x
چی میشه اگه دوباره دکتر تغییر قیافه بده و دوباره جاش David Tennant رو بیارن ؟ :D :| :x

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
تا jenna coleman یکیمون رو نکشه ول کن نیست :d آقا حتمی شد فصل بعد نیست ؟ آدم بد جور دلش برا امی روز و روری تنگ میشه اینو میبینه :d یه چوب بزارن جاش

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
بچه ها کسی لینک سیزن 5 رو داره !؟ :-"

720 باشه هااااا :-"
720 خیلی گشتم. جایی مجانی ندارش. فقط imdb-dl سابق داره.(تا جایی که من جست وجو کردم) خودمم از اونجا 720 گرفتم.
اگر با پول پرداخت کردن رابطه خوبی ندارید میتونید از Torrent تیه کنید.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دست سازندگان تاپیک درد نکنه.اطلاعات گذاشته شده عالیه.
این کلارا حقیقتا رو اعصابمه.:D اصلا نمیتونم تحملش کنم.به نظر من هیچ کششی بین این و دکتر جدید وجود نداره.کششی که بین اون دختر مدرسه ایه با دکتر بود رو هم نداره.:D
این فصل تا اینجا که خوب نبوده.داستان کلیشم که معلوم نیست چیه!اصلا هم سوالی واسه بیننده ایجاد نکرده؟برعکس فصل 6 که همه اش منتظر بودیم ببینیم داستان از چه قراره... ولی یک حسی بهم میگه فصل بعد اگر کلارا واقعا نباشه پیتر کاپالدی و موفات میترکونن.

من هنوز تو کف اون دایناسوره ام.آقا تو خلا از چی تنفس میکرد؟چی می خورد؟جون من چجوری بالافاصله بعد تولد تخم گذاشت؟؟:D
ولی خداییش این اپیزود مومیایی خیلی خوب بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
با تشکر از اطلاعات خوبی که گذاشتین :x

اگه میشه اطلاعات در مورد کلارا ازوالد و اون یارو که تغییر قیافه میده و تو چشمش آدم کار میکنه رو هم به پست اول اضافه کنید:D
مرسی :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
کلا هر چی در مورد Flatline گفتم فراموش کنین :D

Radio Times: Flatline is Jamie Mathieson's real calling card ep. It's excellent. Dimensionally transcendental. I went into it with no expectations (only two lines of billing info) and it impressed me no end. My new season fave

The Guardian: Man, this week's Doctor Who, Flatline, is something else. So many ridiculous ideas brilliantly executed. My favourite of the series so far.

@Protessional
#DoctorWho Flatline is a creepy, refreshingly original story - good work @Jamti and @drmuig! Review coming Thurs @GallifreyTimes

@Eddie_At_Skaro
Just seen #flatline Wow again. Wow again.

GB member: Just watched Flatline - it's imperfect, but a very fresh concept and some really creepy execution. Mathieson's quite a find.

@sandiwich11
Wow goosebumps at Capaldi's performance in #Flatline, superb episode! @Jamti & @drmuig are now both firmly cemented as favourites of mine

Furthermore, Flatline is an episode of Doctor Who that has answers to both the questions 'what's it about?' and 'what it really about?'. If you're looking for a mildly close recent parallel, then it could be very, very loosely tied in that sense to the excellent series four episode, Turn Left. But to be clear: it doesn't overlap too much with that one at all, rather that the ethos behind it bears a similarity.

با این حساب Matheison دو قسمت واسه فصل نوشته که هردوتاش بهترین فصلن :D نقشش امیدوارم پررنگ شه تو فصل بعدی.
--------

^^

:))

وحید دیدی خودت؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وحید دیدی خودت؟

فصل های David Tennant رو دیدم فقط ! متاسفانه !

الان از فصل 1 دارم میگیرم سریال رو .

- - -ویرایش - - -

من اصلا تو این نظر سنجی شرکت نکردم ! :| چرا رای ام ثبت شده ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر