Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
سلام من ارور
ERROR CODE 2-0X0000D00A
رو دارم. سرور عوض کردم و فیلتر شکن فعال کردم یا خاموش کردم هیچ فایده نداشت. حتی اینترنت مخابرات گذاشتم بعد همراه اول گذاشتم باز فایده نداشت
فقط یبار بازی اومد اون دست که تموم شد و دوباره خواست بازی جدید بیاره دوباره خراب شد.
موقعی که میخواد matchmaking بیاره این مشکل بوجود میاد وگرنه توی منوهای بازی هیچ مشکلی نداره.
توی یوبی سافت سرچ کردم چیزه بدرد بخوری نگفته بودن
ممکن سیستم انتی چیت، بخاطر چت نامربوط، قطع و وصلی بیش از حد پینگ زیاد شما رو بن کرده، که برای اولین بار 2 هفته دور بعدی یک ماه و بعدش ابدی هست.
احتمال دوم هم اینه پینگ بالا و پایین بسیار داره ، و بخاطر تایم اوت بین سرور ها سریع تغییر میکنی ، واسه همین تو سیستم مچ مکینگ این خطا رو میده
احتمال سوم هم اینه اون سروری که روش بازی میکنی بیش از حد دوره و ارتباط بخوبی بر قرار نمیشه مثلا سرور های برزیل یا روسیه یا شرق اسیا.

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
امروز بعد از 2 هفته نشستیم سه دست بازی کردیم عینه سه دستش حریفا با گلیچای شاهکاری که یوبیسافت به بازی اضافی کرده دهنمونو سرویس کردن :))
با IQ بیرون از مپ یه کاری میکنن بعد مثل روح میان راحت همرو نایف میکنن میرن :) گلیچ شیلد هم برگشته هرکسی که شیلد داره میتونه جلوی صورتش شیلد بیاره! Clash یه گلیچ میزنه بعد شیلد کامل میاد جلوی صورتش و در همین زمان میتونه تیر بزنه!
خسته نباشی یوبی سافت

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این یوبی سافت واقعا نمیتونه جلوی گلیچ ها رو بگیره یا قضیه چیز دیگه ایه؟ بعد چند روز نشستم یکم بازی کنم که یکی از حریفا گلیچ کلش رو میزد. دیدن ایشون مساوی با کشته شدن بود :| هر راندی که کلش برمیداشت راحت ۳ ۴ تا کیل میگرفت:| با این وضعیت فعلا بازی unplayable هست.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
واقعا قهوه ای کردن دیگه بعد ۳ سال باز این گلیچ ها برگشته :|
من فکر کردم فقط خودم دیدم :|

پنج دست بازی کردم ۲ دست گلیچ زدن
می اومدم فحش بدم پروفایل رو بسته بودن اینم به جهنم فقط فلان فلان بودنشون از این جهت که سریع بعد راند اول میرن بیرون گزارش نشن

• Like

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
امشب سه الی چهار دست بازی کردیم و تو تک تک دستا این سه گلیچ رو کامل و واضح دیدیم :| جالبیش اینه شنیدم اون گلیچ شیلد کلا یکی از قدیمی ترین گلیچ های بازیه و دوباره کامبک زده

• Like

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
چت بی احترامی خاصی نداشتم
پینگ ثابت بوده همیشه از همراه اول برای این بازی استفاده میکردم چون ثابت بود و پایین حدود ۱۳۰ هست
سرور weu و neu و دیفالت تست کردم فایده نداشت

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
311
نام
Incarnation Of Kings
Nøkk خیلی باحاله :|
IMG_20190516_044212_241.jpg
چیزهایی که از تیزر و ویدیو مشخص شده احتمالا یه شاتگان مثل شاتگان Lesion داره و روی تمام اسلحه‌های Nøkk صدا خفه کن به صورت خودکار قرار داده شده.
اسم فصل جدید Phantom Sight خواهد بود،رونمایی کامل 19 May.
تصویر اوپراتور Defender هم لیک شده
IMG_20190516_043848_965.jpg

^:)^^:)^^:)^
hwph5vweikj21.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Nøkk خیلی باحاله :|
View attachment 106644
چیزهایی که از تیزر و ویدیو مشخص شده احتمالا یه شاتگان مثل شاتگان Lesion داره و روی تمام اسلحه‌های Nøkk صدا خفه کن به صورت خودکار قرار داده شده.
اسم فصل جدید Phantom Sight خواهد بود،رونمایی کامل 19 May.
تصویر اوپراتور Defender هم لیک شده
View attachment 106645

^:)^^:)^^:)^
View attachment 106646

سبک بازیو به عوض کردن :D فیلم ترسناک شده :D

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
311
نام
Incarnation Of Kings
سبک بازیو به عوض کردن :D فیلم ترسناک شده :D
اصلا من تیزر دیدم فکر کردم همون دختر مو بلنده داخل فیلم Ring :D،مثل اینکه از نیروهای ویژه دانمارک با اسم Frogman الگو گرفتن.
deaeuvKTk7h.jpg

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
امروز بعد از 2 هفته نشستیم سه دست بازی کردیم عینه سه دستش حریفا با گلیچای شاهکاری که یوبیسافت به بازی اضافی کرده دهنمونو سرویس کردن :))
با IQ بیرون از مپ یه کاری میکنن بعد مثل روح میان راحت همرو نایف میکنن میرن :) گلیچ شیلد هم برگشته هرکسی که شیلد داره میتونه جلوی صورتش شیلد بیاره! Clash یه گلیچ میزنه بعد شیلد کامل میاد جلوی صورتش و در همین زمان میتونه تیر بزنه!
خسته نباشی یوبی سافت
در راستای پست شما دیشب نشسته بودم بازی میکردم موقعیت 1ب1 جلو کلش افتادم و با گلیچ شیلد کشتم!!! و یک راند دیگه دفاع بودم داشتم دوربین مایسترو را چک میکردم دیدم نوشت یکی اومده تو سکور هرچی نگاه کردم کسی را ندیدم ی هو نایف شدم توسط iq!! واقعا من نمیدونم این یوبی باگ چکار میکنه ک متوجه این گلیچ ها نمیشه و یکسری هم ماشالله پر رو منتظر این گلیچ ها هستند.
بعد اون دست سریع زدم بیرون و دستگاه را خاموش کردم.

منتظر فصل جدید هستم بدجور عاشق اپراتور جدید شدم خیلی خوفناک هستند.

• Like
Reactions: TeTration

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
از لحاظ طراحی واقعا یکی دو سطح بالاتر رفتن و اون حس جالبی و‌خوفی رو با هم دارن

Nokk که عملا فیلم وحشتناک میشه واردات هم که کاملا cool ه
ولی نکته اینه که چینش اسلحه خوبی اصلا ندارن اسلحه های دیفندر ها رو دادن دست اتکرها و اسلحه جدیدی نداره:|

• Like
Reactions: aliahmadi2

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
این چند وقته یه باگ دیدم که اگه بگم بهتون چی بود شاخ در میارید
الان چند روزه که اصلا دیگه قابل بازی نیست R6. چند تا گلیچ وحشتناک اومده گند زده به بازی . یوبی هم نمیتونه سریع فیکس کنه مثل خر تو گل مونده قراره تا سیزن بعد به صورت موقت شیلد,کلیمور و کلش رو
غیر فعال کنه.والا انقدر باگ های عجیب غریب تو این بازی دیدم که اگه بیای بگی طرف انتحاری میزنه مپ میره هوا بازم برام عادیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر