Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
دوستان من بعد تقریبا یکسال و نیم به بازی برگشتم:D میخواستم بدونم الان چه اپراتوری بگیرم خوبه؟ 90 هزارتا از قبل دارم و تا Mira و Jackal همه رو خریدم (Mira و Jackal هم دارم). خودم بیشتر نظرم رو Ela و Alibi و Lion هست. نظر شما چیه؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سیستم لول دهی بازی چطوری کار میکنه ؟ تا یه مدت 500تا500 تا اضافه میشد واسه لول بعد اما الان فقط 9000 تا میخواد واسه 30-31-... .
این caveria ارزش وقت گذاشتن روش رو داره ؟ قابلیت interrogateش خیلی باحاله :D

• Like
Reactions: amir_k2m

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
سیستم لول دهی بازی چطوری کار میکنه ؟ تا یه مدت 500تا500 تا اضافه میشد واسه لول بعد اما الان فقط 9000 تا میخواد واسه 30-31-... .
والا لول که آروم آروم با بازی میره بالا، من شخصا تا حالا دقت نکردم، انقدر هم اکانت smurf زیاد شده که دیگه خیلی لول طرف مهم نیست، تجربه هست که مهمه،
درباره cav که به نظر من یکی از بهترین roamer ها هست (البته الان بنظرم alibi بهتره)، هم میشه long barrel بزاری برای SMGش برای spawn kill هم خب چون هم سریع هست هم سر و صداش کمه راحت میتونی بچرخی، بعدم اگر قلق مخفی کاریش دستت بیاد واقعا میتونه یک تنه بازی رو جمع کنه... البته بد شانسی هم بیاری خیلی راحت میمیری، کلا یکجورایی تیغ دولبه هست.....

• Like
Reactions: Moriarty

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
دوستان من بعد تقریبا یکسال و نیم به بازی برگشتم:D میخواستم بدونم الان چه اپراتوری بگیرم خوبه؟ 90 هزارتا از قبل دارم و تا Mira و Jackal همه رو خریدم (Mira و Jackal هم دارم). خودم بیشتر نظرم رو Ela و Alibi و Lion هست. نظر شما چیه؟
کسی پیشنهادی نداره؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
بین Jackal و Hibana و Lesion کدوم رو بهتر و بیشتر لازم میبینید؟ :D
Hibana و Termite یکی از اصلی ترین اتکر ها هستن. همه مپ ها جواب میدن
Lesion برای دفاع عالیه، یه جورایی Wall hack داره. تله هارو میزاری هر کی از روش رد بشه راحت معلوم میشه کجا هست

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
Hibana و Termite یکی از اصلی ترین اتکر ها هستن. همه مپ ها جواب میدن
Lesion برای دفاع عالیه، یه جورایی Wall hack داره. تله هارو میزاری هر کی از روش رد بشه راحت معلوم میشه کجا هست
نمیدونم چرا قفلی زدم رو Jackal :D تقریبا مطمئنم Lesion برام لازم تره ولی جذب اون لعنتی شدم :D

از لحاظ اسلحه چجوری هستن؟ کدوم بهتره؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
نمیدونم چرا قفلی زدم رو Jackal :D تقریبا مطمئنم Lesion برام لازم تره ولی جذب اون لعنتی شدم :D

از لحاظ اسلحه چجوری هستن؟ کدوم بهتره؟
هیبانا اسلحش 20 تیر بیشتر نداره اذیت میکنه، لگدش هم نسبتا زیاده
از اون ور Jackal خیلی بهتره. دمیج خوبی هم داره
Lesion یه شاتگان داره که داغونه، ولی اسلحه اصلیش کار راه میندازه

• Like
Reactions: Red Ѵ

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
یه گلیچ اومده که 3 آرمور ها تبدیل به 3 اسپید میشن :))
گلیچشم با استفاده از وسیله ی لرد تاچانکاس! بالاخره به یه دردی خورد :D

Ela یکمی کنترل لگدش سخت شده! اگه aim کردنت ضعیف شده پیشنهاد میکنم فعلا بیخیالش شی.جاش اگر رومر میخوای Vigil بگیر اگه نه lesion
Alibi عالیه پیشنهاد میکنم تا قبل از نرف احتمالیش بخریش و ازش استفاده کنی!
Lion هم تفنگش عالیه هم وسیلش در کل پیشنهاد میشه

هیبانا اسلحش 20 تیر بیشتر نداره اذیت میکنه، لگدش هم نسبتا زیاده
از اون ور Jackal خیلی بهتره. دمیج خوبی هم داره
Lesion یه شاتگان داره که داغونه، ولی اسلحه اصلیش کار راه میندازه
هیبانا تیر تفنگش کمه ولی انقدر قویه که اصلا نیازی به تیر بیشتر نداره :D من خودم قبلا خیلی برش میداشتم ولی بعد از اینکه claymore ازش گرفتن دیگه زیاد طرفش نرفتم!

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
لولت که بالا میره XP مورد نیاز هم بیشتر میشه. فکر نمیکنم سفقی هم داشته باشه :D
Caviera هم به نظر من ارزش نداره. رنکت که بالا تر بره اصلا نمیتونی از قابلیتش استفاده کنی به خاطر اینکه همه حواسشون جمعه و نمیذارن interrogate کنی و در نتیجه سلاح هاش هم به درد نخور میشن، یه roamer دیگه استفاده کنی خیلی بهتره

با تشکر از کمک، جکال رو گرفتم و اصلا پشیمون نیستم :D انصافا بازی کردن باهاش نهایت فان هست:D عمون چیزی که میخواستم

ای کاش Hibana رو میخریدی :D
تنها اپراتور DLC هست که قابلیت نابود کردن reinforcement ها رو داره :D

• Like
Reactions: Red Ѵ and Moriarty

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
ای کاش Hibana رو میخریدی :D
تنها اپراتور DLC هست که قابلیت نابود کردن reinforcement ها رو داره :D
دلم یه اپراتور خفن و فان میخواست که اسلحه خفنی داشته باشه :D این جکال لامصب عالیه تفنگش :D یه ذره لگد نداره :D قابلیتش هم برای استاک بازی عالیه :D هم باعث استرس میشه و خب لو میده دیگه :D

mhd11

کاربر سایت
Jun 30, 2018
9
سلام دوستان.. تقریبا دو هفته ای میشه که وسط بازی بار ها و بارها connection faild می ده بهم، در صورتی که در اون لحظه نه پینگ لاست دارم، نه پینگم بالا نه مشکلی با اتصال اینترنتم هست، سرویس دهنده مخابرات با سرعت 16.. با هیچ بازیه دیگه مشکل ندارم، فقط با این بازی هست، پورت فورواردینگ هم برای پورت های این بازی و پلی استیشن انجام دادم باز هم مشکل هست، با مخابرات هم تماس گرفتم گفتن بله چند نفر دیگه هم تماس گرفتن این مشکل رو دارن ولی کاری از دست ما بر نمیاد، لطفا راهنمایی کنید، رسما دو هفته می شه که نتونستم بازی کنم همش قطع می شه.. مرسی

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام دوستان.. تقریبا دو هفته ای میشه که وسط بازی بار ها و بارها connection faild می ده بهم، در صورتی که در اون لحظه نه پینگ لاست دارم، نه پینگم بالا نه مشکلی با اتصال اینترنتم هست، سرویس دهنده مخابرات با سرعت 16.. با هیچ بازیه دیگه مشکل ندارم، فقط با این بازی هست، پورت فورواردینگ هم برای پورت های این بازی و پلی استیشن انجام دادم باز هم مشکل هست، با مخابرات هم تماس گرفتم گفتن بله چند نفر دیگه هم تماس گرفتن این مشکل رو دارن ولی کاری از دست ما بر نمیاد، لطفا راهنمایی کنید، رسما دو هفته می شه که نتونستم بازی کنم همش قطع می شه.. مرسی
بازی خیلی مشکل داره:D منم نه تایم اوت دارم و پینگم زیاده ولی بعضی مواقع مثل شما میشم در حالی که Overwatch رو همزمان دارم بازی میکنم و مشکلی درش ندارم!

• Like
Reactions: Moriarty

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر