سفینه بیگانگان (Alien Spaceship)--- مدل سه بعدی --- طرح ناتمام

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بله این طرح را دیگه بی خیال شدم .... چون متاسفانه توی سایت های تخصصیه 3D ازش زیاد استقبال نشد ... چون سلیقه ها تو ایران بیشتر سنتی و یا به سمت معماری گرایش داره ..از همه نا امیدوار کننده تر اینکه نمیتونم اشکالهای فنی کارم را بفهمم.....

طرح اولیه از تکنیک های مختلفی به وجود میاد...

واقعا ممنون بابت توصیحات خوب و دقیقت و وقتی که صرف کردی. این چگونگی ایجاد طر‌های اولیه همیشه برام سوال بوده و متاسفانه خیلی دنبالشم نرفتم، بیشتر مواردی رو هم که دیدم روی کاغذ انجام شده بوده و این نکاتی گفتی عالی بود...

( سایت‌های تخصصی 3D داخلی از طرحت استقبال نکردند و یا سایت‌های دیگه؟ دلایلشون نگفتن؟ به نظرم چون تمام طرح به دست خودت ایجاد شده حتما وقت بزاری می‌تونی نقص‌هاشو پیدا کنی...)

در هر صورت خوشحال می‌شیم طرح‌های جدیدی رو کار می‌کنی به اشتراک بزاری، به امید موفقیت‌های آیندت...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
واقعا ممنون بابت توصیحات خوب و دقیقت و وقتی که صرف کردی. این چگونگی ایجاد طر‌های اولیه همیشه برام سوال بوده و متاسفانه خیلی دنبالشم نرفتم، بیشتر مواردی رو هم که دیدم روی کاغذ انجام شده بوده و این نکاتی گفتی عالی بود...

( سایت‌های تخصصی 3D داخلی از طرحت استقبال نکردند و یا سایت‌های دیگه؟ دلایلشون نگفتن؟ به نظرم چون تمام طرح به دست خودت ایجاد شده حتما وقت بزاری می‌تونی نقص‌هاشو پیدا کنی...)

در هر صورت خوشحال می‌شیم طرح‌های جدیدی رو کار می‌کنی به اشتراک بزاری، به امید موفقیت‌های آیندت...

خواهش میکنم ....خوشحالم که براتون مفید بوده ...... والا سایتای خارجی کلا از این طرح ها
خوششون میاد ... زیاد به خارجیا رو نزدم. منتها اونا اموزش های آکادمیک بسیار سنگین و تخصصی دیدند آدم جرات نمیکنه طرفشون آفتابی بشه .... ولی شاید یه روز دلو زدم به دریا و.......
بله .... سایتهای داخلی...... دلیلش هم اگر می گفتند خوب بود..... به جایی میرسی که فقط دلت میخواد
یکی یه پست بزاره بگه "تو می تونی" :d ...... کارای مختلفی دارم... دارم روی بعضی کارای قدیمی
کار میکنم.... تا به نسبت اطلاعات و تجارب جدیدم بازسازیشون کنم
اگر بدونم علاقه دارید ببینید حتما براتون آپلود می کنم.... اگر بازم سوال داشتید تا جایی که بدونم
راهنماییتون می کنم. بازم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر