بازی‌کست BaziCast

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
این که نمیخاین ادامه بدین بازیکست رو بد نیست به هردلیلی میخاد باشه ولی این که اینقدر ارزش قائل نیستین برا مخاطب که یه توضیح بدین چرا نمیخاین ادامه بدین توهین به شعور اون کساییه که دنبال میکردن کاراتون رو , یه پست اینجا بدین کار سخت یا وقت گیری نیست
دوست خوبم زود قضاوت نکن شاید مواردی بوده که درگیرشن و نتونستن وقتی برگردن حتما دلیل قانع کننده ای دارن

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,182
نام
امیر
دوست خوبم زود قضاوت نکن شاید مواردی بوده که درگیرشن و نتونستن وقتی برگردن حتما دلیل قانع کننده ای دارن

پست من رو درست نخوندی شما , نگفتم چرا دیگه نمیدین پادکست چون ارث پدرمون نیست که طلبکار باشیم داشتن کارمجانی میکردن ما هم حمایت , میگم یه توضیح 5 خطی تو این تاپیک کار سخت یا وقت گیری نیست به این میگن حرفه ای رفتار کردن , کست این تیم هم ادعای حرفه ای بودن داره در زمینه ی ژورنالیست گیم

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
پست من رو درست نخوندی شما , نگفتم چرا دیگه نمیدین پادکست چون ارث پدرمون نیست که طلبکار باشیم داشتن کارمجانی میکردن ما هم حمایت , میگم یه توضیح 5 خطی تو این تاپیک کار سخت یا وقت گیری نیست به این میگن حرفه ای رفتار کردن , کست این تیم هم ادعای حرفه ای بودن داره در زمینه ی ژورنالیست گیم
عزیز جان اتفاقا منظورت رو خوب گرفتم ولی میگم شاید واقعا وقت همین پست دادن رو هم نداشتن به خدا توی زندگی خود ما هم پیش میاد صب تا شب سر کاریم بعدم دور از جون شما و بقیه نعشمون به خونه میرسه شاید هم هنوز برنامه هایی دارن و درحال آماده سازی هستن باز هم صبوری میتونه کمک کنه به هر حال باهم بودن بهتر از در مقابل هم بودنه رفیق بیا بازم حمایتشون کنیم شاید راهی شد برای بازگشتشون

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
خبرها از به هم خوردن رفاقت محمد طالبیان و کسری کریمی طار در پی اتفاقات اخیر و انتشار نام کریمی طار به تنهایی در مقاله نشریه پلی گان حکایت داره. پیش تر امیر گلخانی با ورود به برنامه به روز شبکه سه قطع همکاری خود با تیم بازی کست رو اعلام کرده بود

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
پیش تر امیر گلخانی با ورود به برنامه به روز شبکه سه قطع همکاری خود با تیم بازی کست رو اعلام کرده بود

وای چه اتفاق مهمی واقعا! ایشون از روز اول هم هیچ نقشی در بازیکست نداشت فقط بعنوان یه مهمان(که از نظر من حضورش رو اعصاب بود) میومد و میرفت.

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
خبرها از به هم خوردن رفاقت محمد طالبیان و کسری کریمی طار در پی اتفاقات اخیر و انتشار نام کریمی طار به تنهایی در مقاله نشریه پلی گان حکایت داره. پیش تر امیر گلخانی با ورود به برنامه به روز شبکه سه قطع همکاری خود با تیم بازی کست رو اعلام کرده بود

سلام ، داداش مطمعنی ؟
مگه می شه رفاقت چندین ساله ی این دو فقط به خاطر یه ننوشتن اسم به هم بخوره ؟
منظورت از مقاله همون مقاله the game industry of Iran مال آقای علمجو هست ؟

"اگرم واقعا رفاقتتون به هم خورده سریع آشتی کنید . آدم که رفاقت چندین سالش رو به خاطر این چیزا به هم نمی زنه ."

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

اولش باورم نمیشد ، اما نه اینجا جوابی بهمون میدن ، نه داخل Instagram . الان داره باورم میشه که دیگه خبری از بازیکست نیست :(

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
حداقل بد نمیشد میومدن جایزه مسابقه رو می دادن بعد قشنگ با احترام کامل از مخاطبا خداحافظی می کردن تا همیشه یه خاطره خوب ازشون به جا بمونه. همین اعضای بازیکست کلی به وضعیت بد و بدقولی های شرکت های بازیسازی و کلی جاهای دیگه گیر میدادن این اصلا جالب نیست که خودشون همچین رویه ای رو در پیش گرفتند!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
انقدر زود قضاوت نکنید. محمد و کسری خیلی وقته نه اینستاگرام هاشون رو اپدیت کردند و نه وارد اکانت بازیسنترشون شدند. حد اقل من ندیدم که اصلا تو هیچ پستی کامنت دادن.
احتمالا سرشون خیلی شلوغ هست. و الا میومدن رسما اعلام می کردند که دیگه خبری از بازیکست نیست.

- - -ویرایش - - -

انقدر زود قضاوت نکنید. محمد و کسری خیلی وقته نه اینستاگرام هاشون رو اپدیت کردند و نه وارد اکانت بازیسنترشون شدند. حد اقل من ندیدم که اصلا تو هیچ پستی کامنت دادن.
احتمالا سرشون خیلی شلوغ هست. و الا میومدن رسما اعلام می کردند که دیگه خبری از بازیکست نیست.

• Like
Reactions: reza7272

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

محمد سه یا چهار روز پیش پست جدید گذاشت اینستاگرام .

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
اصلا مشخص نیست کسری کجاست! قبلا جواب ایمیل ها را میداد که دیگه نمیده. تو فیس بوک هم نمیاد. اینجا هم نمیاد.

من کاری به بازی کست ندارم. کسری مقاله برای پلاتینوم گیمز در روزنامه صبا نوشتی به من خبر بده. بعید میدونم در رابطه با ده سالگیشون ننویسی!

میخوام یک چیزی درجه یک مثل مروری بر کارنامه شینجی میکامی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر