بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
سام الیک :d
AA امروز 3 نفر با لنگر با یه کشتی داشتن پرواز میکردن با یدونه از این هوایما ها (بالن) مرده بودم از خنده عکس نگرفتم داشتم با glider پرواز میکرم بقلشون
دفعه بعد همیچین چیزایی دیدم عکس میگیرم =))

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
سام الیک :d
AA امروز 3 نفر با لنگر با یه کشتی داشتن پرواز میکردن با یدونه از این هوایما ها (بالن) مرده بودم از خنده عکس نگرفتم داشتم با glider پرواز میکرم بقلشون
دفعه بعد همیچین چیزایی دیدم عکس میگیرم =))

دونفرو دیدم رو کشتی بودن داشتن گاو و اردک مینداختن بیرون تو دریا! یه چیزی تو دریا یه جایی هست یه هشت پایه خیلی بزرگ هست که اگه برین سمتش میزنه قایقو میترکونه! البته تو یوت*ب دیدم اینارو بعد یه چیز دیگه شما تو بازی میتونین قاضی بشین و بقیه بازیمنا رو بندازین زندان!

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
یه توضیحی در مورد عکس ها میدید عزیزان ؟ ممنون میشم :D !

عکس اول که یارو تو کشتیه اونم همون هشتپا غولس که گفتم میزنه قایقو میترکونه در اصل باس به حساب میاد! عکس دومم که دوتا نژاد بعدی هستن که قراه در اینده اضافه بشه! عکس بعدیی هم یارو تو قایق داره ماهی میگیره تو دریا و بزرگی دریا رو نشون میده پایینیشم که معلومه دیگه تو بازی میشه ماشین داشته باشی ولی معلوم نیس باید خودت بسازی یا اینکه از npc هایی که مربوط به مونت میشه باید خرید!

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
اقا خواستین Archeage رو بگیرین خودتون دانلود کنید بهتره تا از این سایت ایرانیا بگیرین! منم خر شدم رفتم گرفتم الان بازی خرابه بالا نمیاد! :(

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
اقا خواستین Archeage رو بگیرین خودتون دانلود کنید بهتره تا از این سایت ایرانیا بگیرین! منم خر شدم رفتم گرفتم الان بازی خرابه بالا نمیاد! :(

دوست عزیز من صادقانه گفتم به persibox اعتماد نکنین چون همیشه دیر میفرستن و بازی مشکل دار.:d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این شرکت mygame هم بازی های آندرویدی خوبی ساخته و معروف شدن ...

چند وقت بود هوس یه بازی MMORACING کرده بودم و این بازی رو دیدم شوکه شدم

World of Speed

باز هم از همین شرکت ـه

یه تصویر از بازی

worldofspeed_mitsubishi_lancer_06.jpg

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
این هم یک مقاله در مورد Pay 2 Win بودن بازی archeage

Is ArcheAge Pay to Win? - Gameplay Action�- MMOBomb.com

پس چه کنیم بلاخره p2w هست یا نه! :( بعد یه مدت گفتیم یه بازی خوب پیدا کردیم که اینم p2w شد! :( ولی من یه ویدیو دیگه دیدم یارو میگفت p2w نیست و فقط متریال هست و گلایدر های طرح دار همین چیزی در مورد سلاح یا زره های خفن نگفت! بعدشم همه بازیا p2w هستند! همین black desert اگه ندیدید وقتی بیاد p2w بشه! ولی من دانلودش میکنم! :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر