Total War: Attila|PC

دقایقی پیش در مراسم EGX کمپانی SEGA و استدیو Creative Assembly از نسخه جدید فرنچایز محبوب Total War با نام Total War: Attila رونمایی کردند , SEGA گفته است بازی در سال 2015 برای PC و Mac منتشر خواهد شد

در قرن پنجم پس از میلاد به وقوع می‌پیوندد و روایت‌گر دوران تاریک و رو به زوال امپراتوری روم باستان است. دورانی که این امپراتوری، با یکی از هراس‌انگیزترین دشمنان خود رو در رو می‌شود.
بله، این بار با پادشاه قوم هون و میلیون‌ها تن از سواران وی که اروپا را دست‌خوش تاخت و تازهاى خونین قرار دادند، همراه خواهیم بود. هون‌ها مردمان زردپوست آسیایی بودند که به سرکردگی آتیلا، اروپاى خاورى و مرکزى را مورد تاخت و تاز قرار دادند. آتیلا، در زمان حیاتش بزرگ‌ترین امپراتوری را در اروپا، از رود اورال تا دانوب داشت. اگرچه پیروز در غارت و چپاول مردمان بالکان، آتیلا هیچ‌گاه موفق به تصرف قسطنطنیه نشد، و تلاش او در تسلط بر گال‌ها نیز با ناکامی مواجه شده و تنها توانست تا شهر Aurelianum به پیش آید.
آتیلا در نبرد شالون (که نبرد دشت کاتالونی نیز نامیده می‌شود) شکست خورد، اما نگذاشت که این شکست تاثیر زیادی بر وی و روحیه لشکریانش گذاشته و سد جاه‌طلبی‌هایش شود: او پس از غارت ایالات شمالی ایتالیا، قصد تصرف روم کرد. اما پیش از آن که بتواند روم را فتح کند، ظاهراً و بنا به روایتی به دلایل طبیعی فوت کرد.
از بحث داستان که بگذریم، لازم به ذکر است که در این عنوان، شاهد بازگشت دوباره بخش محبوب Family tree پس از حذف آن‌ در Rome II خواهیم بود. علاوه بر این، Creative Assembly قول گیم‌پلی و هوش مصنوعی بهبود یافته، و امکان به آتش کشیدن بناها را نیز داده است.

Total War: Attil هم‌اکنون در دست ساخت بوده و انتظار می‌رود، در فوریه 2015 برای PC و Mac منتشر شود.

در Total War: Attila بازیکنان قادر خواهند بود تا قلمرو تحت سلطه آتیلا را تا حدی که قادرند و بازی اجازه می‌دهد، گسترش دهند
با تشکر از Monsoon

تصاویر منتشر شده:

djk3y8x58mqsmio1dtjy.jpg

• Like
Reactions: kamyy

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
[MENTION=75115]reza_cowboy[/MENTION]
دوست گرامی من هنوز فرصت نکردم برای بازی وقت کافی بزارم ، اما تو نگاه کوتاهی که به بازی داشتم این موارد بنظرم مشکلدار اومد :

1- مهمترین ایرادی که در نگاه نخست توجه (دست کم هر ایرانی ای) رو جلب میکنه بکار بردن دستار عربی در پرتره های کاراکترهای ایرانیان هست. نیاز به توضیح نیست که بکار بردن چنین سربندهایی برای ایرانیان اون زمان تا چه اندازه نادرسته

2- پوشش و لباس برخی از یگانهای ایرانی نادرست هست. برای نمونه جنگاوران سغدی لباس و کلاهخود کاملاً فانتزی بتن دارند و خیلی شبیه کاراکترهای داستانهای هزار و یک شب هستن !

3 - شکل نقشه و مرزها در بخش خاوری که ایران رو شامل میشه مانند اکثر نسخه های پیشین توتال وار بسیار بد و نافرم طراحی شده (بر خلاف بخش های باختری نقشه)

4- یکی دیگه از موارد بسیار بد در مورد فکشن ساسانیان بخشبندی کردن گستره بزرگی از شاهنشاهی بعنوان فکشنهای متفاوت اما خراجگذار ساسانیان هست که مشخصاً تنها بخاطر گیم پلی انجام شده. اینکار در مورد سلوکیان در Rome II انجام شد که اشتباه بود ، در مورد اشکانیان در Emperor Edition هم بسیار اشتباه بود و حالا در مورد ساسانیان غیر قابل قبوله !

اینها مواردی بود که در نگاه اول شکار شدن ! تقریباً یقین دارم اگر یک کمپین رو با ساسانیان انجام بدم موارد حتی بیشتری هم پیدا خواهم کرد.

البته شکی نیست که آتیلا در مقابسه با دیگر بازیها مشابه بسیار بهتر و دقیقتر ایرانیان اون دوره رو بتصویر کشیده اما اونطور که شما گفتین یک سفر واقعگرایانه به اون زمان نیست گرچه احتمالاً واقعی ترین بازی در مورد ما باشه !

سپاس

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام دوستان...

من الان دانلود بازیم تموم شد چرا بازی اینطوریه؟ توی بنچمارک خودش همه چی رو روی اخرین حد گذاشته تو جنگ های داخل بازی خیلی روونه ولی تو بازی قشنگک تیکه تیکه میره از فریم به فریم بدتر ...بعد اینکه گزینه ی campaign من کلا خاموشه فقط start prologue و grand campgain دارم الان دوستان دیگه همینطوریه بازیشون؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
احتمالا اول باید prologue را انجام بدی.

سلام دوست عزیز...
من وحشتناک افت فریم دارم حتی تو دموهای بازی فریم به فریم میره...ایا با این سیستم باید بازی اینطوئری اجرا بشه بعد یه نکته هست اینکه انگار فریم برای من رو 30 قفله در صورتی که تو روم تا 72 هم میرفت... خود بازی تنظیمات رو میذاره روی maximum quality ولی یجورایی اصلا قابل بازی نیست کرک جدیدی که گذاشته بودین هم ریختم ...دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن؟

این مشخصات سیستم :

CPU : AMD FX 8350 8 core 4.ghz
RAM : 8 gig ddr3 1600
VGA : r9 270x 2 gig gddr5

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام دوستان...

من الان دانلود بازیم تموم شد چرا بازی اینطوریه؟ توی بنچمارک خودش همه چی رو روی اخرین حد گذاشته تو جنگ های داخل بازی خیلی روونه ولی تو بازی قشنگک تیکه تیکه میره از فریم به فریم بدتر ...بعد اینکه گزینه ی campaign من کلا خاموشه فقط start prologue و grand campgain دارم الان دوستان دیگه همینطوریه بازیشون؟

منم تو rome 2 این مشکلو داشتم(اینو بازی نکردم) این بازی مخصوصه cpu i7 هست فکر کنم به خاطر همینه توی جنگ ها بیشتر گرافیک میخواد تو صفحه اصلی بازی cpu . محاسبات ارتباطات کشور های مختلف cpu طلبه
میخواد

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
@reza_cowboy
دوست گرامی من هنوز فرصت نکردم برای بازی وقت کافی بزارم ، اما تو نگاه کوتاهی که به بازی داشتم این موارد بنظرم مشکلدار اومد :

1- مهمترین ایرادی که در نگاه نخست توجه (دست کم هر ایرانی ای) رو جلب میکنه بکار بردن دستار عربی در پرتره های کاراکترهای ایرانیان هست. نیاز به توضیح نیست که بکار بردن چنین سربندهایی برای ایرانیان اون زمان تا چه اندازه نادرسته

2- پوشش و لباس برخی از یگانهای ایرانی نادرست هست. برای نمونه جنگاوران سغدی لباس و کلاهخود کاملاً فانتزی بتن دارند و خیلی شبیه کاراکترهای داستانهای هزار و یک شب هستن !

3 - شکل نقشه و مرزها در بخش خاوری که ایران رو شامل میشه مانند اکثر نسخه های پیشین توتال وار بسیار بد و نافرم طراحی شده (بر خلاف بخش های باختری نقشه)

4- یکی دیگه از موارد بسیار بد در مورد فکشن ساسانیان بخشبندی کردن گستره بزرگی از شاهنشاهی بعنوان فکشنهای متفاوت اما خراجگذار ساسانیان هست که مشخصاً تنها بخاطر گیم پلی انجام شده. اینکار در مورد سلوکیان در Rome II انجام شد که اشتباه بود ، در مورد اشکانیان در Emperor Edition هم بسیار اشتباه بود و حالا در مورد ساسانیان غیر قابل قبوله !

اینها مواردی بود که در نگاه اول شکار شدن ! تقریباً یقین دارم اگر یک کمپین رو با ساسانیان انجام بدم موارد حتی بیشتری هم پیدا خواهم کرد.

البته شکی نیست که آتیلا در مقابسه با دیگر بازیها مشابه بسیار بهتر و دقیقتر ایرانیان اون دوره رو بتصویر کشیده اما اونطور که شما گفتین یک سفر واقعگرایانه به اون زمان نیست گرچه احتمالاً واقعی ترین بازی در مورد ما باشه !

سپاس

گزینه 1 رو تا حدودی موافقم ولی نه 100!!!
گزینه 2 رو تا اونجایی که اطلاعاتم قد میده سغدیان گروه پیاده نظام سنگین اسلحه ایران نبودن و سنگین اسلحه پیاده نظام هنگ جاویدان بودن و فکر نکنم نیاز بوده باشه تو آهن باشن کلا ولی خوب تا حدودی میفهمم منظورتون چیه اما باید توجه داشته باشید که ایرانیها همیشه از رنگهای شاد استفاده میکردن برای لباسهاشون!!!
گزینه 3 رو نفهمیدم زیاد منظورتون از نافرم و بد چیه ولی من خودم که مشکلی نداشتم!!!
گزینه 4 هم که از بیخ اشتباهه محظه......ایران تو تمام زمانهای قبل اسلام همیشه بصورت شاهنشاهی بوده......و بهتره یه نگاه بندازین به تاریخ ایران در مورد ساتراپهای ایران حالا تو زمان ساسانیان میتونین یکمی در مورد لخمیان و ارمنستان که دوتا از ساتراپهای مهم بودن مطالعه کنید و تقریبا نوع حکومت اون زمان ایران شبیه نوع حکومت الان امریکا بوده!

و شما هنوز بازی نکردید خوب و بنظرم یکمی کم لطفی کردید ولی تو بازی یکمی که پیش برید متوجه میشید که ساسانیان تو بازی از راه ابریشم سود میبرن....تمامی یگانهای ایران یگانهای واقعی اون زمان هستن.....من خودم به شخصه با نمای قشنگ شهرهای ایران و اسمهای ساختمانهای ایران بشدت حال کردم.....مخصوصا طاق بستانش که توصیه میکنم حتما یه سر بزنی.
حالا اینم در نظر بگیرید که ایران حکومت اول تو بازی نیست.... اما اینجوری توجه شاید دیگه تو چند سال آینده هیچوقت نشه به تاریخ کشور ایران تو هیچ بازی.

من خودم بشخصه قبول دارم نسخه بعدیرو همینقدر توجه کنن به ایران ولی هیچوقت نشه شبیه پارتها!

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام دوستان...
این بازی هم مثل سری های قبلی بخش campaign داره که جدا از بخش داستانی باشه و نخوای بخش داستانی رو بازی کنی؟؟؟؟؟؟
و اینکه بازی گفته بودن پیشرفت گرافیکی خواهد داشت آیا کسی که تو سیستم قوی بازی کرده حسش کرده یا نه؟؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
گزینه 1 رو تا حدودی موافقم ولی نه 100!!!
گزینه 2 رو تا اونجایی که اطلاعاتم قد میده سغدیان گروه پیاده نظام سنگین اسلحه ایران نبودن و سنگین اسلحه پیاده نظام هنگ جاویدان بودن و فکر نکنم نیاز بوده باشه تو آهن باشن کلا ولی خوب تا حدودی میفهمم منظورتون چیه اما باید توجه داشته باشید که ایرانیها همیشه از رنگهای شاد استفاده میکردن برای لباسهاشون!!!
مشکل در اینجا چندان ربطی به رنگ لباس نداره. شما اگر تو بازی ظاهر این جنگجوها رو بررسی کنی متوجه میشی که نتنها مانند شمایل فرماندهان و سیاستمداران ایرانی از عمامه و سربند عربی استفاده شده بلکه زره زنجیری ای که قرار هست صورت و گردن رو پوشش بده بشکل نادرستی استفاده شده. کلاً ظاهر این یگان مانند یک جنگجوی سغدی نیست. چنین خطاهایی در چند یگان دیگر هم مشهوده.

این رو هم اشاره بکنم که هرچند جنجگویان سغد در رده های گوناگون میجنگیدن اما بیشتر در نقش پیاده سنگین شناخته شده هستن. ضمناً گارد جاویدان ساسانی از یک نیروی 10000 نفره سوارنظام سنگین تشکیل میشد و شامل پیاده نظام نبود (اصولاً وجود گارد جاویدان مورد بحث تاریخدانان هست چون مدارک چندانی براش یافت نشده)

گزینه 3 رو نفهمیدم زیاد منظورتون از نافرم و بد چیه ولی من خودم که مشکلی نداشتم!!!
در این مورد کمی سخت گیری کردم چون بنظر میاد کلاً نقشه از اساس قرار نبوده که کاملاً دقیق باشه !

گزینه 4 هم که از بیخ اشتباهه محظه......ایران تو تمام زمانهای قبل اسلام همیشه بصورت شاهنشاهی بوده......و بهتره یه نگاه بندازین به تاریخ ایران در مورد ساتراپهای ایران حالا تو زمان ساسانیان میتونین یکمی در مورد لخمیان و ارمنستان که دوتا از ساتراپهای مهم بودن مطالعه کنید و تقریبا نوع حکومت اون زمان ایران شبیه نوع حکومت الان امریکا بوده!
واقعاً نمونه ای که آوردین منو شگفتزده کرد ! شما واقعاً ایالات آمریکا رو با استانها و حکومتهای تابعه ساسانیان مقایسه میکنین !؟ واضحه که من نمیتونم این موضوع رو براتون روشن کنم ، ولی حتی از لحاظ گیمینگ هم اگر بخوایم بحث کنیم بازم من ندیدم تو هیچ بازی ایالات متحده رو بصورت سرزمینهایی جدا از هم نشون بدن یا مثلاً فرانسه و انگلیس قرون وسطا (که حداقل بعنوان حکومتهای فئودال قابل مقایسه تر با ایران باستان هستن) رو هم در بازیهای گوناگون (حتی همین توتال وار) بصورت کشورهای یکپارچه نمایش داده میشن

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
واقعاً نمونه ای که آوردین منو شگفتزده کرد ! شما واقعاً ایالات آمریکا رو با استانها و حکومتهای تابعه ساسانیان مقایسه میکنین !؟ واضحه که من نمیتونم این موضوع رو براتون روشن کنم ، ولی حتی از لحاظ گیمینگ هم اگر بخوایم بحث کنیم بازم من ندیدم تو هیچ بازی ایالات متحده رو بصورت سرزمینهایی جدا از هم نشون بدن یا مثلاً فرانسه و انگلیس قرون وسطا (که حداقل بعنوان حکومتهای فئودال قابل مقایسه تر با ایران باستان هستن) رو هم در بازیهای گوناگون (حتی همین توتال وار) بصورت کشورهای یکپارچه نمایش داده میشن

ساتراپهای ایران تا اونجا که میدونم فقط خراجگذار امپراطوری ساسانی بودند و در مقع لزوم نیروهایرو هم برای جنگ اعزام میکردند همراه با نیروی شاهنشاهی.....از نظر بحثهای داخلی کاملا خود مختار بودند!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر