Total War: Attila|PC

دقایقی پیش در مراسم EGX کمپانی SEGA و استدیو Creative Assembly از نسخه جدید فرنچایز محبوب Total War با نام Total War: Attila رونمایی کردند , SEGA گفته است بازی در سال 2015 برای PC و Mac منتشر خواهد شد

در قرن پنجم پس از میلاد به وقوع می‌پیوندد و روایت‌گر دوران تاریک و رو به زوال امپراتوری روم باستان است. دورانی که این امپراتوری، با یکی از هراس‌انگیزترین دشمنان خود رو در رو می‌شود.
بله، این بار با پادشاه قوم هون و میلیون‌ها تن از سواران وی که اروپا را دست‌خوش تاخت و تازهاى خونین قرار دادند، همراه خواهیم بود. هون‌ها مردمان زردپوست آسیایی بودند که به سرکردگی آتیلا، اروپاى خاورى و مرکزى را مورد تاخت و تاز قرار دادند. آتیلا، در زمان حیاتش بزرگ‌ترین امپراتوری را در اروپا، از رود اورال تا دانوب داشت. اگرچه پیروز در غارت و چپاول مردمان بالکان، آتیلا هیچ‌گاه موفق به تصرف قسطنطنیه نشد، و تلاش او در تسلط بر گال‌ها نیز با ناکامی مواجه شده و تنها توانست تا شهر Aurelianum به پیش آید.
آتیلا در نبرد شالون (که نبرد دشت کاتالونی نیز نامیده می‌شود) شکست خورد، اما نگذاشت که این شکست تاثیر زیادی بر وی و روحیه لشکریانش گذاشته و سد جاه‌طلبی‌هایش شود: او پس از غارت ایالات شمالی ایتالیا، قصد تصرف روم کرد. اما پیش از آن که بتواند روم را فتح کند، ظاهراً و بنا به روایتی به دلایل طبیعی فوت کرد.
از بحث داستان که بگذریم، لازم به ذکر است که در این عنوان، شاهد بازگشت دوباره بخش محبوب Family tree پس از حذف آن‌ در Rome II خواهیم بود. علاوه بر این، Creative Assembly قول گیم‌پلی و هوش مصنوعی بهبود یافته، و امکان به آتش کشیدن بناها را نیز داده است.

Total War: Attil هم‌اکنون در دست ساخت بوده و انتظار می‌رود، در فوریه 2015 برای PC و Mac منتشر شود.

در Total War: Attila بازیکنان قادر خواهند بود تا قلمرو تحت سلطه آتیلا را تا حدی که قادرند و بازی اجازه می‌دهد، گسترش دهند
با تشکر از Monsoon

تصاویر منتشر شده:

djk3y8x58mqsmio1dtjy.jpg

• Like
Reactions: kamyy

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

اقا این همه چیزش بهتر شده نسبت به روم ولی تو جنگاش نمیدونم من نوبم اینا نوبن هوش زیاد دارن نمیفهمن نمیدونم چرا اولین بار که رفتم تو جنگ به قلعه حمله کردم بعد برگشتم پیش بقیه نیرو هام که پشت بودن دیدم یکی از دشمنا پشت نیروهام اتک داده داره میزنه بعد یارای منم برنمیگردن بزنن از خودشون دفاع کنن فقط میخورن تا بهش نگم که برگردن دفاع کنن اینا از جاشون تکون نمیخوردن فقط میمردن...............:))

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
سلام شنیدم فکشن ساسانیان در این نسخه هست واقعا هست. چون آتیلا اول به ایران حمله میکنه ولی شاپور اول شکستش میده.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دیروز Creative Assembly تریلری از 15 سال موفقیت سری Total War منتشر کرده که از این لینک میتونید دانلود کنید
در 2:33 هم صدای غرش موجود غیر انسانی میاد که همه مرتبط با Total War : Warhammer میدونن.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دیروز Creative Assembly تریلری از 15 سال موفقیت سری Total War منتشر کرده که از این لینک میتونید دانلود کنید
در 2:33 هم صدای غرش موجود غیر انسانی میاد که همه مرتبط با Total War : Warhammer میدونن.

من هنوز تو کف اینم اینا یه نسخه در مورد جنگ جهانی 2 بسازن!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
آتیلا در آغاز به ایران حمله کرد و با شکست مواجه شد. حمله‌ای که او در سال ۴۴۱ میلادی به امپراتوری روم شرقی کرد باعث شد
تا تصمیم به حملات بیشتری به سوی غرب بگیرد. وی در اروپا شهرهای بسیاری را نابود و غارت کرد. :d

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
ساتراپهای ایران تا اونجا که میدونم فقط خراجگذار امپراطوری ساسانی بودند و در مقع لزوم نیروهایرو هم برای جنگ اعزام میکردند همراه با نیروی شاهنشاهی.....از نظر بحثهای داخلی کاملا خود مختار بودند!!!
من سند و مدرک چمدانی درباره میزان کنترل حکومت بر استانهای گوناگون پیدا نکردم اما بنظر میرسه شما چنین اسنادی رو دارین چونخیلی با اطمینان واژه "کاملاً" رو بکار بردین ! میشه بدونم منبع این اطمینان چی هست؟ تا اونجا که من متوجه شدم حکومت (دستکم زمانیکه شرایط سیاسی آرام بوده) در تمامی مناطق دارای کنترل کامل بوده ، به این معنی که مثلاً ماموران و گماشتگان حکومت در همه سرزمینها حضور داشتن و از قوانین کلی (مانند مسئله مذهب رسمی) پیروی میشده. البته ساسانیان در طول حدود 4 قرن حکومت دچار فراز و نشیب هایی بودن اما روی هم رفته تاریخدانان روی این موضوع که حکومتشون بر خلاف اشکانیان متمرکز بوده متفق القول هستن.

عکس زیر بخشی از کتاب ایران ساسانی Sassanian Persia نوشته تورج دریایی هست که میتونه بنوعی پاسخی به این بحث باشه
00ep236vxvng21nh9e1g.png

Multiplayer این بازی چطوریه ؟
از چه نظر؟ بخش چند نفره بطور کلی شامل نبردها Multiplayer Battles و کمپین مپ Multiplayer Campaign هست.

ضمناً آیا از دوستان کسی علاقمند هست بخش کمپین آتیلا یا هر توتال وار دیگه ای رو بصورت چندنفره امتحان کنه؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من سند و مدرک چمدانی درباره میزان کنترل حکومت بر استانهای گوناگون پیدا نکردم اما بنظر میرسه شما چنین اسنادی رو دارین چونخیلی با اطمینان واژه "کاملاً" رو بکار بردین ! میشه بدونم منبع این اطمینان چی هست؟ تا اونجا که من متوجه شدم حکومت (دستکم زمانیکه شرایط سیاسی آرام بوده) در تمامی مناطق دارای کنترل کامل بوده ، به این معنی که مثلاً ماموران و گماشتگان حکومت در همه سرزمینها حضور داشتن و از قوانین کلی (مانند مسئله مذهب رسمی) پیروی میشده. البته ساسانیان در طول حدود 4 قرن حکومت دچار فراز و نشیب هایی بودن اما روی هم رفته تاریخدانان روی این موضوع که حکومتشون بر خلاف اشکانیان متمرکز بوده متفق القول هستن.

عکس زیر بخشی از کتاب ایران ساسانی Sassanian Persia نوشته تورج دریایی هست که میتونه بنوعی پاسخی به این بحث باشه
00ep236vxvng21nh9e1g.png

از چه نظر؟ بخش چند نفره بطور کلی شامل نبردها Multiplayer Battles و کمپین مپ Multiplayer Campaign هست.

ضمناً آیا از دوستان کسی علاقمند هست بخش کمپین آتیلا یا هر توتال وار دیگه ای رو بصورت چندنفره امتحان کنه؟

داداش من از روی این میگم که خودمختار بودن چون تا اونجایی که گفتن برای مثال تمدن حیره یا همون لخمیان چون از خسرو پرویز حمایت نکردن در اول کار و باعث شکست خسرو پرویز از بهرام چوبین شد بعدها خسرو پرویز پاداشاهشونو کشت و حیره به طور مستقیم اومد زیر نظر شاهنشاهی و از شاهنشاهی بهش نظارت شد!!!
این یهنی چی؟؟
یعنی اینکه نشون میده خود شاهنشاهی نیاز به حمایت ساتراپها داشته و حمایت نکردن ساتراپ حتی باعث ضعف کل قدرت نظامی کشور میشده!!!

اما اینو میدونم که ساسانیان خیلی از هخامنشیان و اشکانیان حکومتشون متمرکزتر بوده ولی باز نه بصورت کاملا متمرکز.
حالا دیگه بحثو زیاد نبریم جلو بهتره چون از بحث اصلی منحرف میشیم.

آقا باریکلا ریلودد.....شنیدم بالای 20 گیگه نه؟؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان شما بازی رو دانلود کردید یا از مغازه شهرتون گرفتید؟؟این جا که هنوز بازی رو نیاورده.~x(~x(~x(~x(

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان شما بازی رو دانلود کردید یا از مغازه شهرتون گرفتید؟؟این جا که هنوز بازی رو نیاورده.~x(~x(~x(~x(

سلام بر شما

من گرفتم از مغازه که خودش از یه سایتی دانلود کرده بود نسخه ریپک بود............

حالا یه سری نکات که تو بازی دیدم رو بگم بازی از خیلی جهات نسبت به روم تغییرات اساسی کرده ......
ولی یه نکته که خیلی منو ازار میده و منو از جنگ ها زده میکنه اینه که تا وقتی به یه یگان دستوری ندی خودش هیچ قلتی نمیکنه مثلا یکی از پشت بهت اتک میده تو اونور داری یه کاری میکنی اون یگانی که بهش حمله شده وامسته بخوره هیچ کاری نمیکنه تا وقتی که بهش نگی کاری نمیکنه......

از نظر درامد زایی خیلی بهتر شده دقیقا مشاهده میشه که یه فکشنی که خودش منابع طبیعی داره چه قدر زود میتونه بیاد بالا تا یکی که نداره.....

و نکته بعدی اینه یه کسی که از یه نزاده بهتر میتونن با هم کنار بیان مثلا اول بازی نصفه فکشنا رو روم تصرف میکنه وقتی به شهرش حمله میکنی میگه اون فکشنی که اول بوده و روم تصرف کرده رو ازاد کنم میگی ازاد کنه ولی بعد چند ترن ممکنه روابطش کم بشه ولی اگه یه فکشی رو ازاد کنی که با خودت خوب باشه اونجوری بهتر هست کلا نکات ریزی داره ........

حالا چند تا سوال دارم از بچه ها که بازی کردن .....

اولیش اینه که وقتی به به شهری اتک میدی میبری 4 تا گزینه داره گزینه اول که شهرو نابود میکنه گزینه دوم تصرف میکنه گزینه سوم غارت میکنه بعد تصرف اما گزینه چهارم چی میگه؟
دومیش یه زره درباره منوی خانواده اگه میشه توضیح بدید با عکس اگه کسی میدونه.......
یه سری فکشن هست که کلا شهر نداره ولن تو مپ اینا وقتی شهری رو تصرف میکنی کلا نمیتونی کاری توش بکنی چون انگار چادر نشینن وقتی یه شهرو میگیری باید از چادر نشینی درشون بیاری سخت میشه یه زره در باره این فکشن توضیح کوتاهی اگه کسی هست بده .....

با تشکر......

lordthunder

کاربر سایت
Apr 11, 2014
21
سلام
خواستم مبحث بزنم متاسفانه نتونستم اجازه نداشتم
من چند سال پیش یک مبحث توی خود فاروم توتال وار ساختم که می تونید ببینید :
پیشنهاد ساخته شدن بازی توال وار : امپراتوری هخامنشی
یک مدت پیگیر نبودم ، چون دیدم روم 2 رو ساختند ، اما الآن با رفتن به سمت امپراتوری های جدید حدث می زنم با بالا اومدن مبحث ممکنه تمایل نشون بدن به ساخت این بازی.
چرا؟
نیروهای نظامی خاص هخامنشی ها مثل :
گارد جاویدان ، ارابه های چاریوت (اولین چاریوت های تاریخ) ، کمانداران خاص ایرانی و .....
معماری متفاوت و جذاب هخامنشیان در آن دوره تاریخی
بزرگترین امپراطوری دوران کهن.
دوران تاریخی کهن که تا به حال در این سری بازی ها تجربه نشده.
و ...
که می تونند تجربه جدیدی برای بازیکنندگان بین المللی باشند.
لطفا اگر ممکنه اجازه ساخت مبحث رو بدید و کسایی که این رو می بینند کمک کنند در بالا اومدن مبحث،فقط خواهشا جوری نرید فکر کنند ما ملی گرایی می کنیم
باید بفهمند این بازی به نفع خودشون خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر