کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

helox

عضو جدید
Jul 18, 2019
2
سلام رفقا
من یه پلی استیشن دو 7004 دارم که کلا لنزش به فنا رفته ... خواستم بپرسم ببینم میشه این رو بدون دیسک فلش خور کرد ؟ اگه میشه لطفا راهنمایی بفرمایید ... یا اگه کسی بلده و پابلیک نکرده با پرداخت مبلغی روشش رئو ازش میخرم ... ممنون

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام میخوام ازنت بازی های ps2 رو دانلود کنم و برای مشتری هام کپی کنم از ps2 سر در نمارم فرمت بازی چی باید باشه وسایتی هست که فول ارشیو باشه ؟؟؟
درود
این سایت همه بازیارو داره CoolROM.com - Play Retro Games on Your Computer or Mobile Device
برای رایت هم باید فایل ISO رو رایت کنید
سرعت هم تجربه که داشتم قبلا تو رایت بازی سونی دو بستگی به لنز دستگاه سرعت رایت فرق میکنه

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
درود
این سایت همه بازیارو داره CoolROM.com - Play Retro Games on Your Computer or Mobile Device
سرعت هم تجربه که داشتم قبلا تو رایت بازی سونی دو بستگی به لنز دستگاه سرعت رایت فرق میکنه
نه میخوام روی فلش کپی کنم برای ps2 فلش خور شده
فرمت باید Iso باشه ؟؟؟

helox

عضو جدید
Jul 18, 2019
2
بله با یه مموری دیگه میشه. با شرایط شما بهتره مموری بوت رو بخرید.
سلام ممنون از پاسختون
بنده خیلی حرفه ای نیستم میشه دقیقا بفرمایید منظورتون از مموری بوت چی هست و از کجا یا چطور میشه تهیه کرد ؟
سوال دیگم اینه که در حالت عادی این دستگاه بدون برنامه زدن و اینها میتونه محتویات داخل فلش اعم از فیلم و عکس رو اجرا کنه یا خیر ؟ ممنون میشم دوستان اهل فن جوابمو بدن

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
درود
همه ی بازی هارو نداره ولی در کا آرشیو خوبی داره متاسفانه اگه نت قظع بشه فایل ریکاوری نداره

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من میخوام بازی های ps2 رو تو موبایلم اجرا کنم فقط مشکل اینجاس که شبیه ساز دامون پی اس 2 پرو روی موبایلم مشکل داره ولی نسخه معمولی راحت بازی HL , MVC 2,SVC2 رو اجرا کرد! مشکل کجاست؟ گوشی من A50ست
پوزش میخوام بابت مطرح کردن این سوال تو این انجمن

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
من میخوام بازی های ps2 رو تو موبایلم اجرا کنم فقط مشکل اینجاس که شبیه ساز دامون پی اس 2 پرو روی موبایلم مشکل داره ولی نسخه معمولی راحت بازی HL , MVC 2,SVC2 رو اجرا کرد! مشکل کجاست؟ گوشی من A50ست
پوزش میخوام بابت مطرح کردن این سوال تو این انجمن

سلام داداش
من خودم استارتر این تاپیکم ، اون آیدیم بن دائم شد اون زمان
Ehsanservat

ببین اگر کسی اینجا بود که رو گوشی بازی میکرد بازیا ps2 رو ، تو تاپیک هک نرم افزاری ps2 نبود که
اکثرا ps2 داشتن یا رفتن دوباره خریدن چون قیمتا کنسول ها نسل ۷ و ۸ نجومی شده
و ps2 ارزش خرید دوباره رو داره

خود من مثلا دارم android tv box میخرم که ۱.۲۷۰ هزاره
برا شبیه ساز کردن کنسولا ps1 , psp , n64 , sega saturn , دریمکست ، گیم کیوب و ..... میخوام بخرم و بازیا خود اندوید که دسته pc میخوره

سی پیو راک چیپ ۱.۵ گیگاهرتز
رم ۴ گیگ
حافظه ۶۴ گیگ
و ......
ولی کلیپ دیدم تو شبیه ساز ps2 فقط جالب نبود ، شبیه ساز ps2 خودش مشکل داره هنوز رو اندروید

• Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام داداش
من خودم استارتر این تاپیکم ، اون آیدیم بن دائم شد اون زمان
Ehsanservat

ببین اگر کسی اینجا بود که رو گوشی بازی میکرد بازیا ps2 رو ، تو تاپیک هک نرم افزاری ps2 نبود که
اکثرا ps2 داشتن یا رفتن دوباره خریدن چون قیمتا کنسول ها نسل ۷ و ۸ نجومی شده
و ps2 ارزش خرید دوباره رو داره

خود من مثلا دارم android tv box میخرم که ۱.۲۷۰ هزاره
برا شبیه ساز کردن کنسولا ps1 , psp , n64 , sega saturn , دریمکست ، گیم کیوب و ..... میخوام بخرم و بازیا خود اندوید که دسته pc میخوره

سی پیو راک چیپ ۱.۵ گیگاهرتز
رم ۴ گیگ
حافظه ۶۴ گیگ
و ......
ولی کلیپ دیدم تو شبیه ساز ps2 فقط جالب نبود ، شبیه ساز ps2 خودش مشکل داره هنوز رو اندروید
داداش میشناسمت تقریبا 5 ساله نوشته هاتو میخونم تو انجمن
خودمم ps2 دارم مدتی کار نکردم باش الان از فلش یه سری بازیای سنگینو نمیاره خب منم گفتم اونایی که دوس دارمو رو موبایل بازی کنم..
واقعا درست میگی قیمتا نجومی ان ... شدییید
مال من سی پیوش اگزینوس 9610 مخصوص خود موبایلمه گرافیکش بد نیست mali g72 mp3 امتیازش نسبت به sd 660,kirin 710 خیلی بهتره...دوربینش امتیاز 83 شده که خیلی خوبه خلاصه گوشیه کاملیه من بازیا دریمکست رو تو گوشی قبلیم با چیپست kirin 620 خوب اجرا میکردم رو این موبایلم هم بازیای وی و گیم کیوب رو اجرا میکنم قبلا هم تست کردم شبیه ساز نسخه 2017 مشکل داشت نسخه جدید با بهبود کرنل openGL همراه بوده و خیلی بهتر شده البته هسته vulkan بهتره...شما حداقل رم 3 رو موبایل میخوای حداقل رم 4 رو pc..و باید حداثل 32 گیگ داشته باشی برای اجرا این بازیا مثلا بازی فیفتی سنت و گاد اف وار 2 مجموعا میشن به اندازه یه فلش 16 گیگ!من خودم گوشیم 128 گیگه

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر