کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
در مورد سوال اول منظورم منوی ulaunchelf بود نه فایل ulaunch.elf
در مورد بوت شدن opl شما وقتی ps2 رو روشن میکنید یکی از دکمه های کنترلر رو نگه دارید اگر باز opl بوت شد دستگاه رو خاموش کنید و دوباره با یه دکمه دیگه همین کارو انجام بدید تا منوی free mcboot ظاهر بشه. اول از دکمه های اصلی شروع کنید بعد L1 R1 L2 R2 جهتها حتی L3و R3 رو هم امتحان کنید بر اساس پکیجی که برای این کار استفاده کردید فرق میکنه. وقتی منوی free mcboot بوت بشه به ulaunchelf هم دسترسی خواهید داشت . اگر خواستید که همیشه این منو بوت بشه به گزینه free mcboot configurator برید روی configure e1 launch keys برید اینجا میتونید مشخص کنید که به صورت اتوماتیک یا با نگه داشتن هر دکمه چه برنامه ای بوت بشه.

ممنون داداش بخاطر پاسخگوییت این روشی که گفتی برای من جواب داد با دکمه دایره تونستم منو رو بالا بیارم فقط یه چیز دیگه میدونم سرتو درد اوردم
من اخرین نسخه برنامه open ps2 loader رو گرفتم ورژنش اینه : 0.9.4
فقط نمیدونم چطوری. باید بریزم البته اینو میدونم که باید برنامه رو بریزم تو usb اما روششو بلد نیستم بی زحمت کامل توضیع استاد

• Like
Reactions: Sega_genesis

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
در ضمن یه چیز دیگه هم بگم داداش ، من وقتی میرم تو منو free mcboot گزینه ulaunchelf رو میزنم ولی بعدش میره تو همون برنامه opl نمیدونم مشکلش چیه
چند بار گزینه ulaunchelf رو زدم ولی باز میره تو همون برنامه open ps2 loader
داداش بی زحمت اینم حل کن

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
سلام دوست عزیز بابت پاسخگوییت خیلی ممنون خیلی کمکم کردی من تونستم ورژن opl رو اپدیت کنم نه با جایگزین کردن فایلها
شما به من گفتی که select رو نگهدار و بعدش ulaunchelf رو نگهدار اون وقت میری به منو
ulaunchelf که متاسفانه برای من این روش کار نکرد همی کاری رو که گفتید انجام دادم اما باز می‌رفت رو منو opl
اما خب وقتی امروز از خواب بیدار شدم دیدم که ورژن opl تغیر کرده فک کنم بخاطر اینه که یه کم باهاش دیشب ور رفتم و ادرسو دادم به فلش حالا هم هر وقت فلش رو از دستگاه جدا میکنم باز میشه همون نسخه قدیمیه که زیاد برای من مهم نیس
کن دو تا کشف بزرگ کردم که واقا برای بعضی ها شاید جالب باشه
تو نسخه 0.9.1 برنامه opl همینطور که تست کردم بازی superman returns اجرا نمیشد صفحه سیاه بود اما وقتی امروز صبح تست کردم با ورژن 0.9.4 مث هلو بالا اورد
کشف دیگه ای که کردم ، من همیشه بخاطر بازی خدای جنگ 1و 2 ناراحت بودم و اعصابم خیلی خورد بود چون سر دو تا شون ، دوستان میدونند چی میگم ، تو خدای جنگ 2 ، اونجایی که یهفیلم پخش میشه که کرونوس میخواد بچه نوزاد خودشو یعنی زعوس رو بخوره و مادرش به جاش یه سنگ میده به کرونوس ، اونجا گیر می‌کنه بازی یا همون هنگ می‌کنه
اما در جدید ترین نسخه برنامه opl 0.9.4 این مشکل حل شده و من راحت الان دارم بازی میکنم طبق گفته سازنده این برنامه : که هر روز داره بهتر میشه و واقا هم داره بهتر میشه کسایی که این مشکلو‌ دارن و پول خریدن usb3 رو ندارن یا بعضی از بازی های مورد علاقه شأن اجرا نمیشه پیشنهاد میکنم این نسخه رو نصب کنید ممنون از دوست عزیزی که به من در انجام این کار کمک کرد

• Like
Reactions: H.K.Z05

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
باسلام. من PS2 فت مدل 50004 دارم یه 11 سالی میشه دارم من دستگاهمو چندساله هاردی کردم(اینترنال مکستور 250GB) و با نرم افزار HDLOODER کار میکنه و آیسی ماتریکس روش نسب شده. میخواستم بدونم امکاناتش خوبه. آیا امکانات بهتری هم هست براش بگیرم یانه ممنون از لطفتون

Mohammad1122

عضو جدید
Aug 4, 2019
2
شما یا باید از یک مموری دیگه که mcb هست استفاده کنید یا با یه ps2 که لنزش سالمه این کارو بکنید
ببخشی میموری mcbمخصوص ps2 هست یانه میموری شبیه موبایل و رویش کارشوبهم بگو من یکجای دیگه خوندم با فلش دیگه میشه ولی سایت شو گم کردممنون میشم کمکم کنی

• Like
Reactions: che-jaleb

Mohsen xiao

عضو جدید
Aug 7, 2019
2
دوستان سلام
میخواستم برای بچه خواهرم ps2 بخرم اطلاعات چندانی ندارم تو دیوار رنج قیمتی ۳۰۰ تا۵۵۰ هست نمیدونم چه مدلایی داره فقط میدونم مدل فلش خور بدرد میخوره
بی‌زحمت یه راهنمایی بکنین از کجا بگیرم چی رو چک کنم من تهرانم

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
دوستان سلام
میخواستم برای بچه خواهرم ps2 بخرم اطلاعات چندانی ندارم تو دیوار رنج قیمتی ۳۰۰ تا۵۵۰ هست نمیدونم چه مدلایی داره فقط میدونم مدل فلش خور بدرد میخوره
بی‌زحمت یه راهنمایی بکنین از کجا بگیرم چی رو چک کنم من تهرانم
سلام دوست عزیز نیازی نیس. برید تو اپلیکیشن دیوار تو خود شهر تهران انقد مغازه هست که میتونید بخرید از هر کی هم بپرسید بهتون میگن جاشو اما خب اگر به هر دلیلی می‌خواین از دیوار بحرین برین اپلیکیشن دیوار رو نصب کنین و تو قسمت شهر ها گزینه تهران رو بزنین
قیمت پلی استیشن از 350 تا 400 به صرفس. بیشتر به نظرم نیس بعد برید رو اگهی مورد نظر و شماره طرف رو بگیرید و بهش زنگ بزنید باهاش هماهنگ کنید اما یه چیزو یادتون باشه هیچ وقت اول پولو واریز نکنین اول طرف یا پلی استیشن رو بگیرید بعد پول بدید ، قرار حضوری به نظرم خوبه

• Like
Reactions: che-jaleb

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
مدل زیاد فرقی نمیکنه فقط سعی کنید مدل slim بگیرید از سری 70000 تا 90000 هزار خوبه در ضمن به دلیل اینکه لنز های الان تقلبی و جنس خوب نیس تو اگهی ها ، دنبال ps2 فلش خور بگردید

Mohsen xiao

عضو جدید
Aug 7, 2019
2
مدل زیاد فرقی نمیکنه فقط سعی کنید مدل slim بگیرید از سری 70000 تا 90000 هزار خوبه در ضمن به دلیل اینکه لنز های الان تقلبی و جنس خوب نیس تو اگهی ها ، دنبال ps2 فلش خور بگردید
ممنون از راهنمایی این مدل اسلیم فلش خور که نیاز بی سی دی نداره یعنی بازی رو بریزیم رو فلش دیگه نیازی به کار ذیگه ای نیست

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
ممنون از راهنمایی این مدل اسلیم فلش خور که نیاز بی سی دی نداره یعنی بازی رو بریزیم رو فلش دیگه نیازی به کار ذیگه ای نیست
درسته دوست عزیز فلش خور شدن نوعی هک هستش که ربطی به تسلیم یا فت بودن دستگاه نداره در هر دو مدل میشه ازش استفاده کرد . درسته با این روش فلش خور شدن دیگه نیازی به
سی دی خریدن نیس بازی ای که می‌خواین رو از اینترنت دانلود میکنید و بعد نرم افزار usb util رو از اینترنت میگیرید و بازی رو تو فلش تبدیل میکنید اخه میدونید نمیشه همینجوری بازی رو کپی کنی تو فلش چون دستگاه نمی‌خونه بازی رو . برای اینکار باید بازی رو با برنامه ای که گفتم تو فلش تبدیل کنید موفق باشید

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
برای دانلود بازی های ps2 میتونید به این سایت ها سر بزنید :
cool rom .com
romhustler.com
emupardise.com که در این مورد سایت نمیدونم باید چجوری ازش دانلود کرد قبلا راحت میشد دانلود ولی اگه بشه ازش دانلود کرد که عالیه چون خیلی باریهاش زیاده
romuniverse.com

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
select رو نگه دارید بعد ulaunchelf رو انتخاب کنید به این شکل روی ulaunchelf configuration باید برید اینجا گزینه اول default باید opl باشه شما عوضش کنید و مسیر misc/filebrowser رو انتخاب کرده و خارج بشید.به این ترتیب با انتخاب ulaunchelf باید وارد filebrowser بشید .
با حل شدن قسمت قبل سوال قبلیتونم که قبلا جواب داده بودم پاسخ داده میشه
با استفاده از ulaunchELF فایل elf. ورژن جدیدتر opl رو جایگزین قبلی کنید اگر مموری در اسلات یک هست در مسیر /mc0:/ boot هست واگر در اسلات دو قرار داره در مسیر /mc1:/ boot هست . فقط نام elf. جدید رو مثل قبلی بذارید.
داداش از اینکه بهم کمک می‌کنی ممنونم ولی یه مشکلی هست ممنون میشم باز جواب بدی
شما گفتی که select رو نگهدار بعد ulaunch رو انتخاب کن که بری ulaunch configuration
من اینکارو کردم ولی میره رو برنامه opl
باز سعی کردم برم تو fcmb configuration یه کارایی بکنم شاید درست شه ولی نمیشه میشه کمکم کنی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر