کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
برای اجرای هر بازی باید یه تبلیغ ببینی خیلی از تنظیمات محدودن دسته ps4,xone ساپورت نمیکنه ولی پرو همرو ساپورت میکنه محدودیتش خیلی کمتره تبلیغ نداره ولی بعد اجرای هر بازی دیگه بالا نمیاد

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
داداش میشناسمت تقریبا 5 ساله نوشته هاتو میخونم تو انجمن
خودمم ps2 دارم مدتی کار نکردم باش الان از فلش یه سری بازیای سنگینو نمیاره خب منم گفتم اونایی که دوس دارمو رو موبایل بازی کنم..
واقعا درست میگی قیمتا نجومی ان ... شدییید
مال من سی پیوش اگزینوس 9610 مخصوص خود موبایلمه گرافیکش بد نیست mali g72 mp3 امتیازش نسبت به sd 660,kirin 710 خیلی بهتره...دوربینش امتیاز 83 شده که خیلی خوبه خلاصه گوشیه کاملیه من بازیا دریمکست رو تو گوشی قبلیم با چیپست kirin 620 خوب اجرا میکردم رو این موبایلم هم بازیای وی و گیم کیوب رو اجرا میکنم قبلا هم تست کردم شبیه ساز نسخه 2017 مشکل داشت نسخه جدید با بهبود کرنل openGL همراه بوده و خیلی بهتر شده البته هسته vulkan بهتره...شما حداقل رم 3 رو موبایل میخوای حداقل رم 4 رو pc..و باید حداثل 32 گیگ داشته باشی برای اجرا این بازیا مثلا بازی فیفتی سنت و گاد اف وار 2 مجموعا میشن به اندازه یه فلش 16 گیگ!من خودم گوشیم 128 گیگه

من بالا ۱۰ ساله تو این فرومم
بالا ۱۰ تا آیدی بن دائم شده دارم
چون فعال بودم نقد و بررسی مینوشتم و ..... به بعضی دوستان بر میخورد هر روز بنم میکردن ، دشمنی میکردن

تو ps2 چنتا نکته هست
۱. درسته usb کنسول نسخه 1.1 ه
ولی بعضی فلش ها usb 3 بهش وصل کنی مرغوب سرعت بالا باشن یک زدن تو دمو ها و ..... از بین میره
۲.اصلا نیاز نیست بازی کانورت کرد میشه خود iso ریخت
۳. با تغیبر ریجن بازی ، بازی هایی که کار نمیکنن ممکنه کار کنن
و فعال کردن گزینه اجرا در هر صورت فعال کردن
۴.با smb بازیا بیشتری اجرا میشه و بهتر اجرا میشه

نه من رو گوشی اصلا بازی نمیکنم و گوشیم ضعیفه
سی پیو ۱.۳ مدیاتک ۴ هسته ای
رم ۵۱۲ مگ
حافظه داخلی ۴ گیگ
اندروید ۶

این android tv box که میگم مدلش h96 max ه نسخه جدید امدروید ۹ داره
و امکانات گوشی حداقل ۵ میلیونی داره ، قیمتش ۱.۲۷۰ ه
و به عنوان کنسول خونگی میخوام استفاده کنم
خروجی hdmi 2.0 داره ، 4k ساپورته
و hdr ساپورت
دسته pc بهش میخوره
وصل کنم به tv سونی براویام که ۴۰خورده ای اینچه

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
برای اجرای هر بازی باید یه تبلیغ ببینی خیلی از تنظیمات محدودن دسته ps4,xone ساپورت نمیکنه ولی پرو همرو ساپورت میکنه محدودیتش خیلی کمتره تبلیغ نداره ولی بعد اجرای هر بازی دیگه بالا نمیاد

نه من فقط دسته pc آنالوگ دار و شوک دار استفاده میکنم
چنتا دارم ، راحت میزنه به usb دستگاه

یه دسته اصلی havit دارم
روش زده ساپورت پنتیوم ۱۳۳ 8->
دوال شوک و آنالوگ داره کیفیتش دقیقا با دستخ ps2 اوریج آک یکیه
استفاده نکردم ازش
وصل کردم pc تو کنترل پنل ، مدیریت دیوایس ها تستش کردم شوک هاش میشناسه
تست کردم جوری ویبره میزنه دستد رعشه میگیره =))

• Smile
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من بالا ۱۰ ساله تو این فرومم
بالا ۱۰ تا آیدی بن دائم شده دارم
چون فعال بودم نقد و بررسی مینوشتم و ..... به بعضی دوستان بر میخورد هر روز بنم میکردن ، دشمنی میکردن

تو ps2 چنتا نکته هست
۱. درسته usb کنسول نسخه 1.1 ه
ولی بعضی فلش ها usb 3 بهش وصل کنی مرغوب سرعت بالا باشن یک زدن تو دمو ها و ..... از بین میره
۲.اصلا نیاز نیست بازی کانورت کرد میشه خود iso ریخت
۳. با تغیبر ریجن بازی ، بازی هایی که کار نمیکنن ممکنه کار کنن
و فعال کردن گزینه اجرا در هر صورت فعال کردن
۴.با smb بازیا بیشتری اجرا میشه و بهتر اجرا میشه

نه من رو گوشی اصلا بازی نمیکنم و گوشیم ضعیفه
سی پیو ۱.۳ مدیاتک ۴ هسته ای
رم ۵۱۲ مگ
حافظه داخلی ۴ گیگ
اندروید ۶

این android tv box که میگم مدلش h96 max ه نسخه جدید امدروید ۹ داره
و امکانات گوشی حداقل ۵ میلیونی داره ، قیمتش ۱.۲۷۰ ه
و به عنوان کنسول خونگی میخوام استفاده کنم
خروجی hdmi 2.0 داره ، 4k ساپورته
و hdr ساپورت
دسته pc بهش میخوره
وصل کنم به tv سونی براویام که ۴۰خورده ای اینچه
همیشه از متن هات استفاده میکردم کپی خور رو از خودت یاد گرفتم !
1-بله
2-نه این اتفاق برای من نیوفتاد من فلشم usb 3 hp هستش چنین اتفاقی نیوفتاد
3-بله ولی بازی اولین بار کار میکرد خودم 100 درصدش کردم ولی در کل درسته اون موقع که سایت ایزو زون باز بود برای ps1 هم استفاده میکردم
4-مال من ده هزاره هیچ نمیاره تنها خوبیش همین memory cardش و فنشه
متاسفانه مشخصات گوشیتون از رده خارجه
نه احسان جان مشخصات این تی وی باکس اندرویدی رو میشه با گوشی های 2900 تا 3400 مقایسه کرد مثلا redmi note 7 البته بحث دوربین جداست

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من
نه من فقط دسته pc آنالوگ دار و شوک دار استفاده میکنم
چنتا دارم ، راحت میزنه به usb دستگاه

یه دسته اصلی havit دارم
روش زده ساپورت پنتیوم ۱۳۳ 8->
دوال شوک و آنالوگ داره کیفیتش دقیقا با دستخ ps2 اوریج آک یکیه
استفاده نکردم ازش
وصل کردم pc تو کنترل پنل ، مدیریت دیوایس ها تستش کردم شوک هاش میشناسه
تست کردم جوری ویبره میزنه دستد رعشه میگیره =))
یه دسته داشتم خب جالب نبود سال 89 یه دسته ژاپنی گرفتم شبیه x360 منتهی با عملکرد در حد دسته ps2 خیلی عالیه مث مال خودت شوکش وحشتناکه فقط دم اژدها گم شد XD. با برنامه ds4windows کنترلر ps4 رو وصل کردم به لپ تابم برای gta sa خوب کار نمیکنه یعنی بخش look نداره XD.

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
همیشه از متن هات استفاده میکردم کپی خور رو از خودت یاد گرفتم !
1-بله
2-نه این اتفاق برای من نیوفتاد من فلشم usb 3 hp هستش چنین اتفاقی نیوفتاد
3-بله ولی بازی اولین بار کار میکرد خودم 100 درصدش کردم ولی در کل درسته اون موقع که سایت ایزو زون باز بود برای ps1 هم استفاده میکردم
4-مال من ده هزاره هیچ نمیاره تنها خوبیش همین memory cardش و فنشه
متاسفانه مشخصات گوشیتون از رده خارجه
نه احسان جان مشخصات این تی وی باکس اندرویدی رو میشه با گوشی های 2900 تا 3400 مقایسه کرد مثلا redmi note 7 البته بحث دوربین جداست

من الان nintendo dsi هم دارم
عکسشو هم تو همین بخش کنسول ها قدیمی ، تو تاپیک ds گذاشتم
هک نرم افزاریش کردم
بدون نیاز به کارتریج هک بازیا رو اجرا میکنه‌ ، بازیا کنسول ها دیگه ام شبیه سازی میکنه

من خودم تست کردم لگ خدا جنگ رفت ، حتی چنتا بازی که اجرا نمیشد اجرا شد ، ولی رو بعضی بازیا اصلا اثر نکرد

یا بازیایی که کار نمیکرد تو لیست ساپورت هم نبود با تغییر ریجن با برنامه ، کار میکردن

با گوشی فقط زنگ و sms و تلگرام و ایرانسل من کار میکنم نه بیشتر

یه باکس اندروید دقیقا قدرت بالایی داره چون نیاز نیست مثل گوشی مصرف سخت افزار محدود بشه تا باتری نگه داره
و به عنوان کنسول اندرویدی میخوام استفاده کنم ، وصل کنم tv
چند‌نفره بازی کنیم بازیا ps1 و .‌..‌‌

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من الان nintendo dsi هم دارم
عکسشو هم تو همین بخش کنسول ها قدیمی ، تو تاپیک ds گذاشتم
هک نرم افزاریش کردم
بدون نیاز به کارتریج هک بازیا رو اجرا میکنه‌ ، بازیا کنسول ها دیگه ام شبیه سازی میکنه

من خودم تست کردم لگ خدا جنگ رفت ، حتی چنتا بازی که اجرا نمیشد اجرا شد ، ولی رو بعضی بازیا اصلا اثر نکرد

یا بازیایی که کار نمیکرد تو لیست ساپورت هم نبود با تغییر ریجن با برنامه ، کار میکردن

با گوشی فقط زنگ و sms و تلگرام و ایرانسل من کار میکنم نه بیشتر

یه باکس اندروید دقیقا قدرت بالایی داره چون نیاز نیست مثل گوشی مصرف سخت افزار محدود بشه تا باتری نگه داره
و به عنوان کنسول اندرویدی میخوام استفاده کنم ، وصل کنم tv
چند‌نفره بازی کنیم بازیا ps1 و .‌..‌‌
کاملا درست

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
من

یه دسته داشتم خب جالب نبود سال 89 یه دسته ژاپنی گرفتم شبیه x360 منتهی با عملکرد در حد دسته ps2 خیلی عالیه مث مال خودت شوکش وحشتناکه فقط دم اژدها گم شد XD. با برنامه ds4windows کنترلر ps4 رو وصل کردم به لپ تابم برای gta sa خوب کار نمیکنه یعنی بخش look نداره XD.

بسته به دسته و نوعش داره
تو pc مثلا ویندوز ۸ و ۸.۱ تو ساپورت دسته ووحشتناک داغونه تو ۹۸ درثد بازیا کار نمیکنه

برا pc دسته xbox 360 بهترین ساپورتی رو داره و همه بازیا ساپورت میکنه

بر رفع مشکل عدم شناسایی یا عدم ساپورت کامل دسته برا pc برنامه xbox 360 ace اگر اشتباه نکنم اسم برنامشو
بدترین دسته هام با بهترین شکل و‌ساپورت کامل به pc میشناسونه

• Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام...ps2 من فلش خوره بازی ها رو میاره بالا ولی وقتی پلی میکنی چند رنگ میاد بعد سفید میشه دیگه اجرا نمیکنه لطفا جواب بدین
بازی مشکل داره من این مشکل رو سر Quake 3 Revolution داشتم دوستمون درست میگن ولی توی نسخه ی 2017 من قبلا تست کردم بازی سالم رو ارور میداد با نسخه اول رفتم درست شد ولی 2018 و 19 مشکلی ندارن همون کاری که دوستمون گفتن رو انجام بده

• Like

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
ببخشید من نسخه برنامه opl تو دستگام 0.9.1 هستش بعد وقتی داشتم تو اینترنت گشت میزدم دیدم که ورژن جدیدش 0.9.4 اومده خیلی دلم میخواد این نسخه رو داشته باشم چون همونطور که خودتون میدونید بازی های بیشتری ساپورت می‌کنه اما متاسفانه من چند ماه پپش لنز دستگام خراب شد بردم پیش یارو گفت باید فلش خور کنی منم اینکارو کردم الان این نسخه که دارم قدیمه
راهی هست که بتونم این نسخه جدیده رو توی دستگام بریزم یا اپدیت کنم خواهش میکنم کمک کنید
در ضمن اینم بگم که لنز ندارم تا بتونم تو dvd رایت کنم برنامه رو یا تو دوستام کسی نیس که فلش خور کرده باشه تا از مموریش کپی کنم خواهش میکنم کمک کنید

• Like

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
با استفاده از ulaunchELF فایل elf. ورژن جدیدتر opl رو جایگزین قبلی کنید اگر مموری در اسلات یک هست در مسیر /mc0:/ boot هست واگر در اسلات دو قرار داره در مسیر /mc1:/ boot هست . فقط نام elf. جدید رو مثل قبلی بذارید.
[/QUO

سلام ببخشید ممنون که جواب دادید اما میشه یه کم بیشتر توضیع بدید این فایل ulaunch.elf رو باید از کجا گیر بیارم و اینکه چطوری باید بریزم تو پلی استیشن
من دیشب تو یوتیوب داشتم گشت میزدم که می‌گفت باید فایل ها رو بریزی تو فلش من ریختم تو فلش ، اما هر کاری میکنم تو منو برنامه هیچی نیس هیچی نمیاره خواهشن کمک کنید ممنون از پاسخگوییت

• Like

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم ببخشید انقد سوال میکنم
من مشکلی که دارم اینه که نمیتونم برم به منو free mcboot وقتی دستگاه رو روشن میکنم
(که البته مموری هم به دستگاه وصله ) روشن که میشه ، ارم و لوگوی free mcboot میاد و بعدش یه صفحه ابی میاد که همون منو برنامه open ps2 loader هست
من اصلا نمیتونم برم به منو free mcboot هر کاری میکنم نمیشه کمک کنید ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر