کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

Xpab Shadow

کاربر سایت
May 10, 2009
21
نام
reZa
سلام ببخشيد ميشه يكي از دوستان من رو راهنمايي كنه من ويندوز ١٠ دارم روي لپ تاپ
ميخوام ps2 رو با كابل لن وصل كنم به لپ تاپ ps2 هم اسليم هستش
توي سيستم يه پوشه ساختم بازي هارو تبديل كردم و ريختم توش
ميخوام بازي ها رو از روي سيستم اجرا كنم همون حالت network
ولي وقتي دستگاه رو با كابل به لپ تاپ وصل ميكنم درسته وصل نميشه توي سيستم اون قسمت كه شكل اينترنت مياد كه علامت تعجب زرد مياره ميشه توضيح بدين چجوري دستگاه رو با كابل لن وصل كنم به كامپيوتر؟

Xpab Shadow

کاربر سایت
May 10, 2009
21
نام
reZa
بهترین روش اجرا از طریق شبکه OPL هست با فولدر PS2SMB
همه بازی هارو ساپورت میکنه با سرعت عالی و بدون افت فریم در فیلم ها
اگر هم بازی ای رو ساپورت نکرد ریجن بازیو عوض کنید اجرا میشه

سلام داداش ميشه يه توضيح دقيق بدي چجوري دستگاه رو وصل كنم به كامپيوتر؟
من وقتي با كابل lan وصل ميكنم سيستم دستگاه رو نميشناسه ارور ميده يه مثلث علامت تعجب زرد مياد اونجا كه شكل اينترنت هست چيكار بايد بكنم؟ ويندوز هم ١٠ هستش

majid5508

کاربر سایت
Jul 29, 2013
1
سلام دوستان خسته نباشید ...
آقا من یه پلی دارم مدل 6 هزارا قدیمی بزرگاس
لنز نداره دستگاه چطوری میشه با فلش برنامه هک رو بریزم رو مموری؟
روش نصب از طریق نتوورک آدابتور ps2 رو میشه یه لینک بدین تصویری نشون بده یا لینک نوشتاری؟
یه چیزی که اموزش بده

• Like
Reactions: che-jaleb

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام دوستان خسته نباشید ...
آقا من یه پلی دارم مدل 6 هزارا قدیمی بزرگاس
لنز نداره دستگاه چطوری میشه با فلش برنامه هک رو بریزم رو مموری؟
روش نصب از طریق نتوورک آدابتور ps2 رو میشه یه لینک بدین تصویری نشون بده یا لینک نوشتاری؟
یه چیزی که اموزش بده
از طریق امضای من برو به سایت خودم اونجا آموزشش رو داره.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
چقدر خوبه که یه هارد 1 ترا اکسترنال داشته باشی بزنی توی دستگاه و بازی کنی(سوختید؟)
فقط یه سوال داشتم این PS2 ده هزار چرا به غیر از opl هیچ فایلی با فرمت elf رو باز نمیکنه.دارم نابود میشم برنامه sms کار نمیکنه و .... فقط fmcb و opl کار میکنن برای بازی که خودش نوره ی 20 رو داره ولی من میخوام موزیک گوش کنم.فیلم ببینم و عکس های مناظر رو نگاه کنم؛ولی ps2 من نشون نمیده و اجرا نمیکنه . آیسی هم نداره ولی خرکار ژاپنی 10 هزار هست که کارت شبکه میخوره!

Ghaioom

کاربر سایت
Mar 23, 2009
16
سلام خوبین

در مورد شبیه ساز حرف شده
شبیه ساز برای بازی mario 3d world باید چیو دان کنم و چیکار کنم تا رو پی اس 2 اجراش کنم؟
wii همون نینتندو هستش دگ؟
دستگاهم فلش خور هستش.
ضمنا بازی های ps1 رو نمیشه کاری کرد که اجرا کنیم؟ یه چند تا بازی هست که خیلی پر طرفداره میخوام بازیشون کنم.

ممنون

آخرین ویرایش:

Ali_divoone

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
سلام خوبین

در مورد شبیه ساز حرف شده
شبیه ساز برای بازی mario 3d world باید چیو دان کنم و چیکار کنم تا رو پی اس 2 اجراش کنم؟
دستگاهم فلش خور هستش.
ضمنا بازی های ps1 رو نمیشه کاری کرد که اجرا کنیم؟ یه چند تا بازی هست که خیلی پر طرفداره میخوام بازیشون کنم.

ممنون
سلام این بازی تا جایی که میدونم فقط رو Wii U اومده که کنسول جدیدتری از Ps2 عه و نمیشه با شبیه ساز روی Ps2 اجراش کرد

Ghaioom

کاربر سایت
Mar 23, 2009
16
سلام این بازی تا جایی که میدونم فقط رو Wii U اومده که کنسول جدیدتری از Ps2 عه و نمیشه با شبیه ساز روی Ps2 اجراش کرد
سلام

داداش من یه پی اس 2 خریده بودم که فلش خور بود و بدون مموری کارت بالا میومد
ولی یکی خودم کردم که باید مموری کارت بزارم. یعنی چطوری اون رو فلش خور کرده بودن؟! اونی که فلش خور کردن نسخه 90004 یا مدل دیگش بود اونی که من انجام دادم 70000 دقیق نمیدونم عددش چند بودش. اگه بدون مموری کارت بیاد بالا عالی میشه.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
داداش من یه پی اس 2 خریده بودم که فلش خور بود و بدون مموری کارت بالا میومد
ولی یکی خودم کردم که باید مموری کارت بزارم. یعنی چطوری اون رو فلش خور کرده بودن؟! اونی که فلش خور کردن نسخه 90004 یا مدل دیگش بود اونی که من انجام دادم 70000 دقیق نمیدونم عددش چند بودش. اگه بدون مموری کارت بیاد بالا عالی میشه.
70 هزار به پایین بدون دیسک بوت میاد و روش بدون مموری نمیشه اصلا!حتی اگه از هارد اینترنال هم انجام بدی نمیشه.
در مورد شبیه ساز حرف شده
دستگاهم فلش خور هستش.
اصلا نمیشه بازی wii رو توی ps2 آورد.
با روش pops میشه بازی پلی استیشن یک رو اجرا کرد ولی اگه مودبو داشته باشید کافیه که دوبار ریست رو پشت سر هم بزنین

• Like
Reactions: Ghaioom

Ghaioom

کاربر سایت
Mar 23, 2009
16
70 هزار به پایین بدون دیسک بوت میاد و روش بدون مموری نمیشه اصلا!حتی اگه از هارد اینترنال هم انجام بدی نمیشه.

اصلا نمیشه بازی wii رو توی ps2 آورد.
با روش pops میشه بازی پلی استیشن یک رو اجرا کرد ولی اگه مودبو داشته باشید کافیه که دوبار ریست رو پشت سر هم بزنین
پس از نسخه هستش. چون گیم نت دارم و یه بار فلشم دزدیده شد توسط بچه کوچیک نمیخوام دوباره تکرار بشه. با اینکه فلش رو یافتم.اینبار جلوش لنت مشکی زدم دیده نشه و نتونن سریع بگیرنش خخخ.چون دو تا پلی 2 دارم اون یکی هم فلش خور کردم اونم باید همینجوری لنت بزنم ولی تو فکر مموری کارتشم که چون بزرگه و اگه لنت بزنم خیلی ضایع میشه معلوم میشه و قشنگ هم نمیشه. مموری کارت رو سریع میتونه طرف در بیاره بدزده :|. فلش چون کوچیکه سریع نمیتونه و لنت بزنم معلوم هم نمیشه. اگه راهی داری برای قایم کردن مموری کارت بگو
موبو چیه؟ اون یکی که خودش فلش خور بود ماتریکس میاورد اسمشو.

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
پس از نسخه هستش. چون گیم نت دارم و یه بار فلشم دزدیده شد توسط بچه کوچیک نمیخوام دوباره تکرار بشه. با اینکه فلش رو یافتم.اینبار جلوش لنت مشکی زدم دیده نشه و نتونن سریع بگیرنش خخخ.چون دو تا پلی 2 دارم اون یکی هم فلش خور کردم اونم باید همینجوری لنت بزنم ولی تو فکر مموری کارتشم که چون بزرگه و اگه لنت بزنم خیلی ضایع میشه معلوم میشه و قشنگ هم نمیشه. مموری کارت رو سریع میتونه طرف در بیاره بدزده :|. فلش چون کوچیکه سریع نمیتونه و لنت بزنم معلوم هم نمیشه. اگه راهی داری برای قایم کردن مموری کارت بگو
موبو چیه؟ اون یکی که خودش فلش خور بود ماتریکس میاورد اسمشو.
واسه مموری کارت میشه گذاشتش داخل دستگاه
ولی دیگه قید عوض کردن مموری کارد رو باید بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر