هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستان اگرم دنبال شبیع ساز حرفه ای هستید تو مایه کنسول فقط وفقط‌ xbox orginal واجب برای اجرای بازیهای کنسولهای قدیمی.ps2 بیخیال شید..چندین سال از xbox orginal خودم استفاده میکنم فقط برای ریترو..توی خونهٔ هر گیمری واجب:x

• Like
Reactions: H.K.Z05

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
به نظر من زیاد تند رفتی.اولا که آدم نمیاد بازی 8 بیتی یا 16 بیتی رو توی ps4 بازی کنه میاد رو نمایشگر کنسول دستی اجرا کنه.دوما PS2 آک مدل فت پارسال خریدم 210 تومن با فلش 32 اچ پی ک طبق چیزی ک دوستان گفته بودن که فلش یو اس بی 3 بدون اشکال صحنه هارو اجرا میکنه اینم اجرا میکنه . این کنسولی ک من گرفتم باز نشده یعنی دیسک کپی فقط موزیک رو میخونه ک صد برابر برای من ارزشش از ی ps2 slim 90000 باز شده بهتره ک 300 تا 400 تومنه حالا شما دوس داری رو ps2 ریفر بازی کن.سوما پی اس 2 رو نمیشه با اکس باکس کلاسیک مقایسه کرد. پی اس 2 به سختی میتونه کیفیت 720 یا 1080 اجرا کنه ولی اکس باکس کلاسیک راحت 480و720و1080 اجرا میکنه.اینم بگم وقتی آدم میتونه روی موبایل با حداقل قیمت 3700 فورتنایت بازی کنه چرا باید بره یه سیستم گرون بخره؟ من سال 88 سیستمی رو خریدم ک بهترین سیستم واسه کار های روزمره بود هر چند ک الان از لپ تاب استفاده میکنم.من مشکلی برای اجرای بازیای پلی استیشن 2 ندارم روی موبایلم با damonps2 pro همشونو رو با 60 فریم اجرا میکنم حالا همشون ک 60 فریم نیستن ولی اکثرشون رو میشه راحت با نرخ 60 فریم اجرا کرد.داداش مبارکت باشه منم ps2,ps4,ps1,ps2 slim,psp,x360 رو دارم منم مثل خودت وقتی میبینمشون کیف میکنم البته خیلی از کنسول ها رو میشه توی موبایل جا داد همین الان یه کالکشن توپ از گیم های GC , WII دارم ک روی موبایل ریختم و با یه تنظیم خیلی ساده بدون افت فریم بازی میکنم دیگه بازیای دریمکست به پایین بدون افت فریم اجرا میکنم ولی علاقه ای به سنگین کردن سیستم و موبایل ندارم.بنظر من آدم باید با دسته همون کنسول بازی کنه.منم تقریبا 1 ترابایت گیم دارم ک بیشتر مال گیم کیوب و وی و پی اس 2 هست.شما کجای کاری قبل از اینکه شبیه ساز کنسول ها بیاد گیم هاش توی نت هست!همین PS2 شبیه سازش سال 2004 اومد بازی هاش از سال 2001 توی نت بوده.
نصف کنسول ها رو میشه به LED , LCD وصل کرد دیگه احتیاجی ب crt نیست
همه این گیم ها قابل اجرا روی دامون پی اس 2 هستن چون کد ها مال pcsx2 هستش

پلی استیشن ۲ فت آک (نو) پارسال !!!!؟؟؟ فک کنم (۱۰۰٪) بهتون انداختن
چون من می‌دونم بعضی از این کاسبای ... میان دستگاهایی که لنزشون درحال جون دادنه رو آی سی مودش رو برمی‌دارن به اسم پلمپ می‌فروشن. طرفندشون هم دستکاری کردن پتانسیومتر لنزه. می‌دوننن طرف نمی‌ره بگرده یه gta اورج بیاره تست کنه
مخصوصا دیوار که همش بنداز بندازه

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
پلی استیشن ۲ فت آک (نو) پارسال !!!!؟؟؟ فک کنم (۱۰۰٪) بهتون انداختن
چون من می‌دونم بعضی از این کاسبای ... میان دستگاهایی که لنزشون درحال جون دادنه رو آی سی مودش رو برمی‌دارن به اسم پلمپ می‌فروشن. طرفندشون هم دستکاری کردن پتانسیومتر لنزه. می‌دوننن طرف نمی‌ره بگرده یه gta اورج بیاره تست کنه
مخصوصا دیوار که همش بنداز بندازه
از وارد کننده خریدم. کپی خور نیست یعنی بازی ها رو از سی دی یا دی وی دی اجرا نمیکنه فقط سی دی آهنگ...من خودم تست کردم هنوز روش اولین سیستم نصبه. مموری های چینی الان این قابلیت برج های سفید توی صفحه بوت رو ندارن ول مموری خودش این قابلیتو داره.من روش دیسک اورجینال تست کردم 100 درصد عالی اورد. فروشندش هم توی ایسام هم توی دیوار آگهی زده بود.فقط ایشون نبود چند نفر دیگه هم تو همین کار بودن.مدلی ک من گرفتم واقعا نایابه مدل 10 هزار با اسلات PC Card.اصن هیچ چی از دیوار نباید خرید :)) بله بعضی هاشون به اسم استوک میفروشن یا ریفر ایشون هم از همین مدل های استوک ژاپن داشت بنده سری آکشو خریدم متاسفانه به دلیل مشکلات گمرک توی جعبه الکی برام اومد ولی هیچیش دس نخورده بود. پارسال توی یه روز ک بیکار بودم کامل بازش کردم هیچیش دست نخورده بود.تاریخ ساختش هم 1999

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
call-of-duty-todos-para-sony-playstation-2-5-discos-D_NQ_NP_786001-MLA28710575757_112018-F.jpg

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
البته هر کسی یه سلیقه ایی داره مثل اینکه شما راحت تری بازی های قدیمیتر رو روی PSP بازی کنی
من خودم عاشق PS2 هستم
اما اولا که الان Ps2 زیر 300 تومن نیست اونی که زیر 300 تومنه جنازه ps2هست نه خود ps2
دوما کسی نمیره سیستم 10 میلیونی ببنده برای بازی کردن 4تا بازی ps2!رایانه 10 میلیونی رو برای کار دیگه ایی میبندند اما کسی که سیستم خوب داره راحت می تونه همه بازیهای ps2 رو 4k بازی کنه
اما بازی کردن بازیها ps2 حتی به صورت 720p با یه سیستم ارزون قیمت که تو خونه 90 درصد گیمرها هست روی شبیه ساز باز هم ارجحیت داره نسبت به خود ps2
چون شبیه ساز علاوه بر بالا بردن وضوح چیزهایی مثل aaو af و مهمتر از همه فریم رو هم در بازیها ps2ارتقا میده به علاوه اینکه میتونی با هر دسته ایی و سیستم صوتی که داری بهترین تجربه رو از بازی محبوبت روی PS2داسته باشی و یه نکته رو هم یادمون باشه اگه همین شبیه ساز نبود الان عمرا نمیتونستیم راحت بازیهای PS2 رو پیدا کرد و گذاشت برای دانلود اصلا به لطف همین شبیه سازهاست که اینا الان راحت در دسترسند
من خودم عاشق کنسولهای قدیمی و بازی کردن بازیهای قدیمی ام از کنسولای قدیمی هم ps2فت با نتوورک و هارد داشتم اونم سری 30000 ژاپنی اصل با دسته و مموری فابریک خودش و جعبه که متاسفانه فروختم و هنوز که هنوزه پشیمونم و هم همین الان یه ps2slim 90000 ارشیوی دارم که خال روش نیست از بس نو و تمییزه هم WII دارم هم PS3 هم PS1 کوچیک با LCDش که روش نصب میشه هم PS1 بزرگ هم 360 هم XB CLASSIC که اینو جدیدا فروختم با کلی لوازم جانبیشون همه با جعبه که الان یه تلوزیون 29 اینچ پاناسونیک قدیمی گذاشتم گوشه اتاق اینا رو کنارش و از دیدنشون هر روز لذت میبرم و کیف میکنم ولی بخوام بازی PS2 تموم کنم فقط روی pc با شبیه ساز یا با PS4 مگه اینکه بخوام یه تجدید خاطره ایی کنم بشینم با PS2 یه خرده بازی کنم رو TV قدیمی لذت ببرم به یاد گذشته
این یه مقایسه اونم روی 1080 نه 4K نسخه PS2 هم اپ اسکیل شده به 1080

دیگه واقعا گذشته دوره ایی که ادم بخواد روی کنسولای خیلی قدیمی با وضوح تو دیوار بشینه بازیهای قدیمی رو تموم کنه اونم روCRT چشمو چار ادم از حدقه در مییاد
اینم لیست بازیهای قابل بازی با شبیه ساز
A list of games that can be finished from start to finish without any major bugs or crashes that significantly hinder the playing experience
Category:Playable games - PCSX2 Wiki
اکثر بازیها کاملا قابل بازی اند

بحث شبیه ساز شد یاد خاطره ای افتادم یکی میشناختم
میگفت شبیه ساز اومده چرا پول ps2 بدم و نخرید
یه ۱۰ سالی طول کشید شبیه ساز ps2 تازه به جایی برسه
تازه اونم کلی تنظیمات و .... میکرد بتونه بازی کنه ۲ نسل گذشت نسل ۸ شد تازه تونست بازیا نسل ۶ بازی کنه

درباره ps2 کی گفته جناره ۳۰۰ هزار تومنه؟
من خودم شنبه همین هفته برا رفیقم رفتیم ps2 سری ۹۰۰۰۰ برق مستقیم
خیلی تمیز و لنز قویی با لوازم از مغازه دار خریدیم ۳۱۰ هزار
کسی بهت قیمت داده فکر کرده سر در نمیاری حتما میخواسته بهت بندازه
هر وقت پیکان گرون شد ps2 هم گرون میشه

دلال متوهم زیاده مثلا
کنسول super nes classic edition آک ۸۰۰ هزاره ، تو پشت شهرداری دیدم قیمت کردم گفت ۱.۳۰۰

یا playstation classic آک میدن ۳۸۰ هزار , دیدم یکی ۷۰۰ هزار قیمت زده
اینا متوهمن دلیل نداره حرفشون وحی الهی باشه بهشون استناد کنی

نکته آخر ما کنسول گیمریم ( چه کنسول ها روز ، چه ریترو کنسول گیمینگ ) نه pc gamer

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
پس ما هم به پیشنهاد شما میریم سمت ش :p
شما هم به پیشنهاد من برو test drive unlimited رو بازی کن که رو ps2 خیلی چیز عظیمی ساختن به نظرم. چون بازی نسل هفتمی عه ولی بعد پورت میشه رو پلی 2 و اتفاقا خوب چیزی هم در میاد

بازی اوریج test drive unlimited
داشتم یادش بخیر
سال ۹۳ فروختم

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
بحث شبیه ساز شد یاد خاطره ای افتادم یکی میشناختم
میگفت شبیه ساز اومده چرا پول ps2 بدم و نخرید
یه ۱۰ سالی طول کشید شبیه ساز ps2 تازه به جایی برسه
تازه اونم کلی تنظیمات و .... میکرد بتونه بازی کنه ۲ نسل گذشت نسل ۸ شد تازه تونست بازیا نسل ۶ بازی کنه

درباره ps2 کی گفته جناره ۳۰۰ هزار تومنه؟
من خودم شنبه همین هفته برا رفیقم رفتیم ps2 سری ۹۰۰۰۰ برق مستقیم
خیلی تمیز و لنز قویی با لوازم از مغازه دار خریدیم ۳۱۰ هزار
کسی بهت قیمت داده فکر کرده سر در نمیاری حتما میخواسته بهت بندازه
هر وقت پیکان گرون شد ps2 هم گرون میشه

دلال متوهم زیاده مثلا
کنسول super nes classic edition آک ۸۰۰ هزاره ، تو پشت شهرداری دیدم قیمت کردم گفت ۱.۳۰۰

یا playstation classic آک میدن ۳۸۰ هزار , دیدم یکی ۷۰۰ هزار قیمت زده
اینا متوهمن دلیل نداره حرفشون وحی الهی باشه بهشون استناد کنی

نکته آخر ما کنسول گیمریم ( چه کنسول ها روز ، چه ریترو کنسول گیمینگ ) نه pc gamer
اون خاطره شما مال دوره تیرکمون میرزاست که نه کسی میدونست فریم چیه نه وضوح تصویر ایچ دی ما داریم از الان حرف میزنیم

یه نکته ایی رو ویرایش کنم اضافه کنم الان پلی استیشن کلاسیک و نمیدونم SNES مینی میدن با کیفیت FH یا بکوارد گذاشتن برای کنسولای نسل جدید چون دیگه با این کنسولای روز ادم عادت کرده به این وضوحهای بالا و راحت بتونه بازیهای قدیمی هم بازی کنه با کیفیت خوب، خب شبیه سازم همینه همین کارو میکنه
اگه پستهای قبلیمم تو همین تاپیک بخونید خودم گفتم عاشق PS2ام و کلی کنسول دیگه والان همرو گذاشتم کنار تلوزیون CRT وگاهی هم باهاش خاطره بازی می کنم این یعنی من خودم سالهای سال PS2 داشتم

البته تاپیکهای طولانی مدت شما رو تو پرشین دیدم!!ماههاست داری اپ میکنی بلکم یکی پیدا بشه کنسول تمییز سالم ارزون به شما بده! به جای رفیقت برای خودتون هم یکی می خریدید! ادرس اون مغازه رو هم برام پخ کن

از طرفی گفتند زیر 300 تومن
نکته اخرم خوش به حالت که کنسول گیمری اصلا یعنی چی ما کنسول گیمریم یه خط میکشید بین خودتون بقیه ، من هم گیمرم بازی خوب رو هر جا باشه بازی میکنم برای من در حال حاظر کنسول پی سی نداره گرچه الویت اولم بازی با شبیه سازهاست،
ضمنا اون حرف بی ربط و بی اساس پی سی 10 میلیونی رو خودت گفتی
احساس میکنم یه جوری چون شروع کننده تاپیک اینجایی احساس مالکیت داری وهر کی خلاف میلت حرف بزنه باید تحقیر امیز جوابشو بدی:|
دیگه در این تاپیک پستی نمیدم که تاپیک منحرف نشه و دوستان لذتشونو ببرند
حقیقت تو یه جمع اینجوری ادم تبادل نظر میکنه از خواندن تجربه دیگران لذت میبره و شایدم به دانشمون یه چیزی افزوده بشه که بتونیم تجربه بهتری از گیمریمون به دست بییاریم

آخرین ویرایش:
  • Angry
Reactions: sina-ranger

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان من به یه مشکل برخوردم
وقتی یه 15 - 20 دقیقه وارد killzone 1 میشم، میبینم که بازی فریز شده و یا بهتره بگم که گیر می کنه و کلا هیچ کاری نمیشه کرد مگر ریست کنسول
آخرین ورژن opl هم دارم اجرا می کنم
راه حلی چیه؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان
اصل قضیه اینه که از بازی لذت ببرید حالا چه روی کنسول و چه با شبیه ساز. تفاوتها فقط سر علایق و اولویتهای دوستان عزیز هستش. یکی از لمس و تجربه کنسول واقعی لذت میبره و اون یکی از امکانات فراتر شبیه سازها. دور هم سعی کنیم از تبادل نظر و اشتراک گذاری تجارب استفاده کنیم. به شخصه پستهای دوستان رو دنبال می کنم و بهره می برم.
ممنون از همه دوستان
پیروز و کامروا باشید.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
والا من خودم که ترجیح میدم بازی ps2 رو روی کنسول خودش بازی کنم که باز هم نظر شخصی خودمه. نظر بقیه هم کاملا محترم و متین.
بگذریم. احسان بیا یه چند تا بازی اکشن ادونچر، پلتفرمر توپ معرفی کن حالشو ببریم. به سلامتی همه کنسول بازا.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان من به یه مشکل برخوردم
وقتی یه 15 - 20 دقیقه وارد killzone 1 میشم، میبینم که بازی فریز شده و یا بهتره بگم که گیر می کنه و کلا هیچ کاری نمیشه کرد مگر ریست کنسول
آخرین ورژن opl هم دارم اجرا می کنم
راه حلی چیه؟
منم همین مشکل رو روی سیمپسون،برن اوت 3،گرن توریسمو 4،soldier of fortune دارم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر