هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
بازی‌های
drive parallel line
driver 3
alone in the dark
هم با امولاتور روی pc بازی کردید؟

فقطalone in the dark new nightmare امتحان کردم ورژن ps2 که عالی اجرا میشه حتی از خود ps2 هم بهتر ..بیشتر خودم طرفدار کنسول بازی هستم نه املاتور ..ولی در کل عالی

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
فقطalone in the dark new nightmare امتحان کردم ورژن ps2 که عالی اجرا میشه حتی از خود ps2 هم بهتر ..بیشتر خودم طرفدار کنسول بازی هستم نه املاتور ..ولی در کل عالی

آهان
آخه چون گفتید با امولاتور تمام بازی های ps2 رو بازی کردید گفتم درایور هاشو که حتمن رو PC بازی کردید درسته؟

• Like
Reactions: H.K.Z05

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
یاد این شاهکار ps2 افتادم واقعأ بهترین عنوان ps2 که میشه گفت در نوع خودش بی نظیر همینDriver parallel line هست با اون گرافیک خوش ساختش.در زمان خودش ..driver 3 که چرت به تمام معنا بود با اون دوربین مسخرش.
همین عنوان یاد ps1 زنده کرد .چه زود گذشت هنوز save مموریش دارم با چه خون دلی تا آخرش بردم ..واقعأ زیباست..:pepsi:

TK-DPL-BothEras.jpg

Driver-parallel-lines_2.jpg

Driver-parallel-lines_3.jpg

Driver-parallel-lines_8.jpg

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
:)) حرف راست رو زدی الان ps2 کمتر از 300 تومنه اونوقت آدم بره 10 میلیون pc بخره؟
من ترجیها روی همون ps2 بازی هاشو اجرا میکنم.پارسال یه psp خریدم که ازش راضی نیستم به هر حال بعد از 2 ماه شارژش کردم :)) و دیدم 13 گیگ فضای خالی دارم فعلا روش گیم هایی مثل def jam و GT رو نصب کردم(32 گیگ sd card داره) یه مقداری هم روش بازی های میکرو و سگا هم دارم روی psp راحت تره
البته هر کسی یه سلیقه ایی داره مثل اینکه شما راحت تری بازی های قدیمیتر رو روی PSP بازی کنی
من خودم عاشق PS2 هستم
اما اولا که الان Ps2 زیر 300 تومن نیست اونی که زیر 300 تومنه جنازه ps2هست نه خود ps2
دوما کسی نمیره سیستم 10 میلیونی ببنده برای بازی کردن 4تا بازی ps2!رایانه 10 میلیونی رو برای کار دیگه ایی میبندند اما کسی که سیستم خوب داره راحت می تونه همه بازیهای ps2 رو 4k بازی کنه
اما بازی کردن بازیها ps2 حتی به صورت 720p با یه سیستم ارزون قیمت که تو خونه 90 درصد گیمرها هست روی شبیه ساز باز هم ارجحیت داره نسبت به خود ps2
چون شبیه ساز علاوه بر بالا بردن وضوح چیزهایی مثل aaو af و مهمتر از همه فریم رو هم در بازیها ps2ارتقا میده به علاوه اینکه میتونی با هر دسته ایی و سیستم صوتی که داری بهترین تجربه رو از بازی محبوبت روی PS2داسته باشی و یه نکته رو هم یادمون باشه اگه همین شبیه ساز نبود الان عمرا نمیتونستیم راحت بازیهای PS2 رو پیدا کرد و گذاشت برای دانلود اصلا به لطف همین شبیه سازهاست که اینا الان راحت در دسترسند
من خودم عاشق کنسولهای قدیمی و بازی کردن بازیهای قدیمی ام از کنسولای قدیمی هم ps2فت با نتوورک و هارد داشتم اونم سری 30000 ژاپنی اصل با دسته و مموری فابریک خودش و جعبه که متاسفانه فروختم و هنوز که هنوزه پشیمونم و هم همین الان یه ps2slim 90000 ارشیوی دارم که خال روش نیست از بس نو و تمییزه هم WII دارم هم PS3 هم PS1 کوچیک با LCDش که روش نصب میشه هم PS1 بزرگ هم 360 هم XB CLASSIC که اینو جدیدا فروختم با کلی لوازم جانبیشون همه با جعبه که الان یه تلوزیون 29 اینچ پاناسونیک قدیمی گذاشتم گوشه اتاق اینا رو کنارش و از دیدنشون هر روز لذت میبرم و کیف میکنم ولی بخوام بازی PS2 تموم کنم فقط روی pc با شبیه ساز یا با PS4 مگه اینکه بخوام یه تجدید خاطره ایی کنم بشینم با PS2 یه خرده بازی کنم رو TV قدیمی لذت ببرم به یاد گذشته
این یه مقایسه اونم روی 1080 نه 4K نسخه PS2 هم اپ اسکیل شده به 1080

دیگه واقعا گذشته دوره ایی که ادم بخواد روی کنسولای خیلی قدیمی با وضوح تو دیوار بشینه بازیهای قدیمی رو تموم کنه اونم روCRT چشمو چار ادم از حدقه در مییاد
اینم لیست بازیهای قابل بازی با شبیه ساز
A list of games that can be finished from start to finish without any major bugs or crashes that significantly hinder the playing experience
Category:Playable games - PCSX2 Wiki
اکثر بازیها کاملا قابل بازی اند

آخرین ویرایش:

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
قیمت PS4 pro الان زیر ۵ میلیونه و به قول دوستمون PS2 سیصد هزار تومنی نخری سنگین تری
ضمن اینکه همین الان امولاتور ها با اینهمه پیشرفت شاید نصف بیشتر بازی‌های PS2 رو اجرا نکنن. خیلی از بهترین عنوان ها روی امولاتور مشکل گرافیکی دارن یا تا یه جایی می‌رسن کرش می‌کنن
امولاتور فقط برای PS1 خوب جواب داده

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
بله این عنوان مال neo geo سه نسخه داره کالکشن شو قبلأ داشتم منم اتفاقأ از iso zone گرفتم 10 عنوان neo geo داخلش بود .یادش بخیر..
من دقیقا 10 سال پیش باهاش اشنا شدم و همون موقع زدم ش بر بدن. یادمه تو شماره 53 دی بازی اگه اشتب نکنم توش بررسی شو خونده بودم. منم با شبیه ساز نئو جئو اول زدمش بعد با ps2

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
Driver parallel line تو ps2 و xbox orginal بازیش تموم کردم واقعأ شاهکار
پس ما هم به پیشنهاد شما میریم سمت ش :p
شما هم به پیشنهاد من برو test drive unlimited رو بازی کن که رو ps2 خیلی چیز عظیمی ساختن به نظرم. چون بازی نسل هفتمی عه ولی بعد پورت میشه رو پلی 2 و اتفاقا خوب چیزی هم در میاد

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
شما هم به پیشنهاد من برو test drive unlimited رو بازی کن که رو ps2 خیلی چیز عظیمی ساختن به نظرم. چون بازی نسل هفتمی عه ولی بعد پورت میشه رو پلی 2 و اتفاقا خوب چیزی هم در میاد

حتمأ

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
یاد این شاهکار ps2 افتادم واقعأ بهترین عنوان ps2 که میشه گفت در نوع خودش بی نظیر همینDriver parallel line هست با اون گرافیک خوش ساختش.در زمان خودش ..driver 3 که چرت به تمام معنا بود با اون دوربین مسخرش.
همین عنوان یاد ps1 زنده کرد .چه زود گذشت هنوز save مموریش دارم با چه خون دلی تا آخرش بردم ..واقعأ زیباست..:pepsi:

View attachment 115970

View attachment 115971

View attachment 115972

View attachment 115973
آخ یادش بخیر چند سال پیش روی PC تمومش کردم.متاسفانه هنوز بازی رو برای ps2 دانلود نکردم

• Like
Reactions: silent ops

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
البته هر کسی یه سلیقه ایی داره مثل اینکه شما راحت تری بازی های قدیمیتر رو روی PSP بازی کنی
من خودم عاشق PS2 هستم
اما اولا که الان Ps2 زیر 300 تومن نیست اونی که زیر 300 تومنه جنازه ps2هست نه خود ps2
دوما کسی نمیره سیستم 10 میلیونی ببنده برای بازی کردن 4تا بازی ps2!رایانه 10 میلیونی رو برای کار دیگه ایی میبندند اما کسی که سیستم خوب داره راحت می تونه همه بازیهای ps2 رو 4k بازی کنه
اما بازی کردن بازیها ps2 حتی به صورت 720p با یه سیستم ارزون قیمت که تو خونه 90 درصد گیمرها هست روی شبیه ساز باز هم ارجحیت داره نسبت به خود ps2
چون شبیه ساز علاوه بر بالا بردن وضوح چیزهایی مثل aaو af و مهمتر از همه فریم رو هم در بازیها ps2ارتقا میده به علاوه اینکه میتونی با هر دسته ایی و سیستم صوتی که داری بهترین تجربه رو از بازی محبوبت روی PS2داسته باشی و یه نکته رو هم یادمون باشه اگه همین شبیه ساز نبود الان عمرا نمیتونستیم راحت بازیهای PS2 رو پیدا کرد و گذاشت برای دانلود اصلا به لطف همین شبیه سازهاست که اینا الان راحت در دسترسند
من خودم عاشق کنسولهای قدیمی و بازی کردن بازیهای قدیمی ام از کنسولای قدیمی هم ps2فت با نتوورک و هارد داشتم اونم سری 30000 ژاپنی اصل با دسته و مموری فابریک خودش و جعبه که متاسفانه فروختم و هنوز که هنوزه پشیمونم و هم همین الان یه ps2slim 90000 ارشیوی دارم که خال روش نیست از بس نو و تمییزه هم WII دارم هم PS3 هم PS1 کوچیک با LCDش که روش نصب میشه هم PS1 بزرگ هم 360 هم XB CLASSIC که اینو جدیدا فروختم با کلی لوازم جانبیشون همه با جعبه که الان یه تلوزیون 29 اینچ پاناسونیک قدیمی گذاشتم گوشه اتاق اینا رو کنارش و از دیدنشون هر روز لذت میبرم و کیف میکنم ولی بخوام بازی PS2 تموم کنم فقط روی pc با شبیه ساز یا با PS4 مگه اینکه بخوام یه تجدید خاطره ایی کنم بشینم با PS2 یه خرده بازی کنم رو TV قدیمی لذت ببرم به یاد گذشته
این یه مقایسه اونم روی 1080 نه 4K نسخه PS2 هم اپ اسکیل شده به 1080

دیگه واقعا گذشته دوره ایی که ادم بخواد روی کنسولای خیلی قدیمی با وضوح تو دیوار بشینه بازیهای قدیمی رو تموم کنه اونم روCRT چشمو چار ادم از حدقه در مییاد
اینم لیست بازیهای قابل بازی با شبیه ساز
A list of games that can be finished from start to finish without any major bugs or crashes that significantly hinder the playing experience
Category:Playable games - PCSX2 Wiki
اکثر بازیها کاملا قابل بازی اند
به نظر من زیاد تند رفتی.اولا که آدم نمیاد بازی 8 بیتی یا 16 بیتی رو توی ps4 بازی کنه میاد رو نمایشگر کنسول دستی اجرا کنه.دوما PS2 آک مدل فت پارسال خریدم 210 تومن با فلش 32 اچ پی ک طبق چیزی ک دوستان گفته بودن که فلش یو اس بی 3 بدون اشکال صحنه هارو اجرا میکنه اینم اجرا میکنه . این کنسولی ک من گرفتم باز نشده یعنی دیسک کپی فقط موزیک رو میخونه ک صد برابر برای من ارزشش از ی ps2 slim 90000 باز شده بهتره ک 300 تا 400 تومنه حالا شما دوس داری رو ps2 ریفر بازی کن.سوما پی اس 2 رو نمیشه با اکس باکس کلاسیک مقایسه کرد. پی اس 2 به سختی میتونه کیفیت 720 یا 1080 اجرا کنه ولی اکس باکس کلاسیک راحت 480و720و1080 اجرا میکنه.اینم بگم وقتی آدم میتونه روی موبایل با حداقل قیمت 3700 فورتنایت بازی کنه چرا باید بره یه سیستم گرون بخره؟ من سال 88 سیستمی رو خریدم ک بهترین سیستم واسه کار های روزمره بود هر چند ک الان از لپ تاب استفاده میکنم.من مشکلی برای اجرای بازیای پلی استیشن 2 ندارم روی موبایلم با damonps2 pro همشونو رو با 60 فریم اجرا میکنم حالا همشون ک 60 فریم نیستن ولی اکثرشون رو میشه راحت با نرخ 60 فریم اجرا کرد.داداش مبارکت باشه منم ps2,ps4,ps1,ps2 slim,psp,x360 رو دارم منم مثل خودت وقتی میبینمشون کیف میکنم البته خیلی از کنسول ها رو میشه توی موبایل جا داد همین الان یه کالکشن توپ از گیم های GC , WII دارم ک روی موبایل ریختم و با یه تنظیم خیلی ساده بدون افت فریم بازی میکنم دیگه بازیای دریمکست به پایین بدون افت فریم اجرا میکنم ولی علاقه ای به سنگین کردن سیستم و موبایل ندارم.بنظر من آدم باید با دسته همون کنسول بازی کنه.منم تقریبا 1 ترابایت گیم دارم ک بیشتر مال گیم کیوب و وی و پی اس 2 هست.شما کجای کاری قبل از اینکه شبیه ساز کنسول ها بیاد گیم هاش توی نت هست!همین PS2 شبیه سازش سال 2004 اومد بازی هاش از سال 2001 توی نت بوده.
نصف کنسول ها رو میشه به LED , LCD وصل کرد دیگه احتیاجی ب crt نیست
همه این گیم ها قابل اجرا روی دامون پی اس 2 هستن چون کد ها مال pcsx2 هستش

• Like
Reactions: .Maximum.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
داداش میشه یه لینک دانلود برای ps2 بدی؟

• Like
Reactions: che-jaleb

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
به نظر من زیاد تند رفتی.اولا که آدم نمیاد بازی 8 بیتی یا 16 بیتی رو توی ps4 بازی کنه میاد رو نمایشگر کنسول دستی اجرا کنه.دوما PS2 آک مدل فت پارسال خریدم 210 تومن با فلش 32 اچ پی ک طبق چیزی ک دوستان گفته بودن که فلش یو اس بی 3 بدون اشکال صحنه هارو اجرا میکنه اینم اجرا میکنه . این کنسولی ک من گرفتم باز نشده یعنی دیسک کپی فقط موزیک رو میخونه ک صد برابر برای من ارزشش از ی ps2 slim 90000 باز شده بهتره ک 300 تا 400 تومنه حالا شما دوس داری رو ps2 ریفر بازی کن.سوما پی اس 2 رو نمیشه با اکس باکس کلاسیک مقایسه کرد. پی اس 2 به سختی میتونه کیفیت 720 یا 1080 اجرا کنه ولی اکس باکس کلاسیک راحت 480و720و1080 اجرا میکنه.اینم بگم وقتی آدم میتونه روی موبایل با حداقل قیمت 3700 فورتنایت بازی کنه چرا باید بره یه سیستم گرون بخره؟ من سال 88 سیستمی رو خریدم ک بهترین سیستم واسه کار های روزمره بود هر چند ک الان از لپ تاب استفاده میکنم.من مشکلی برای اجرای بازیای پلی استیشن 2 ندارم روی موبایلم با damonps2 pro همشونو رو با 60 فریم اجرا میکنم حالا همشون ک 60 فریم نیستن ولی اکثرشون رو میشه راحت با نرخ 60 فریم اجرا کرد.داداش مبارکت باشه منم ps2,ps4,ps1,ps2 slim,psp,x360 رو دارم منم مثل خودت وقتی میبینمشون کیف میکنم البته خیلی از کنسول ها رو میشه توی موبایل جا داد همین الان یه کالکشن توپ از گیم های GC , WII دارم ک روی موبایل ریختم و با یه تنظیم خیلی ساده بدون افت فریم بازی میکنم دیگه بازیای دریمکست به پایین بدون افت فریم اجرا میکنم ولی علاقه ای به سنگین کردن سیستم و موبایل ندارم.بنظر من آدم باید با دسته همون کنسول بازی کنه.منم تقریبا 1 ترابایت گیم دارم ک بیشتر مال گیم کیوب و وی و پی اس 2 هست.شما کجای کاری قبل از اینکه شبیه ساز کنسول ها بیاد گیم هاش توی نت هست!همین PS2 شبیه سازش سال 2004 اومد بازی هاش از سال 2001 توی نت بوده.
نصف کنسول ها رو میشه به LED , LCD وصل کرد دیگه احتیاجی ب crt نیست
همه این گیم ها قابل اجرا روی دامون پی اس 2 هستن چون کد ها مال pcsx2 هستش
گفتم که سلیقه اییه حالا شما دوست داری با کیفیت کنسول قدیمی بازی کنی من دوست دارم با شبیه ساز
من تند نمیرم شما خیلی داری کند مییای:)
1-من بازیای کنسول 8 بیتی و 16 بیتی رو هم روی مانیتورم 27 اینچی 144 هرتزی اجرا میکنم با کلی فیلتر و تنظیمی که شبیه ساز داره خیلیم عالیه
2-دم شما گرم که سال 2018 تونستی فت اک پیدا کنی 210 تومن اگه الان پیدا کردی به من خبر بدین من یه 1210000 از شما میخرم
من خودم فت داشتم فروختم اونم چه فتی گرچه الان از داشتن همین کنسول 90000 هم کاملا راضیم مرگ نداره لنز فوق العاده قدرتمند DVD دارم انگار با سیم ظرفشویی کشیدی روش راحت بازی رو بالا مییاره CD بازی ps1 روهم اجرا میکنه یه کنترلم براش گرفتم فیلم دیویدی هم نشون میده یه multitap هم دارم گاهی دوستان قدیمی جمع میشن به یاد قدیم کراش بش 4 نفره بازی میکنیم
3-من کاری به xclassic ندارم ما داریم راجع به ps2 حرف میزنیم گرچه اگر اکس باکس کلاسیک هم شبیه ساز درست درمون داشت همونم همه بازیهاشو با شبیه ساز میرفتم چون شبیه ساز امکاناتش ورای ارتقای وضوحه ولی خب خدا رو شکر اکس باکس وضوح بازیاش بهتر از ps2عه و قابل تحمل تر
سیستم گرون رو میخرن که بازیهای روز رو با بهترین کیفیت بازی کنن فکر کنم شما غرق رتروگیمینگی کلا بازیها روز رو ندید میگیری!
من اصلا بازی موبایلی و بازی رو موبایلو قبول ندارم چه برسه اینکه بخوام روش بازی هم بکنم من دارم از ازادی عمل و اینکه مثلا می تونم با بهترین وضوح کلی فیلتر و تنظیمات مثلا با دسته اکس باکس وانم با هدفون مورد علاقم یا سیستم صوتیم بشینم بازی محبوب ps2 ام رو روی شبیه ساز بازی کنم حرف می زنم شما داری از بازی رو موبایل با شبیه ساز حرف میزنی!!:ا
شما دوست داری با دسته همون کنسول بازی کنی خب دسته ps2 رو بزن به pc
شما کجای کاری سال 2001 همون زمانی بود که کنسول روز ps2 بود الان سال 2019 هست!همین شبیه سازها هستند که الان اینا رو تو نت زنده نگه داشتند
ضمنا تمام کنسول ها رو میشه زد به lcd حالا چه مستقیم چه با تیدبل ولی شما با کامپوننتم بزنی کیفیتش خوب نیست چه برسه به اینکه بخوای بازی هم تموم کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
گفتم که سلیقه اییه حالا شما دوست داری با کیفیت کنسول قدیمی بازی کنی من دوست دارم با شبیه ساز
من تند نمیرم شما خیلی داری کند مییای:)
1-من بازیای کنسول 8 بیتی و 16 بیتی رو هم روی مانیتورم 27 اینچی 144 هرتزی اجرا میکنم با کلی فیلتر و تنظیمی که شبیه ساز داره خیلیم عالیه
2-دم شما گرم که سال 2018 تونستی فت اک!پیدا کنی 210 تومن اگه الان پیدا کردی به ما هم خبر بده من یه 1210000 از شما میخرم
من خودم فت داشتم فروختم اونم چه فتی گرچه الان از داشتن همین کنسول 90000 هم کاملا راضیم مرگ نداره لنز فوق العاده قدرتمند دیویدی دارم انگار با سیم ظرفشویی کشیدی روش راحت بازی رو بالا مییاره راحت سیدی بازی ps1 روهم اجرا میکنه یه کنترلم براش گرفتم قشنگ فیلم دیویدی هم نشون میده یه multitap هم دارم گاهی دوستان قدیمی جمع میشن به یاد قدیم کراش بش 4 نفره بازی میکنیم
3-من کاری به xclassic ندارم ما داریم راجع به ps2 حرف میزنیم گرچه اگر اکس باکس کلاسیک هم شبیه ساز درست درمون داشت همونم همه بازیهاشو با شبیه ساز میرفتم چون شبیه ساز امکاناتش ورای ارتقای وضوحه ولی خب خدا رو شکر اکس باکس وضوح بازیاش بهتر از ps2عه و قابل تحمل تر
سیستم گرون رو میخرن که بازیهای روز رو با بهترین کیفیت بازی کنن فکر کنم شما غرق رتروگیمینگی کلا بازیها روز رو ندید میگیری!!
من اصلا بازی موبایلی و بازی رو موبایلو قبول ندارم چه برسه اینکه بخوام روش بازی هم بکنم من دارم از ازادی عمل و اینکه مثلا می تونم با بهترین وضوح کلی فیلتر و تنظیمات مثلا با دسته اکس باکس وانم با هدفون مورد علاقم یا سیستم صوتیم بشینم بازی محبوب ps2 ام رو روی شبیه ساز بازی کنم حرف می زنم شما داری از بازی رو موبایل با شبیه ساز حرف میزنی!!:ا
شما دوست داری با دسته همون کنسول بازی کنی خب دسته ps2 رو بزن به pc
شما کجای کاری سال 2001 همون زمانی بود که کنسول روز ps2 بود الان سال 2019 هست!همین شبیه سازها هستند که الان اینا رو تو نت زنده نگه داشتند
ضمنا تمام کنسول ها رو میشه زد به lcd حالا چه مستقیم چه با تیدبل ولی شما با کامپوننتم بزنی کیفیتش خوب نیست چه برسه به اینکه بخوای بازی هم تموم کنی
کیفیت دستکاری شده نه کیفیت خود کنسول
منظورم رو نگرفتی یکم فکر کن :)
دمت گرم باید مانیتور اسمی داشته باشی.من مانیتورم رو سال 2009 خریدم سامسونگ لمسی p225000
2-خیلی ممنون من از سایت دیوار و ایسام پیدا کردم فقط یکم بد قول بود. بعد از اینکه من خریدم PS2 50000 در چند رنگ کیوت موجود کرد :( من یه 90004 دارم لنزش رسما لنزش به **** رفت . سال 87 خریدمش رنگش نقره ای.مال من بازی ps1 اجرا نمیکرد این فت از طریق همون او پی ال بازی میکردم.چقدر خوب الان من دوستام بیشتر خارجی ان ولی خب دوستای خودم الان فقط میدونن فورتنایت و جی تی ای وی چیه دیگه بازی های رترو براشون اهمیتی نداره کسی هم ندارم ک بشینم باهاش اینارو بازی کنم :( (آه شت هر وی گو اگن) هیچکدوم رترو گیمر نیستن الان بپرسی تنها رترو گیمر شهرمون خودمم
همیشه دوست داشتم اکس باکس یه شبیه ساز درست داشت.
نه بابا الان بازی های روز رو هم دارم بجز ورزشی هاش ولی خب رترو یه چیز دیگس البته کم کم دارم خسته میشم چون اکثرشون رو بازی کردم
دیگه اون دوره ی سگا بازی با موبایل 5 اینچی گذشت.آزادی عمل تو موبایل یعنی اینکه بشینی metal gear رو با 60 فریم با دسته ps4 و هدست Level U رو صفحه نمایش 6.4 اینچی اجرا کنی.اصن دنیای موبایل گیمرا چند جهان اونورتره خیلی بازی ها ضعیفن
داداش ربطی نداره من یه سایت گیم های gb رو پدا کردم که تاریخ تاسیسش 1997 بود و اون موقع اصن شبیه ساز توی مرحله اولش بود...
من روی ال ای دی تقریبا ضعیف امتحان کردم صفحه مات بود ولی ال ای دی خودمون فقط hdmi میخوره بخاطر همین میخوام یه ال ای دی جدید بگیرم برای خودم که بشه همه گیم ها رو توش اجرا کرد.من قبلا CRT داشتم و توش mkd رو تموم کردم چشام یه شماره رفت بالا!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر