هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستام من قصد خرید ps2 slim سری ۹۰۰۰۰ دارم
که‌ تمیز باشه
قیمت چه حدوده ؟

در اصل میخوام کپی خور فلشی کنم بازیا ریترو باری کنم روش
مثل gameboy , sega و ........

الان لنزش چنده؟
اگر ic modbo 5.0 بخرم کسی هست برام نصب کنه؟
والا قیمت ندارم، چون هر کی هر جور عشقش می کشه قیمت می زنه!
ولی به نظرم با لنز سالم بگیر، فلش خور کردن کنسول توی اجرای یه سری از بازیای ps2 داستان داره قشنگ!
ولی اگر صرفا برای بازی رترو میخوای که یه لپ تاپ معمولی هم کفایت می کنه! حتی xbox original هم انتخاب خیلی خوبیه چون با اونم می تونی راحت بازیای رترو رو بازی کنی، فک کنم یکی تو پرشین تولز گذاشته بود xbox نسل ششمی ش رو چند وقت پیش، حالا الان آمار ندارم دقیقا

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستام من قصد خرید ps2 slim سری ۹۰۰۰۰ دارم
که‌ تمیز باشه
قیمت چه حدوده ؟

در اصل میخوام کپی خور فلشی کنم بازیا ریترو باری کنم روش
مثل gameboy , sega و ........

الان لنزش چنده؟
اگر ic modbo 5.0 بخرم کسی هست برام نصب کنه؟

سلام
اگه برای رترو کنسول میخای ..بهترین گزینه استفاده از resperry pi که موجود دارم برای فروش..کوچیک جمع جور ورودی hdmi داره و خروجی کابل معمولی..میتونی برنامه ریزیش کنی برای retro pie ..که امکان اجرای تمام کنسولهای قدیمی mame و ps1 و غیره داره ..با لانچ تم های زیبا که همیشه از طریق خود برنامش میتونی به روزش کنی.تم کاور گیم وغیره.. البته یکم اطلاعات میخواد با هاش کار کنی یعنی برنامه ریزیش کنی ..تو یوتیوب موجوده فیلمها..
خاصتی درخدمتم..

Attachments

• $_57.jpeg
    $_57.jpeg
    186.1 KB · مشاهده: 20
  • 1481242316041-img_20161209_000238.jpg
    1481242316041-img_20161209_000238.jpg
    103.2 KB · مشاهده: 19
  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    34.6 KB · مشاهده: 18
  • IMG_۲۰۱۹۰۵۲۷_۰۰۰۵۳۹.jpg
    IMG_۲۰۱۹۰۵۲۷_۰۰۰۵۳۹.jpg
    467.8 KB · مشاهده: 19
  • IMG_۲۰۱۹۰۵۰۸_۱۹۲۶۵۵.jpg
    IMG_۲۰۱۹۰۵۰۸_۱۹۲۶۵۵.jpg
    517.4 KB · مشاهده: 21
  • f7cbd56009096ca4482deba1348b46aa.jpg
    f7cbd56009096ca4482deba1348b46aa.jpg
    123.9 KB · مشاهده: 19
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام دوستان چجوری از ps2 10000 به عنوان دستگاه پخش فیلم و موزیک استفاده کنم؟؟؟؟ البته بجز استفاده از لنز رو میگم!
و یه چیز دیگه....دوستان من یه مدت 200 تا بازی روی هارد انداخته بودم بعد هارد رو فرمت کردم حالا دوباره ریختم بعد 3 ماه opl 2019 نمیخونه هارد رو...فرمتش هم fat 32 کردم البته هارد رو 2013 خریدم یک ترا

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام دوستان چجوری از ps2 10000 به عنوان دستگاه پخش فیلم و موزیک استفاده کنم؟؟؟؟ البته بجز استفاده از لنز رو میگم!
با استفاده از برنامه sms از روی فلش می‌تونید فیلم و mp3 اجرا کنید.
و یه چیز دیگه....دوستان من یه مدت 200 تا بازی روی هارد انداخته بودم بعد هارد رو فرمت کردم حالا دوباره ریختم بعد 3 ماه opl 2019 نمیخونه هارد رو...فرمتش هم fat 32 کردم البته هارد رو 2013 خریدم یک ترا
با برنامه WinHiip از اول هارد رو فرمت کن از روی تنظیمات ۴۸ بیت رو انتخاب کن.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
با استفاده از برنامه sms از روی فلش می‌تونید فیلم و mp3 اجرا کنید.

با برنامه WinHiip از اول هارد رو فرمت کن از روی تنظیمات ۴۸ بیت رو انتخاب کن.

برنامه winhiip برای ریختن بازی برای نتوورک آدابتور Ps2 فت ..این دوستمون با usb بازی میکن

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715

اگه مطمعن هستی داخل usb هارد حتمأ بازی کپی شده وداخل opl اجرا نمیشه احتمالأ از سیو opl داخل مموری که باید سیو مربوط به قسمت تنظیمات opl پاک کنی.تا ریسیت بشه و لیست بازیها جدید رو چک کن ..
اگر با نتوورک آدابتور ps2 fat کار میکنی ..برنامهUlaunchelf ps2 اجرا کن برو قسمت hdd روت هارد اصلی ..پوشه +opl اسمش مثبت opl بازکن فایل txt opl پاک کن تا لیست بازیهای جدید پیدا کن ..
برنامه opl اجرا کن لیست جدید بازیها آبدیت میشه..

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
اگه مطمعن هستی داخل usb هارد حتمأ بازی کپی شده وداخل opl اجرا نمیشه احتمالأ از سیو opl داخل مموری که باید سیو مربوط به قسمت تنظیمات opl پاک کنی.تا ریسیت بشه و لیست بازیها جدید رو چک کن ..
اگر با نتوورک آدابتور ps2 fat کار میکنی ..برنامهUlaunchelf ps2 اجرا کن برو قسمت hdd روت هارد اصلی ..پوشه +opl اسمش مثبت opl بازکن فایل txt opl پاک کن تا لیست بازیهای جدید پیدا کن ..
برنامه opl اجرا کن لیست جدید بازیها آبدیت میشه..

این فایلا مربوط به ورژن های قدیمی opl هست ایشون از ورژن 2019 استفاده “میکن”

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
ورژن های جدید opl باید توی روت درایو usb (هارد اکسترنال یا فلش) دوتا فولدر به اسم DVD و CD بسازید بازیهای کمتر از ۷۰۰ مگ تو فولدر cd و بیشتر رو تو فولدر dvd بریزی با فرمت iso، بعد با برنامه opl manager اسم بازیهارو اصلاح کنی تا بیاره

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
این فایلا مربوط به ورژن های قدیمی opl هست ایشون از ورژن 2019 استفاده “میکن”

خودم از ورژن جدیدم استفاده کردم همین مشکل داشته..لیست جدید بازی آبدیت نمیکن.. ولی تو hd loader لیست بازیها کامل/.شایدم مشکل از ورژن opl

آخرین ویرایش:

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
خودم از ورژن جدیدم استفاده کردم همین مشکل داشته..لیست جدید بازی آبدیت نمیکن.. ولی تو hd loader لیست بازیها کامل/.شایدم مشکل از ورژن opl

دوست من تو ورژن های جدید اصلا فایل لیست نداره که آپدیت کنه یا نکنه، اسم بازیهارو از توی اون دوتا فولدر که گفتم می‌خونه و میاره. برای بازیهای ps1 هم همینجوری شده نیازی به ساخت فایل لیست بازی ها نیست. فقط باید اسم بازی ها درست نوشته شده باشه که با اون برنامه ای که گفتم اسم بازیها رو اصلاح می‌کنی

pedramzolfaghari

عضو جدید
Jun 14, 2019
1
سلام
ps2 من scph 90004 هستش از وقتی که خریدم دوتا بازی رو میاره (حدود ۲۰ بازی رو تست کردم) که داخل یکی از این دوبازی نمیشه به بعضی قسمت ها رفت بنظرتون مشکل از چیه ؟
ایا مشکل از مودچیپ هستش ؟
با نصب modbo 5 مشکل حل میشه؟

• Like

MohsenFeizabad

عضو جدید
Aug 8, 2019
2
سلام
ps2 من scph 90004 هستش از وقتی که خریدم دوتا بازی رو میاره (حدود ۲۰ بازی رو تست کردم) که داخل یکی از این دوبازی نمیشه به بعضی قسمت ها رفت بنظرتون مشکل از چیه ؟
بده فلشخور کنن خیالتو راحت کنPS2فول پک چیز خوبیه تست کن یه انجمن درباره معرفیش هست یه سرچ بکن فیمتش خوبه

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام

احتمال خیلی زیاد لنزه، با مودبو۵ می‌تونید از روی یو اس بی بوت کنید و بازی از روی یو اس بی اجرا کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر