هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
واقعا شوکه شدم مدل 10 هزاره اولین نسخه از درگاه فلش درایو usb 1.1 استفاده میکنم تا روشن میکنم میره تو او پی ال اگه موقع لود بزنم روی دکمه ها میره منوی browser

اگه میتونی یه بازی اجرا کن وقتی بازی اجرا شد دگمه های l1 وl2 وr 2 وr1 رو همزمان بگیر و استارت بزن از منو میاد بیرون

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
واقعا شوکه شدم مدل 10 هزاره اولین نسخه از درگاه فلش درایو usb 1.1 استفاده میکنم تا روشن میکنم میره تو او پی ال اگه موقع لود بزنم روی دکمه ها میره منوی browser

زیاد نباید سر به سر ps2 بزاری
:D
یهو سکته میزنه
من تازه سری ۹۰۰۰۰ داشتم یا دیسک بوت میاوردم بالا
هنگ میکرد مجبور بودم خاموش کنم
حتی
گاهی پاور کنسول عکس العملی نداشت باید از برق میکشیدم کنسولو

دوباره با دیسک بوت میاوردم بالا ، در کنسول باز میکردم دیسک در حال گردش در میاوردم

• Like
Reactions: silent ops

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
زیاد نباید سر به سر ps2 بزاری
:D
یهو سکته میزنه
من تازه سری ۹۰۰۰۰ داشتم یا دیسک بوت میاوردم بالا
هنگ میکرد مجبور بودم خاموش کنم
حتی
گاهی پاور کنسول عکس العملی نداشت باید از برق میکشیدم کنسولو

دوباره با دیسک بوت میاوردم بالا ، در کنسول باز میکردم دیسک در حال گردش در میاوردم
من با 90004م یه بار هم مشکل نداشتم :)

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
Opl دوباره نصب کن مموری پاک کن
داداش من یکم با نصبش مشکل دارم...آخه طرف خودش برام نصب کرد و مثل اونی که توی ps2 قبلی دیدم نبود.در ضمن من نمیتونم از طریق cd dvd drive کنسول گیم یا هرچیز دیگه ای رو اجرا کنم

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
داداش من یکم با نصبش مشکل دارم...آخه طرف خودش برام نصب کرد و مثل اونی که توی ps2 قبلی دیدم نبود.در ضمن من نمیتونم از طریق cd dvd drive کنسول گیم یا هرچیز دیگه ای رو اجرا کنم

تنها راه همین کنسول روشن کن بدون مموری وقتی روشن شد مموری وارد کن برو تو save مموری فایل سیو opl پاک کن تا ریست بشه ..فقط فایل اصلی پاک نکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر