هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
برای فهمیدن ide game راه زیاد داره بعضی مواقعه اون برنامه که بازی رو تبدیل میکن برای اجرا در ps2 ide تشخیص نمید ولی ide داخل گیم ..ساده ترین روش برای دیدن ide ..برنامه magic iso برنامه رو با pc اجرا کن img مورد نظر داخلش باز کن ..
پوشه های داخل بازی باز میشه همانند تصویر زیر ide بازی مشخص میشه یه فایل تکس روش نوشت..همون وارد کن ..
یا از طریق همین سایت تمام ideها. رو موجود داره .اسم وارد کن تمام..
Open PS2 Loader Compatibility List - Games

01.jpg

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
برای فهمیدن ide game راه زیاد داره بعضی مواقعه اون برنامه که بازی رو تبدیل میکن برای اجرا در ps2 ide تشخیص نمید ولی ide داخل گیم ..ساده ترین روش برای دیدن ide ..برنامه magic iso برنامه رو با pc اجرا کن img مورد نظر داخلش باز کن ..
پوشه های داخل بازی باز میشه همانند تصویر زیر ide بازی مشخص میشه یه فایل تکس روش نوشت..همون وارد کن ..
یا از طریق همین سایت تمام ideها. رو موجود داره .اسم وارد کن تمام..
Open PS2 Loader Compatibility List - Games

View attachment 116325
بسیار بسیار سپاسگزارم. devil may cry 1 رو اجرا کردم ولی توی اجرای تریلر با اینکه روون بود ولی گیر کرد.در ضمن توی opl 2019 پیداش نکرد ولی توی نسخه قدیمی اومد

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان ممنون از همه
کلا فلش رو فرمت کردم (چون بیشتر لز یک بازی توش بود) و فقط kzرو ریختم با usb util تو فلش. با ورژن 1485 ی OPL هم اجرا کردم برای چند ساعت هیچ مشکلی نداشت برام. کلا به نظرم روی فلش صرفا یه بازی بریزید بهتره کلا.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان ممنون از همه
کلا فلش رو فرمت کردم (چون بیشتر لز یک بازی توش بود) و فقط kzرو ریختم با usb util تو فلش. با ورژن 1485 ی OPL هم اجرا کردم برای چند ساعت هیچ مشکلی نداشت برام. کلا به نظرم روی فلش صرفا یه بازی بریزید بهتره کلا.
آخ پارسال 87 تا گیم رو روی هارد اکسترنال 1 ترابایتی وسترن 2013 داشتم دو ماه پیش اوایل تابستون زدمش به پلی استیشنم دیدم چیزی نشون نمیده منم پر فیلمش کردم =((

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
‌تو همون سایت که گزاشتم مربوط به تنظیمات تمام بازی های داخل opl که اجرا میشه..خودش توضیح داده که هر بازی چه جوری اجرا کنی مثلأ devil mav cry با opl ورژنv0.9.1روان اجرا میشه

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
فدات
راستی داداش چرا توی آخرین نسخه ی او پی ال که همین چند ماه پیش ریلیز شد نمایش نمیده؟

چون یه سریع بازیها پچشون با opl جدید نمیخون..با قدیمی خوب اجرا میشه البته با نتوورک میتونی تمامشون اجرا کنی با یه سریع تنظیمات قفل پچشون بشکنی

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
کمک کنید

شوکه نشو دستگاه ریست کن launch elf باز کن اگه با نتورک بازیها رو اجرا میکنی برو تو پوشه hdd پوشه +opl باز کن یه فایل سفید رنگ شبیع تکس تو روت پوشه opl اون رو پاک کن اون تنضیمات opl ریست میکن..اگرم نشد برو تو قسمت مموری فایل سیو opl پاک کن فقط اشتباع فایل بوت opl پاک نکنی..حل

• Like

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
شوکه نشو دستگاه ریست کن launch elf باز کن اگه با نتورک بازیها رو اجرا میکنی برو تو پوشه hdd پوشه +opl یه فایل سفید رنگ شبیع تکس تو روت پوشه opl اون رو پاک کن اون تنضیمات opl ریست میکن..اگرم نشد برو تو قسمت مموری فایل سیو opl پاک کن فقط اشتباع فایل بوت opl پاک نکنی..حل
واقعا شوکه شدم مدل 10 هزاره اولین نسخه از درگاه فلش درایو usb 1.1 استفاده میکنم تا روشن میکنم میره تو او پی ال اگه موقع لود بزنم روی دکمه ها میره منوی browser

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر