هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستان من به یه مشکل برخوردم
وقتی یه 15 - 20 دقیقه وارد killzone 1 میشم، میبینم که بازی فریز شده و یا بهتره بگم که گیر می کنه و کلا هیچ کاری نمیشه کرد مگر ریست کنسول
آخرین ورژن opl هم دارم اجرا می کنم
راه حلی چیه؟

با usb بازی اجرا میکنی یا نتوورک

• Like
Reactions: che-jaleb

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
فدات داداش
ببین صحبت سر اینه ، کنسول ها زیادی شبیه سازشون اومده که راحت و عالی بازیا مورد نظر اجرا میکنن

شبیه ساز gameboy advance اومده ( هم pc , android , windows phone , symbian و .... ) اما کسب تو تاپیک gameboy تو بازیسنتر نیومده بگه شما اشتباه میکنید با کنسول gba بازی میکنید رو شبه ساز pc بهتره فلان میشه

کنسول wii و gamecube شبیه سازش برا اندروید و pc اومده سال هاست ، دیدی به چشمت خودت کسی بیاد درباره اجرا رو شبیه ساز تو تاپیک wii و gemecube چیزی بگه؟

کنسول wii u و 3ds و ds و ...... هم شبیه سازشون اومده ، اونام به همین شکل

هر کی درباره شبیه ساز کردن کنسول رو pc صحبت داره باید بره تو بخش شبیه ساز تو فروم بازیسنتر

نه اینکه بیاد تو تاپیک‌ کنسولی فخر فروشی کنه من pc دارم خیلی عالیه بازیا کنسول شما هم بهتر از خود کنسولتون شبیه سازی میکنه چیه crt و ......

خوب pc داری خوش بحالت
قربونت. آره تو هر تاپیک تخصصی به موضوعِ همون مبحث پرداخته بشه عالی میشه همه هم فیض می برند.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f1/Gregory_Horror_Show_Coverart.png
الان هم میشه؟
میشه بیشتر توضیح بدید :)
به طور خلاصه اگر درست خاطرم باشه:
برای اجرای بازیهای ps2 روی فلش اگر حجم فایل ایزو تا حدود 4 گیگ بود و نه بیشتر (به علت محدودیت فرمت fat32 که فلش برای اجرای بازی روی ps2 باید با همین فرمت باشه) برای بازیهایی که از سی دی استخراج میشن حدود حجم کمتر از 700 مگ یه فولدر داخل روت فلش به اسم CD (حتما با حروف بزرگ) و برای بازیهای معمول ps2 که از دی وی دی استخراج شده فولدری به اسم DVD (حتما با حروف بزرگ) بسازید. فایل ایزوی مربوطه رو توی فولدر مرتبط بریزید و با opl روی کنسول اجرا کنید.
برای بازیهای با حجم بالاتر از 4 گیگ از نرم افزارهایی مثل usbutil یا USBExtreme Game Installer استفاده کنید و بازی رو به شکل تکه تکه شده در روت فلش بریزید.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
قربونت. آره تو هر تاپیک تخصصی به موضوعِ همون مبحث پرداخته بشه عالی میشه همه هم فیض می برند.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f1/Gregory_Horror_Show_Coverart.png

به طور خلاصه اگر درست خاطرم باشه:
برای اجرای بازیهای ps2 روی فلش اگر حجم فایل ایزو تا حدود 4 گیگ بود و نه بیشتر (به علت محدودیت فرمت fat32 که فلش برای اجرای بازی روی ps2 باید با همین فرمت باشه) برای بازیهایی که از سی دی استخراج میشن حدود حجم کمتر از 700 مگ یه فولدر داخل روت فلش به اسم CD (حتما با حروف بزرگ) و برای بازیهای معمول ps2 که از دی وی دی استخراج شده فولدری به اسم DVD (حتما با حروف بزرگ) بسازید. فایل ایزوی مربوطه رو توی فولدر مرتبط بریزید و با opl روی کنسول اجرا کنید.
برای بازیهای با حجم بالاتر از 4 گیگ از نرم افزارهایی مثل usbutil یا USBExtreme Game Installer استفاده کنید و بازی رو به شکل تکه تکه شده در روت فلش بریزید.
آیدی بازی واجبه الان من DMC1 رو با اسم DMC دارم حجمش هم 432 مگ هستش ریجن 3 خواستم بدونم همین فایلو همین جور بریزم میاد یا نه؟

• Like

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آیدی بازی واجبه الان من DMC1 رو با اسم DMC دارم حجمش هم 432 مگ هستش ریجن 3 خواستم بدونم همین فایلو همین جور بریزم میاد یا نه؟
راستش یادم نیست ولی نه آی دی بازی لازم نبود انگار. یه امتحان بکن چون حجمش کمه تستش وقت گیر نیست. اسم ایزو رو هر چی بذاری فرق نداره.

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اره اره. توی soldier of fortune هست. شما ریجن دیگه بازی رو دانلود کنی که هم حجم هستند، درست میشه این مشکل. ولی برای کیلزون خیلی زوره اون همه دانلود کنم برای دسترسی به ریجن دیگه بازی!

با نرم افزار تغییر ریجن میتونی ریجن بازی عوض کنی
تو تاپیک کپی خور نرم افزاری ps2 گذاشته بودم

• Like
Reactions: silent ops

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام آقا احسان پیداش کردم
ولی یه سوال داشتم آی دی گیم رو از کجا باید ببفهمم؟

دقیق یادم نیست
چند سال میگذره
باید تو گوگل سرچ کنی
ولی آیدی بازیا از اینترنت پیدا میکردم
مثلا سایتی لینک دانلود داشت آیدیشم داشت همونو کپی میکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر