هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
والا قیمت ندارم، چون هر کی هر جور عشقش می کشه قیمت می زنه!
ولی به نظرم با لنز سالم بگیر، فلش خور کردن کنسول توی اجرای یه سری از بازیای ps2 داستان داره قشنگ!
ولی اگر صرفا برای بازی رترو میخوای که یه لپ تاپ معمولی هم کفایت می کنه! حتی xbox original هم انتخاب خیلی خوبیه چون با اونم می تونی راحت بازیای رترو رو بازی کنی، فک کنم یکی تو پرشین تولز گذاشته بود xbox نسل ششمی ش رو چند وقت پیش، حالا الان آمار ندارم دقیقا

کنسول xbox original داشتم ۱۴ سال
زیاد علاقه ای ندارم بهش

حتی میشه andoid tv box خرید مثل h96 max
که راحت میشه با شبیه ساز بازیا ps1 , ps2 , psp , wii , gamecube و .... اجرا کرد

اما ترجیه میدم ps2 اسلیم بخرم
هم بازیا ps2 داری ، هم بازیا ps1 میتونی اجرا کنی
هم با شبیه ساز بازیا میکرو ، سوپر نینتندو ، سگا ، سگا گیم گیر ، سگا مستر سیستم ، نئوجئو ، کمودور ۶۴ ، گیم بوی و ..... اجرا کنی

فقط حیف دسته و لوازم پلی ۲ خیلی گرون شده

یه عکس تو اینترنت دیدم
پورت دسته رو کنسول تبدیل به usb کرده بودن ، دسته pc زده بود طرف بازی میکرد

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
Wii
کنسول xbox original داشتم ۱۴ سال
زیاد علاقه ای ندارم بهش

حتی میشه andoid tv box خرید مثل h96 max
که راحت میشه با شبیه ساز بازیا ps1 , ps2 , psp , wii , gamecube و .... اجرا کرد

اما ترجیه میدم ps2 اسلیم بخرم
هم بازیا ps2 داری ، هم بازیا ps1 میتونی اجرا کنی
هم با شبیه ساز بازیا میکرو ، سوپر نینتندو ، سگا ، سگا گیم گیر ، سگا مستر سیستم ، نئوجئو ، کمودور ۶۴ ، گیم بوی و ..... اجرا کنی

فقط حیف دسته و لوازم پلی ۲ خیلی گرون شده

یه عکس تو اینترنت دیدم
پورت دسته رو کنسول تبدیل به usb کرده بودن ، دسته pc زده بود طرف بازی میکرد
Wii هم خیلی گرون شده سال ۹۱ میخواستم بگیرم فول پک ۳۰۰ الان معمولیشو بدون کپی میدن ۷۵۰ با کپی ۱۲۵۰.گیم کیوب کپی خور ۱ میلیون.بنظر من میتونی ps2 50000 بگیری خیلی عالیه.میشه تو کنسول دانگل گذاشت و یا دسته دانگل دار رو به پورت دسته زد و بلوتوثی بازی کرد.

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
Wii

Wii هم خیلی گرون شده سال ۹۱ میخواستم بگیرم فول پک ۳۰۰ الان معمولیشو بدون کپی میدن ۷۵۰ با کپی ۱۲۵۰.گیم کیوب کپی خور ۱ میلیون.بنظر من میتونی ps2 50000 بگیری خیلی عالیه.میشه تو کنسول دانگل گذاشت و یا دسته دانگل دار رو به پورت دسته زد و بلوتوثی بازی کرد.

Wii این قیمتا نیست کسی ام نمیخره
این قیمتا یه مشت دلال متوهم و چنظ شخص که اونا دیدم جوگیر شدنه

خودم wii سال ۲۰۱۲ ی آخرین سری که جعبه wii u ی هست داشتم
استفاده نشده در حد
فول پک فول لوازم با آک فرق نداشت
باندل ۲ بازی wii party و wii sport
کپی خور نشده بازی نشده
آداپتور اورجینال ۲۲۰ ولت
ویموت موشن پلاس داخلی
بازی just dance ۴ قاب و دفترچه دار اورجینال
۲ تا باتری شارژی و شارژر باتری
تبدیل تصویر اورجینال نینتندو
و ـ..ـــ
۴ ماه و نیم طول کشید بفروشم ۴۰۰ هزار تومن ، تازگی فروختم
هیچکس نمیخرید ( زیاد به قیمتا آدما متوهم ) دقت نکن
کپی خور کردنشم خودت میتونی تو خونه با دانلود چنتا فایل و نصبش از روی sd card انجام بدی

همین تازگیا دوستم خرید کپی ، لوازم کامل ۳۰۰ هزار

من از ps2 سری فت متنفرم خودم ۱۹ سال پیش خریدم
انقدر اذیتم کرد مجانی هم بهم بدن قبول نمیکنم
فقط slim خوبه ، همون موقع slim اومد خریدم هم سری ۷۰۰۰۰ هم ۹۰۰۰۰

اونم سری ۹۰۰۰۰ سگ جونتره
درسته سری ۷۰۰۰۰ خوبه و ژاپنی ، حتی از نظر برد و مدار دستگاه و حتی خاصه مثل لگو چرخشی ps
اما یه عیب بزرگ دارن شدیدن از نظر لنز ضعیفن و لنز میسوزونن

از نظر عملکرد و سگ جونی سری ۹۰۰۰۰ من بالا ۱۰ سال داشتم محشر بود

درباره دسته ، تو عکس دیدم دسته usb کامپیوتر وصل کرده
منم چنتا دسته usb کامپیوتر اورجینال قدیمی درجه ۱ استفاده نشده دارم
شوک و آنالوگ دار

• Like
Reactions: H.K.Z05

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
Wii این قیمتا نیست کسی ام نمیخره
این قیمتا یه مشت دلال متوهم و چنظ شخص که اونا دیدم جوگیر شدنه

خودم wii سال ۲۰۱۲ ی آخرین سری که جعبه wii u ی هست داشتم
استفاده نشده در حد
فول پک فول لوازم با آک فرق نداشت
باندل ۲ بازی wii party و wii sport
کپی خور نشده بازی نشده
آداپتور اورجینال ۲۲۰ ولت
ویموت موشن پلاس داخلی
بازی just dance ۴ قاب و دفترچه دار اورجینال
۲ تا باتری شارژی و شارژر باتری
تبدیل تصویر اورجینال نینتندو
و ـ..ـــ
۴ ماه و نیم طول کشید بفروشم ۴۰۰ هزار تومن ، تازگی فروختم
هیچکس نمیخرید ( زیاد به قیمتا آدما متوهم ) دقت نکن
کپی خور کردنشم خودت میتونی تو خونه با دانلود چنتا فایل و نصبش از روی sd card انجام بدی

همین تازگیا دوستم خرید کپی ، لوازم کامل ۳۰۰ هزار

من از ps2 سری فت متنفرم خودم ۱۹ سال پیش خریدم
انقدر اذیتم کرد مجانی هم بهم بدن قبول نمیکنم
فقط slim خوبه ، همون موقع slim اومد خریدم هم سری ۷۰۰۰۰ هم ۹۰۰۰۰

اونم سری ۹۰۰۰۰ سگ جونتره
درسته سری ۷۰۰۰۰ خوبه و ژاپنی ، حتی از نظر برد و مدار دستگاه و حتی خاصه مثل لگو چرخشی ps
اما یه عیب بزرگ دارن شدیدن از نظر لنز ضعیفن و لنز میسوزونن

از نظر عملکرد و سگ جونی سری ۹۰۰۰۰ من بالا ۱۰ سال داشتم محشر بود

درباره دسته ، تو عکس دیدم دسته usb کامپیوتر وصل کرده
منم چنتا دسته usb کامپیوتر اورجینال قدیمی درجه ۱ استفاده نشده دارم
شوک و آنالوگ دار

نظر شما هم قابل قبول در مورد ps2 فت اونجور هم که میگید نیست خودم یه 50004 دارم با لنز کاملأ قوی محشر که هر بازی انداختم روش آورد .. اصلأ صدای فن نداره نسبت به 30004 وغیره ..یه نتوورک انداختم روش که حرف نداره حدود 15 سال دارمش..

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
Wii

ای کاش wii خودم نمیفروختم..با کابل کامپونت با دوتا ویموت ناچاک..با کارتون ..دادم 240 تومن حرف یک سال پیش چه حماقتی کردم.[-(حیف شد..

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
کسی به چشم ps2 ندیده بود
من ۲ هفته بعد لانچ ps2 خریدم کنسولشو
سفارش داده بودم فامیلمون بیاره
سری اول بود
جالبه اصلا کپی خوری هم وجود نداشت فقط اورجینال بازی میکردم

هفت جدو آبادامو جلو چشمم آورد
مثلا در کشویش هی خراب میشد
۲ بار فن سوزوند
رگباری لنز خراب میکرد پشت سر هم
و ......
جوری شده بود همه گیمر ها شاکی شده بودن از سونی

کار به جایی رسید استاد میکامی پدر رزیدنت اویل اعلام کرد کمپانی سونی کنسول ps2 معیوب و ناقص تولید میکنه و لنز دستگاه بی دلیل زود خراب میشه تا گیمر ها مجبور به تعویض باشن و بخاطر همین بازی رزیدنت اویل ۴ فقط انحصاری برا گیم کیوب میسازه
و جایی تو مصاحبه گفته بود حتی کارکیت ساخت بازی ps2 ما خراب شد

کلا سونی تو کنسولوهاش سری فت ، بد تولید میکنه همیشه همینطور بوده

از اون لحاظ اره دیسک اورجینال واقعأ کم گیر میومد سریع اول10000 واقعأ افتضاح بود.کپی خورم نباشه بدتر ..سیاست سونی این که چندین کنسول بیرون میده با شماره ساختهای مختلف که سود کن ..حتی تو ps4 به این صورت...خرابی زیاد داشته سریع های اول..

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
بخاطر همینه از ps2 فت متنفرم
مجانی هم بدن نمیگیرم
بازی ها اورجینالمو سال ها نگه داشتم تا آخرین سری بازی هامو سال ۹۳ تو فروم پرشین تولز آگهی کردم ، آیدی حمید تامکت ازم خرید

پلی ۱ سری اول خراب میشد حتی سری ۱۰۰۰ ش ذوب میشد پلاستیک بخش لنز
و .....
پلی ۲ فت مشکل دار
پلی ۳ فت میسوخت چراغ زرد
پلی ۴ فت هم همینطور

جلو خودم یکی پلی ۴ فت آکبند پلمپ اومد بخره ، کنسول آک روشن نمیشد

چه مصیبتی تمامی نداره..
الان جدیدن تصمیم گرفتم ps1 کلاسیک بگیرم وسوسه شدم حوس driver 2 کردم رو ps1 کلاسیک راستی موجود واسه فروش نداری...

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
چه مصیبتی تمامی نداره..
الان جدیدن تصمیم گرفتم ps1 کلاسیک بگیرم وسوسه شدم حوس driver 2 کردم رو ps1 کلاسیک راستی موجود واسه فروش نداری...

اگه می‌خواید PS1 بازی کنید به نظرم شبیه ساز کامپیوترش خیلی عالیه چون با خود کنسول کیفیت تصویر خیلی پایینه و روی ال سی دی تصویرش شترنجی می‌شه ولی شبیه ساز با استفاده از کارت گرافیک تصویر رو اصلاح می‌کنه از این رو به اون رو می‌شه

تو این لینک یه مقایسه کرده

ePSXe thread? (Playstation Emulation)

البته من خودم عملی دیدم حتی روی ps2 هم کیفیت فرقی نمی‌کنه چون از همون سخت افزار ps1 استفاده می‌کنه

اینجا هم تنظیمات رو داره که چجوریه

New RetroArc User, Advice on PS1 Titles vs ePSXe?

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اگه می‌خواید PS1 بازی کنید به نظرم شبیه ساز کامپیوترش خیلی عالیه چون با خود کنسول کیفیت تصویر خیلی پایینه و روی ال سی دی تصویرش شترنجی می‌شه ولی شبیه ساز با استفاده از کارت گرافیک تصویر رو اصلاح می‌کنه از این رو به اون رو می‌شه

تو این لینک یه مقایسه کرده

ePSXe thread? (Playstation Emulation)

البته من خودم عملی دیدم حتی روی ps2 هم کیفیت فرقی نمی‌کنه چون از همون سخت افزار ps1 استفاده می‌کنه

اینجا هم تنظیمات رو داره که چجوریه

New RetroArc User, Advice on PS1 Titles vs ePSXe?
کاملا موافقم. با شبیه ساز و مخصوصا روی کامپیوتر بسیار عالی تر از کنسول هستش.

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
یعنی هیچ رترو گیمری نیست که نخواد از کنسول های نسل ششم استفاده کنه ها، مخصوصا ps2 با لیست شدیییییدا متنوع بازی هاش (که دلیل اصلی فروش ش هم بود)
دوستان یه سوال دارم، بنده با ps2 فت م، برای سالیان سال دارم با فلش بازی ها رو اجرا می کنم (لنزش فکر کنم سر یک سال اینا خراب شد!) و هنوزم مثل تانک کار می کنه این کنسول :) از بس که بازی هاش متنوع س، سوالی که دارم اینه که از کجا میشه اصل یا غیر اصل بودن کنسول رو تشخصی داد؟! یه عکس ازش میفرستم دوستان اهل فن تشخیص بدن
ولی از حق نگذریم دلیل اصلی فروش این کنسول یه چیز بود: بازی های انحصاری که تقریبا برای تمامی سلایق، این کنسول رو به انتخاب اول شون در خرید تبدیل می کرد. در اینکه xbox و گیم کیوب و دریم کست هم شاخ بودن هیچ شکی نیست، اما کمتر کنسولی تونست چنین آرشیوی از بازی های متنوع داشته باشه. لینوکس، eyetoy یا اجرای بازی های ps1 هم (مخصوصا این دلیل آخر) در نوآورانه جلوه دادن کنسول بی تاثیر نبودن البته. یعنی در اصل شما دو تا کنسول داشتی ps1 و ps2 .ولی جدی توی یه سری از بازی های مالتی پلتفرم، کلا ps2 بدجور افت فریم داشت، مثلا timesplitters future pefect ماشا... اینقدر رو ps2 افت فریم داشت و نشونه گیری با دسته ps2 سخت بود، که وقتی نسخه xbox رو بازی میکردی اصلا حالیت نمی شد چنین چیزایی وجود داره. التبه بودن بازی هایی مثل black که روی دو کنسول عملکرد تقریبا یکسانی داشتن (یعنی درود بر criterion و اون موتور خفن ش که حتی روی ps2 هم خروجی ای مشابه xbox می گرفت از دید گرافیک، نمونش هم burnout 3 که بی اغراق گرافیک ش روی ps2 در حد mgs3 بود که خب mgs3 هم کم و بیش افت فریم داشت رو ps2 ولی burnout 3 نه). کلا نسل زیبایی بود، یادش گرامی باد.

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
کاملا موافقم. با شبیه ساز و مخصوصا روی کامپیوتر بسیار عالی تر از کنسول هستش.

من با این تبدیل دسته ها دسته اصلی کنسول رو وصل کردم خیلی بازی باهاش تجربه عالی ای بود، یه گزینه هم داره برای widescreen که وقتی فعال می‌کنی کشیدگی تصویر تو تی وی های واید رو اصلاح می‌کنه خیلی حرفه ایه

خودم برا اینکار کنسول اندرویدی یا android tv box قدرتمند ترجیه میدم

کسی مثل من که pc ش که سال ۸۸ جمع کرده بروزشم نکرده
حتی کارت گرافیکم سوخت ، از گرافیک آنبورد مادربورد استفاده میکنم

یا باید pc جمع کنم
که الان خیلی گرون در میاد

یا یه mini pc اندرویدی بخرم که با هزینه ناچیز یه سیستم با بهترین عملکرد بخرم با زیر ۱ میلیون میتونی بهترین mini pc اندرویدی بخری
که هم 4k ساپورته هم hdr ساپورته
هم میشه شبیه ساز gamecube , wii , ps2 ، saturn و ..... راحت اجرا کرد
با کیفیت hd
بازیا خود اندرویدم که یه دنیاست حساب کن

درایورهایی که برای بهتر شدن گرافیک ساخته شدن روی نسخه EPSXE اندروید هم فک کنم باشن ولی قبلش یه گوگل سرچ بکن

یعنی هیچ رترو گیمری نیست که نخواد از کنسول های نسل ششم استفاده کنه ها، مخصوصا ps2 با لیست شدیییییدا متنوع بازی هاش (که دلیل اصلی فروش ش هم بود)
دوستان یه سوال دارم، بنده با ps2 فت م، برای سالیان سال دارم با فلش بازی ها رو اجرا می کنم (لنزش فکر کنم سر یک سال اینا خراب شد!) و هنوزم مثل تانک کار می کنه این کنسول :) از بس که بازی هاش متنوع س، سوالی که دارم اینه که از کجا میشه اصل یا غیر اصل بودن کنسول رو تشخصی داد؟! یه عکس ازش میفرستم دوستان اهل فن تشخیص بدن
ولی از حق نگذریم دلیل اصلی فروش این کنسول یه چیز بود: بازی های انحصاری که تقریبا برای تمامی سلایق، این کنسول رو به انتخاب اول شون در خرید تبدیل می کرد. در اینکه xbox و گیم کیوب و دریم کست هم شاخ بودن هیچ شکی نیست، اما کمتر کنسولی تونست چنین آرشیوی از بازی های متنوع داشته باشه. لینوکس، eyetoy یا اجرای بازی های ps1 هم (مخصوصا این دلیل آخر) در نوآورانه جلوه دادن کنسول بی تاثیر نبودن البته. یعنی در اصل شما دو تا کنسول داشتی ps1 و ps2 .ولی جدی توی یه سری از بازی های مالتی پلتفرم، کلا ps2 بدجور افت فریم داشت، مثلا timesplitters future pefect ماشا... اینقدر رو ps2 افت فریم داشت و نشونه گیری با دسته ps2 سخت بود، که وقتی نسخه xbox رو بازی میکردی اصلا حالیت نمی شد چنین چیزایی وجود داره. التبه بودن بازی هایی مثل black که روی دو کنسول عملکرد تقریبا یکسانی داشتن (یعنی درود بر criterion و اون موتور خفن ش که حتی روی ps2 هم خروجی ای مشابه xbox می گرفت از دید گرافیک، نمونش هم burnout 3 که بی اغراق گرافیک ش روی ps2 در حد mgs3 بود که خب mgs3 هم کم و بیش افت فریم داشت رو ps2 ولی burnout 3 نه). کلا نسل زیبایی بود، یادش گرامی باد.

منظورتون چیه کنسول اصلی؟ PS2 که غیر اصلی نداره اصلا PS1 هم نداره حتی

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
من با این تبدیل دسته ها دسته اصلی کنسول رو وصل کردم خیلی بازی باهاش تجربه عالی ای بود، یه گزینه هم داره برای widescreen که وقتی فعال می‌کنی کشیدگی تصویر تو تی وی های واید رو اصلاح می‌کنه خیلی حرفه ایه

درایورهایی که برای بهتر شدن گرافیک ساخته شدن روی نسخه EPSXE اندروید هم فک کنم باشن ولی قبلش یه گوگل سرچ بکن

منظورتون چیه کنسول اصلی؟ PS2 که غیر اصلی نداره اصلا PS1 هم نداره حتی
والا من شنیدم که کنسول چینی هم هست
این کنسول منه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر