آموزش: استفاده از هر نوع هدست با سیم برای PS4

etminan_system

کاربر سایت
Apr 10, 2014
1
راه حل دیگری هم هست

خب دوستان سلام..اگر شما هم مثل من توانایی خرید یک هدست 400 تومنی برایPS4 رو ندارید و مثل من بودجتون بیشتر از 200 تومن نیست :D این روش رو به شما پیشنهاد می کنم.
این روش برای 99 درصد هدست ها جواب میده..از هدست 40 50 تومنی گرفته تا هدست های 300 تومنی. مثلا می تونید از هدست ریزر یا فیلیپس یا لاجیتک و ... در این روش استفاده کنید. البته نکته ی مهم اینه که هدست دو خروجی جدا یکی برای صدا و یکی برای میکروفون داشته باشه که اکثرا هم دارند.
کیفیت در این روش طبق تجربه ی خودم تغییر نمی کنه و حداکثر کیفیت رو می تونید داشته باشید البته به شرط زیر:
شما برای این که این روش عملی بشه به یک کارت اکسترنال صدا USB نیاز دارید..اول از همه می پرسید این کارت صدا چیه؟
این کارت صدا به صورت اکسترنال وارد پورت USB کنسول میشه. باید یک کارت صدای با کیفیت پیدا کنید (اگه کسی خواست لینک فروشگاه )برای مثال عکس زیر:
usb-virtual-7-1-channel-sou-500x500.jpg

توجه داشته باشید که کارت صدای مارک دار و معروفی رو انتخاب کنید که قیمت حدود 30 تومن دارند تا کیفیت رو از دست ندید. همانطور که توی عکس هم می بینید کافیه خروجی میکروفون رو به رنگ سبز بزنید و خروجی صدا هم به رنگ قرمز. و بعد این کارت صدا رو به کنسول می زنیم و راحت از اون استفاده می کنیم. حتی توی خود PS4 علامت هدست میاد و میشه از تمامی تنظیماتش استفاده کرد.
سوالی بود در خدمتم. اگر هم متوجه نشدید تا فیلم بگیرم!

برای لپ تاپ هایی که یک خروجی صدا برای هدست و میکروفون دارند از کابل تفکیک صدا استفاده می شود
audio-plug-spliter-adapter-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AA%D9%81%DA%A9%DB%8C%DA%A9-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-1%D8%A8%D9%872-500x500.gif

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
یه سوال هدست xbox 360 به دسته ps4 میخوره .........البته میدونم سر هدست xbox360 ریز هستا منظورم اینه که با یه تبدیل اینکارو بکنیم؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من این تبدیل رو تهیه کردم بگم که به هبچ عنوان نگیرید...این تبدیل چون کارت صدا هست و کیفیت پایینی داره کیفیت صدا رو به شدت خراب میکنه...فقط تبدیل مستقیم تهیه کنید یعنی کارت صدا نباشه...

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
من این تبدیل رو تهیه کردم بگم که به هبچ عنوان نگیرید...این تبدیل چون کارت صدا هست و کیفیت پایینی داره کیفیت صدا رو به شدت خراب میکنه...فقط تبدیل مستقیم تهیه کنید یعنی کارت صدا نباشه...

همین که من معرفی کردم رو شما گرفتید؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
همین که من معرفی کردم رو شما گرفتید؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2
بله 30 تومن خرج گذاشت دستم..اما این کارت ها بی کیفیت هستند..به بدترین شکل تبدیل میکنند..انداختمش تو سطل....باید یک کانکتور ساده بگیرید که چیزی تغییر نده...من الان 230 تومن پول هدست هم دادم هدست رو دستم باد کرده... رو ps4 هیچ کارایی برام نداره...
کسی جایی تو بازار میشناسه کانکتور ساده که 3.5 رو به usb تبدیل کنه داشته باشه>؟:(

KING OF COD

کاربر سایت
Nov 1, 2012
41
نام
نيما
داداش واسه منم بفرست اگه ميشه ... داداش من تبديل svideo به 3.5 ميخوام جايي سراغ نداري ؟ 20 تومان بهت ميدم اگه پيدا كني
s video ار اين گرداست كه توش خار خار داره 3.5 هم از اين فيش هاي 2 سره سبزه صورتيه

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
دنبال راه بهتری هستید؟ و یا خیلی اروزنتر؟
همین تایپیک رو Javad Music در تاریخ 12 ماه فروردین امسال ثبت کرده
http://forum.bazicenter.com/thread87592/#post3150376
این رو خودم تست کردم صدرصد جواب داده... به شما هم پیشنهاد میکنم
شما میتونی همین تبدیل رو به قیمت زیر 5000 تومن حتی 2000 هم خرید کنید و روی دسته پورت کنید
55a2ce25571.jpg

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
دوستان همونجور که میدونید خیلی ها مشکل اتصال اسپیکر به ps4 رو دارند چون اسپیکر باید حتما ورودی اپتیکال داشته باشه وگرنه به صورت مستقیم وصل نمیشه به ps4
اون بالا دوستان نوشتن کارت صدای خارجی به ps4 وصل میشه مثلا من اگه یه کارت صدای creative omni بگیرم بزنم به ps4 وصل میشه ساپورت میکنه تا اسپیکر رو بهش وصل کنم کسی هست امتهان کنه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
داداش واسه منم بفرست اگه ميشه ... داداش من تبديل svideo به 3.5 ميخوام جايي سراغ نداري ؟ 20 تومان بهت ميدم اگه پيدا كني
s video ار اين گرداست كه توش خار خار داره 3.5 هم از اين فيش هاي 2 سره سبزه صورتيه
عزیز اگه منظورتو درست گرفته باشم داری اشتباه میکنی. ۳.۵ استاندارد فیشهای معمولی صداست ولی s.video کلا استاندارد تصویره و تبدیلهای موجودشم کمپوزیت یا کمپوننت و... میشه و اصلا خروجی صدا نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر