آموزش: استفاده از هر نوع هدست با سیم برای PS4

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
خب دوستان سلام..اگر شما هم مثل من توانایی خرید یک هدست 400 تومنی برایPS4 رو ندارید و مثل من بودجتون بیشتر از 200 تومن نیست :D این روش رو به شما پیشنهاد می کنم.
این روش برای 99 درصد هدست ها جواب میده..از هدست 40 50 تومنی گرفته تا هدست های 300 تومنی. مثلا می تونید از هدست ریزر یا فیلیپس یا لاجیتک و ... در این روش استفاده کنید. البته نکته ی مهم اینه که هدست دو خروجی جدا یکی برای صدا و یکی برای میکروفون داشته باشه که اکثرا هم دارند.
کیفیت در این روش طبق تجربه ی خودم تغییر نمی کنه و حداکثر کیفیت رو می تونید داشته باشید البته به شرط زیر:
شما برای این که این روش عملی بشه به یک کارت اکسترنال صدا USB نیاز دارید..اول از همه می پرسید این کارت صدا چیه؟
این کارت صدا به صورت اکسترنال وارد پورت USB کنسول میشه. باید یک کارت صدای با کیفیت پیدا کنید (اگه کسی خواست لینک فروشگاه توی پ خ بهتون میدم)برای مثال عکس زیر:
usb-virtual-7-1-channel-sou-500x500.jpg

توجه داشته باشید که کارت صدای مارک دار و معروفی رو انتخاب کنید که قیمت حدود 30 تومن دارند تا کیفیت رو از دست ندید. همانطور که توی عکس هم می بینید کافیه خروجی میکروفون رو به رنگ سبز بزنید و خروجی صدا هم به رنگ قرمز. و بعد این کارت صدا رو به کنسول می زنیم و راحت از اون استفاده می کنیم. حتی توی خود PS4 علامت هدست میاد و میشه از تمامی تنظیماتش استفاده کرد.
سوالی بود در خدمتم. اگر هم متوجه نشدید تا فیلم بگیرم!

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
ببینید روی دسته یک خروجی صدا 3.5 میلی متری هست که نمیشه از میکروفون هدست استفاده کرد + کیفیت صدا هم واقعا پایین میاد.
یک اسپیکر هم بر روی دسته هست که توی بعضی از بازی ها صداهایی ازش بیرون میاد.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام داداش خوب اگه سیم این رابط مثله عکسی که گذاشتید کوتاه باشه که باید بریم تو دستگاه:d

دوست عزیز می تونم بپرسم پس سیم خود هدست که بلند هست عموما اینجا چه کارست؟
نیازی به بلند بودن رابط نیست که خوب سیم خود هدست بلند هست

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
این روش برا ایکس باکس هم جواب میده؟
اطلاع ندارم..
دوستانی که مشکل کوتاهی سیم هدست رو دارند می تونند تبدیل 3.5 به 3.5 با کیفیت تهیه کنند.. حتما باید با کیفیت باشه تا روی کیفیت تاثیر نزاره.5 متری هست..3 متری هم هست.

Farzad4

کاربر سایت
Apr 5, 2014
42
نام
Farzad
دوستان چقدر باهوش تشریف دارن , هدست رو به دسته وصل کنید بعد توی [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Output to Headphones] > [All Audio].

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
دوستان چقدر باهوش تشریف دارن , هدست رو به دسته وصل کنید بعد توی [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Output to Headphones] > [All Audio].

من از شما که عقل کل هستید عذر خواهی میکنم..راست میگید..اینم یک راه دیگه! دو تا سیم هدست رو بچپونید توی خروجی دسته.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

shadanpour

کاربر سایت
Jul 24, 2014
21
ببینید روی دسته یک خروجی صدا 3.5 میلی متری هست که نمیشه از میکروفون هدست استفاده کرد + کیفیت صدا هم واقعا پایین میاد.
یک اسپیکر هم بر روی دسته هست که توی بعضی از بازی ها صداهایی ازش بیرون میاد.

دوست عزیز من هندزفری نوت 2 رو که فیش 3.5 میلیمتری داره ولی 4 پین هست (درست مثل مال خود دستگاه) رو به دسته وصل کردم و هم صدای استریوی خوب و شفافی میده هم میکروفون هم عالی کار میکنه!!! جالبتر که یه هدفون کریتیو از این تو گوشیا که واقعا عالیه رو زدم ... صدا در هد دیوانه کننده ای با کیفیت و شفافه...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

پست رو ادیت کردم نقل قول کرد...

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: shahriyar_pc

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
دوست عزیز من هندزفری نوت 2 رو که فیش 3.5 میلیمتری داره ولی 4 پین هست (درست مثل مال خود دستگاه) رو به دسته وصل کردم و هم صدای خدب و شفافی میده هم میکروفون هم عالی کار میکنه!!! جالبتر که یه هدفون کریتیو از این تو گوشیا که واقعا عالیه رو زدم ... صدا در هد دیوانه کننده ای با کیفیت و شفافه...

این آموزش برای هدست هست نه هدفون..امیدوارم فرقشون رو بدونید.
کیفیت هندزفری با هدست قابل مقایسه نیست...در ضمن از هدست نمیشه بر روی دسته استفاده کرد..چونکه هدست دو تا خروجی یکی برای صدا و یکی برای میکروفون داره.

shadanpour

کاربر سایت
Jul 24, 2014
21
کیفیت هندزفری با هدست قابل مقایسه نیست...در ضمن از هدست نمیشه بر روی دسته استفاده کرد..چونکه هدست دو تا خروجی یکی برای صدا و یکی برای میکروفون داره.

به لحاظ کیفیت که گفتید دسته کیفیت نداره گفتم... البته ساخت تبدیل برای هدست هم سادس...

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام

نمیشه از این تبدیل های
monster-cable-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-280x280.jpg
استفاده کرد ؟

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
نمیشه از این تبدیل های
monster-cable-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-280x280.jpg
استفاده کرد ؟

من امتحان نکردم...ولی به احتمال زیاد با ارور Microphone is not connected مواجه میشید..چون که صدا براتون میاد ولی از میکروفون ایراد میگیره.. من راه های زیادی رو امتحان کردم به جز این.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر