Resident Evil: Revelations 2 | PC

klc2r7cpox5uugebmi8s.png

Developer
: Capcom
Publisher :
Capcom
Genre : Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
TBA 2015

این عنوان در طی کنفرانس خبری سونی در TGS 2014 معرفی شد.

بازی ادامه ای بر عنوان پیشین خود خواهد بود چرا که تیم سازنده عنوان قبلی بار دیگر ساخت این عنوان را بر عهده خواهد داشت اما از شخصیت های معروف این سری خبری نیست. بنا برگفته های کپکام، شاهد شخصیت های جدیدی خواهیم بود.

با توجه به تریلر پخش شده و همچنین دیده شدن لوگو شرکت Terrasave (شرکتی که در انیمیشن Degeneration فعالیت داشت)، احتمال میرود که شاهد بازگشت شخصیت Clair Redfield باشیم.

Update 1:

حضور و درخشش Claire Redfield به عنوان شخصیت اصلی و شخصیت رهبر و دختر Barry Burton (یکی از اعضای تیم آلفای STARS در RE1 و نسخه بازسازی شده) به نام Moira در بازی تایید شد.
نقش Claire بیشتر یک شخصیت مبارز در بازی است که در آن Moira نقش شخصیت پشتیبان را برعهده دارد و پشتیبانی از وی را فراهم می کند.
دو حالت Single-Player و co-op یا بخش تک نفره و بخش دو نفره در بازی وجود دارد و هر دو حالت در Resident Evil : Revelations 2 قابل بازی هستند.
محیط بازی یک بازداشتگاه در جزیره ای متروکه و رها شده است و داستان بازی در حوادث بین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 صورت می گیرد.
تمرکز گیم پلی بازی و سیک بازی به جای Action بیشتر بر روی Survival-Horror است.
دشمن جدید در بازی که نوع آن "The Afliced" نام برده می شود و باید با آن ها مقابله کرد و چیزی "کاملا متفاوت" از زامبی های سری RE هستند.

با تشکر از حسین (.:BigBoss:.) عزیز

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
Revelation شماره یک قشنگ تره یا دو ؟؟؟
قطعا شماره 2!
شماره یک در واقعا برای کنسول دستی 3DS ساخته شده،انتظار زیادی ازش نداشته باش ولی دیدار با جیل ولنتاین و کریس ردفیلد همیشه جذابه^:)^
بنظرم هر دو رو بازی کن اگه فن سری هستی

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
آخر بازی بعد از تمام شدن نوشته ها نشون داد که کلیر در حال رفتن به خانه بری بود . بری ناتالی را به فرزند خواندگی گرفته بود و ناتالی داشت نوشته ای می خواند . گفت که : پرنده از قفس آزاد شده و پرنده تغییر کرده هست .
لبخندی مرموز هم زد . به نظرم بری شیطان را به خانه اش آورده . یک جا توی بازی وسکلر داشت ناتالی خفه می کرد بعد توی چشمان ناتالی نگاه کرد و ترسید و رهاش کرد . معلوم نیست این دختر چی هست و به چه منظوری در جزیره بوده

• Like
Reactions: IMANOKA

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک سوال : مثل اینکه بازی دو تا پایان داره ‌ومال من پایان خوب بود . کار خاصی هم نکردم ( یادم نمیاد) فقط اونجا مویرا را زیر آوار ول کردم پریدم در دریا . چجوری می شد پایان بد را دید ؟؟؟؟

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
یک سوال : مثل اینکه بازی دو تا پایان داره ‌ومال من پایان خوب بود . کار خاصی هم نکردم ( یادم نمیاد) فقط اونجا مویرا را زیر آوار ول کردم پریدم در دریا . چجوری می شد پایان بد را دید ؟؟؟؟
درست یادم نیست که پایان دوم داشت یا نه ولی گمانم برای این پایان باید در آخر راه برگردید و به سمت مویرا بروید و جان دادنش را ببینید ( البته بیهوش میشه )
از چه نظر شماره یک بهتره ؟؟؟
از نظر داستان مخصوصا نوع روایتش اصالت بیشتری داره ، جو بازی حس ترس بیشتر و بهتری داره و بخش راید مود بهتری داره

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير

برای دیدن اون پایان بدش تو چپتر 3 و موقعی که داداش، نیل تغییر شکل میده و باهاش مبارزه میکنی، آخر مبارزه که میفته رو کلیر بازم به بوسیله کلیر بکشش و اصلا رو مویرا سوییچ نکن تا آخرش پایان بدش باز بشه.

• Like
Reactions: residen and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر