God Eater 2: Rage Burst | PS Vita

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
x45s5z9lrj0ihi7j9drm5.jpg

God Eater 2 هم برای Vita و Ps4 معرفی شد
اطلاعات جدید به زودی در TGS

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کلا اطلاعات جدید از بازی نیومده؟
نسخه اولش چطور بود؟

نسنخه اولشو من دارم روی پی اس پی بازی میکنم و بهت بگم که خیلی سخت و طولانی هست
امیدوارم مشکلات اولی که داشت برای دومی نباشه
البته بگم فیلم هاش انیمه ی بود همینش خیلی ست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کلا اطلاعات جدید از بازی نیومده؟
نسخه اولش چطور بود؟
حتی زمانی که این تاپیک زده شد این بازی فقط برای عرضه توی Japan تایید شده بود و هنوز هم خبری از نسخه English بازی نیست .
خیلی وقته از عرضه بازی گذشته حتی نسخه جدید هم داره عرضه میشه از همین قسمت با بهبود ها اما خبری از نسخه English نبوده ...

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
یکم شفاف سازی راجع به این بازی کنم:d

این نسخه از بازی همون شماره 2 هست که با یکسری اضافات (بخش داستانی جدید، یه نوع سلاح جدید (داس) و هیولاهای جدید) داره عرضه میشه.
درست مثل Toukiden Kimawi که در واقع همون شماره اصلی بازی بود که بعلاوه محتویات جدید دوباره عرضه شده.

راجع به اینکه آیا بازی Localize میشه و نسخه انگلیسیش میاد هم باید بگم که مطمئناً همینطوره...
برای اینکه شماره اول بازی هم دقیقاً همینجوری بود.

God Eater (شماره اول) برای PSP فقط و فقط تو ژاپن منتشر شد و بعد از یکسال نسخه کاملترش با محتویات جدید بنام God Eater Burst معرفی شد که برای اروپا و آمریکا هم با یه فاصله زمانی چند ماهه منتشر شد.
تو این شماره هم دقیقاً همون روال رو پیش گرفتن... God Eater 2 روی ویتا و PSP فقط تو ژاپن منتشر شده و نسخه کاملترش با محتویات جدید بنام God Eater2 Rage Burst که معرفی شده مطمئناً با فاصله چند ماهه برای اروپا و آمریکا هم منتشر میشه. :d
اینارو گفتم که خیالتون راحت باشه نسخه انگلیسی بازی مطمئناً با تاخیر چند ماهه عرضه میشه.

در مورد خود بازی هم همونجور که احتمالاً میدونید تو سبک Hunting هست... مثل Monster Hunter و Toukiden و...
شماره اول رو PSP عالی بود و من خیلی خیلی باهاش حال کردم... :d
این شماره هم با توجه به گسترده‌تر شدن دنیای بازی و سلاح‌ها و سبکهای مبارزه و بخش داستانی بهتر (طبق نقدهای نسخه ژاپنی) مطمئناً با بازی خیلی خوبی طرفیم

البته اینم بگم که بازی در سطح Monster Hunter نیست ولی با توجه به اینکه Monster Hunter انحصاری نینتندوئه و شماره‌های اصلی بازی رو کنسولهای سونی نمیاد این God Eater بنظرم بهترین بازی تو سبکه Hunting رو کنسولهای سونی حساب میشه.
من با شماره اول بازی رو PSP خیلی بیشتر از Toukiden رو ویتا حال کردم و بنظرم بازی بهتری بود. :d

این ویدیویی هم که از بازی تو TGS امسال نشون دادن خیلی جالب بود و از این سلاح جدیده (داس) که به بازی اضافه کردن خیلی خوشم اومد.:d
امیدوارم زودتر تاریخ انتشار دقیق بازی مشخص بشه و نسخه اروپا و آمریکا هم زودتر تایید شه

VitaPlayer

کاربر سایت
Apr 27, 2015
15
کسانی اگر علاقه به این بازی دارند یا همون ریجن 3 و ژاپنی رو هم خواستار هستند من میتونم براتون وارد کنم تبلیغ نیست فقط جهت علاقمندان دو اتیشه ویتا و این بازی عرض کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر