بازی های معیوب پلی 2 (بازی هایی که تو یه مرحله گیرمیکنه)

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
کاش یه هومبرو جدید به جا opl میومد
همه راحت میشدن
حیف
نگید این حرف رو، شک دارم هیچ چیزی بهتر از OPL برای PS2 بیاد، واقعا از هر نظر عالیه
فقط یه نکته ایی رو باید در نظر بگیرید، اینکه آپدیت زیاد میشه، بعضی ازین آپدیت ها باعث میشه برای پشتیبانی از بعضی بازی ها که قبلا اوکی بودن مشکل پیش بیاد، چون هربار که نمیان روی همه ی بازی ها تست کنن...
خودم بارها برام پیش اومده یک بازی توی نسخه های آخر برام قابل بازی نبوده باشه، کاری که کردم این بود که نسخه های قدیمی رو تست کردم براش، و توی بعضی نسخه ها بی مشکل تونستم پلی بدم
خوب پس همیشه نباید نسخه آخر رو برای همه چی استفاده کنید، برای بعضی بازی ها نسخه های قدیمی بهتر جواب هستن.

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
به قولی هوم برو یا میان افزار یا لانچر

ااتفاقاً به نظر من باید بروزآوری بشه
دقیقا رو دریمکست دوباره ساخته شد و خیلی بهتر از هوم برو قبلی شد
همینطور گروه جدیدی که برای گیم کیوب نوشته شد صد برابر کار کرد کنسول بهتر کرد

حتی کنسول wii با اون سیستم پلتفرم داغون نصب شده نینتندو روش که شبیه اسباب بازیه 😁
براش هوم برو نوشتن
سگش می ارزه به همه opl ها

👈 قبلا هم همینطور که دیدم آپدیت می‌شد هوم برو های قبلی تازه نه نوین
قابلیت ها و سازگاری بازی ها بیشتر می شد
تو opl برعکسه
نسخه جدید می‌ریزی
میبینی بازی هایی که قبلاً اجرا میشد دیگه اجرا نمیشه با opl جدید
یا بازی ها وسط بازی فریز میکنه 😁

👈 بیشتر شبیه شوخیه که برای اجرای هر بازی باید یک opl مخصوص نصب کنی
مثلاً اینطوری میشه مثال زد که یه بازی روی ویندوز xp کار میکنه
یک بازی روی ویندوز ۹۸ ، یک بازی روی ویندوز ویستا و .....
برا اجرا هر کدوم باید ویندوز پاک کنی و ویندوز جدید بریزی 😁

تو عمرم بدترین هوم برو که دیدم اول usb advance بود بعد opl
باید سوخت و ساخت دیگه، احتمال اومدن یک جایگزین برای OPL خیلی کمه (تقریبا میشه گفت صفره) جامعه homebrewی PS2 دیگه اون جون سابق رو نداره...
راجب پشتیبانی درسته... متاسفانه توسعه‌ش خیلی پخش و پلاس، بطور مثال من چندوقت پیش یک EyeToy خریدم، توی آخرین نسخه OPL اصلا دوربین رو نمیشناخت، ولی نسخه های قدیمی رو ریختم شناخت و بی مشکل آورد 😂 حالا جالب بود توی نسخه جدید Eyetoy play 2,3 رو میاورد ولی چون دوربین رو نمیشناخت نمیشد بازی کرد، ولی توی نسخه قدیمی تر که دوربین رو میشناخت این دو بازی رو نمیاورد😂

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
باید سوخت و ساخت دیگه، احتمال اومدن یک جایگزین برای OPL خیلی کمه (تقریبا میشه گفت صفره) جامعه homebrewی PS2 دیگه اون جون سابق رو نداره...
راجب پشتیبانی درسته... متاسفانه توسعه‌ش خیلی پخش و پلاس، بطور مثال من چندوقت پیش یک EyeToy خریدم، توی آخرین نسخه OPL اصلا دوربین رو نمیشناخت، ولی نسخه های قدیمی رو ریختم شناخت و بی مشکل آورد 😂 حالا جالب بود توی نسخه جدید Eyetoy play 2,3 رو میاورد ولی چون دوربین رو نمیشناخت نمیشد بازی کرد، ولی توی نسخه قدیمی تر که دوربین رو میشناخت این دو بازی رو نمیاورد😂
آقا سعید اون نسخه که باهاش بازی های eyetoy رو آوردی میشه بفرستید برام 🌹

• Like
Reactions: Sega_genesis

behzadpersian

کاربر سایت
Oct 22, 2020
12
سلام جی تی ای سن اندریاس با usbutil می ریزم روی فلش usb3 دفراگمنت هم کردم چندتا ورژن هم دانلود کردم نسخه امریکا 3 1 و اروپا 2 یا اولش هنگ می کنه و ورژن امریکا وسط بازی کسی می دونه مشکل از چیه بازی های دیگه مشکلی ندارم به غیر از این

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
سلام جی تی ای سن اندریاس با usbutil می ریزم روی فلش usb3 دفراگمنت هم کردم چندتا ورژن هم دانلود کردم نسخه امریکا 3 1 و اروپا 2 یا اولش هنگ می کنه و ورژن امریکا وسط بازی کسی می دونه مشکل از چیه بازی های دیگه مشکلی ندارم به غیر از این
نیاز به استفاده از usbutil نیست دیگه
آخرین نسخه OPL همونطور که قبلا گفتم فایل سیستم exFAT ساپورت میکنه، که این به این معنیه که دیگه محدودیت 4 گیگابایتی وجود نداره...
فلشت رو با exFAT فرمت کن و GTASA رو بریز روش و تست کن.
دوستان لطفا راهنمایی می کنید کنسول با مودبود فلش خور شده می شه به‌ خاطر opl باشه لنز دستگاه خرابه با روش های دیگه فلش خور کردن نمی تونم تست کنم
منظورت از خراب چیه؟ یعنی کلا بازی نمیاره یا بازی های کپی نمیاره؟
مودچیپ مودبو5 اگه بخوای با لنز هم کار کنه باید بعضی پین هاش به بعضی جاها متصل بشه، بعضی از تعمیر کارا این مرحله رو میپرن گاهی وقتا، بخاطر همین با لنز کار نمیکنه

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
آقا سعید اون نسخه که باهاش بازی های eyetoy رو آوردی میشه بفرستید برام 🌹
نمیدونم چرا اینو ندیدم
ولی بزار بعد از یه سال جوابش رو بدم 😂
من اونموقع تونستم روی ورژن های:
0.8
0.9.2 & 0.9.3
جواب بگیرم.
البته جدیدا فهمیدم میشه روی آخرین نسخه OPL هم بازی کرد، یه توضیحاتی میدم توی تاپیک هواداران PS2...

behzadpersian

کاربر سایت
Oct 22, 2020
12
مشکلم حل شد اگه کسی مشکل در جی تی سن اندریاس یا بازی دیگه داشت با فلش دیگه تست کنه usb3 و opl system با ورژن جدیدتر تعویض کنه برای مودچیپ مودبو5

Attachments

• system.rar
    3.4 MB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر