Best Games Soundtracks - بهترین موسیقی بازیها

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
bestsoundtracks-bastion.jpg

درود!!!:bighug:

یکی از مهمترین مباحث تو بازیها بدون شک موسیقی یک بازی هست، موسیقی بازی میتونه حال و هوا و در کل وصف کاملی از جو و حال و هوای بازی رو بده.
یه موسیقی خوب بازیباز رو ترغیب میکنه تا بازی رو تا آخر بره، و اگر موسیقی خوب پرداخت نشه ضربه بزرگی به بازیها میخوره.

تو این تاپیک هدف این هست که بیاین و لیست بهترین موسیقی بازی هایی که شنیدین رو بگین. حتی اگر یه قطعه خاص از یه موسیقی بازی مد نظرتون هست اسم اون بازی با آهنگساز و اسم قطعه رو بگین.
سعی کنید لیستتون 10 تایی بشه، حالا اگر کمتر یا بیشتر شد عیبی نداره.

اول خودم;;)

10. Beyond: Two Souls: من این بازی رو انجام ندادم ولی موسیقیش رو شنیدم. هانس زیمر کارش عالی بود.

9. Mirror's Edge: گیم پلی عالی این بازی با موسیقی آروم و بی نظیرش حقیقتن خیلی دلچسب بود. آهنگساز بازی Magnus Birgersson هست که فکر کنم سوئدی باشه.

8. Bastion: این بازی موسیقیش اینقد فوق العاده بود که سالی که عرضه شد (2011) جایزه های مربوط به بهترین موسیقی رو درو کرد. واقعا موسیقی Bastion عالی بود. آهنگساز بازی Darren Korb هست که آهنگساز بازی Transistor هم هست. موسیقی Transistor هم بی نظیره اون رو هم میتونید دانلود کنید.

7. Fahrenheit: این بازی ماجرایی و غمگین با اون جو خاصش آدم رو میخکوب میکرد. موسیقی بسیار غمگین بازی هم بازی رو زیباتر از حد تصور کرده بود. آهنگسازان بازی Angelo Badalamenti و Normand Corbeil بودند

6.Syberia 1/2: سایبریا رو باید اوج هنرنمایی موسیقی بازیهای فکری دونست. آهنگساز مطرح بازی یعنی Inon Zur کارش محشر بود.

5. Dragon Age: Origins: باز هم Inon Zur و یه بازی خاص به نام DA:O. موسیقی این بازی محشره حتما گوشش کنید. چون چندین جایزه رو گرفته.

4. Torchlight 1/2: موسیقی این بازی برای من جز خاطره انگیزترین هاست. گرافیک بامزه و خاص بازی با اون موسیقی اعجاب انگیزش محشره. هر دو نسخه بازی کاندید بهترین بازی RPG هم بودن. موسیقی دو نسخه بازی کار Matt Uelmen هست.

3. Hitman: Blood Money: مگه میشه تو لیست بهترین ها نام بازی هیتمن نباشه. موسیقی این بازی کار استاد Jesper Kyd هست که همیشه موسیقیهاش محشر بوده. اوج هنرنمایی موسیقی این بازی زمانی هست که مامور 47 تو تابوتش هست و یه آهنگ آروم و غمگین با صدای یه زن شنیده میشه.

2. BioShock: Infinite: این بازی همیشه تو لیست جاودانه های من هست. موسیقی محشره این بازی با قطعه Will the Circle be Unbroken زیبایی خودش رو ثابت میکنه. آهنگ این بازی کار Garry Schyman و Jim Bonney هست.

1. Max Payne 2: تمام رویای دنیای گیمریه من با موسیقی Max Payne 2 پیوند خورده. دنیای غم انگیز مکس با اون موسیقیهای عاشقانه اش نه تنها من بلکه هر کسی رو میخکوب خودش میکنه. قطعه آخر بازی که زمان نمایش سازنده ها پخش میشه به نام Late Goodbye کار گروه Poets of the Fall بی شک جز بهترین آهنگ های تاریخ بازی ها هست. آهنگ سازی این بازی کار سه نفر هست به نام های:
Kärtsy Hatakka
Kimmo Kajasto
Perttu Kivilaakso

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
8bit-Night
American McGee's Alice
Call of Duty - World at War
Call of Juarez 2
Rayman Legends
Rayman Origins
Castle Crashers
Crysis 2
Serious Sam
The Binding of Isaac
Exodus From The Earth
Giana Sisters Twisted Dreams
GTA IV
Loco Roco
Overlord II
BattleField
Prince of Persia
Split Second
Cave Story
The Neverhoo
Trine
X-Blades

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
لیستی که Journey توش اول نباشه، ول معطله!!
پروردگار موسیقی های گیم! کافیه یک بار گوش فرا داده، تا به عظمت این ابر شاهکار پی ببرید

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
به به ... چه تاپیک خوبی :)

متاسفانه Journey رو بازی نکردم ...
به نظر من : ( بدون در نظر گرفتن ترتیب!)

Crypt Of The Necrodancer
Hotline Miami
Super Meat Boy
Half Life 2
Hitman-Blood Money
The Wolf Among Us
Fahrenheit
(Max Payne 2 (Main Theme
(Always Sometimes Monsters (Main Theme
(Dragon Age Origins (Main Theme
(The Elder Scrolls (Main Theme
(Mafia 1 (Main Theme

شرمنده که اسم آهنگ سازا رو ننوشتم ....;)

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
Dragon Quest VIII

Koichi Sugiyama - Remembrances

Koichi Sugiyama - Memories of an Ancient Ocean

Shin Megami Tensei Nocturne

Shoji Meguro - Title loop