همه چیز درباره Windows 10

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
مثله اینکه مرداد همین سال نسخه نهاییش میاد
حالا منی که نسخه 7 رو اورجینال فیزیکی دارم رایگان هست؟
اونوقت اگه بخوام کل ویندوز رو پاک کنم و 10 رو نصب کنم میشه یا نه؟
29 july عرضه ميشه
يكسال رايگان داريد
خير بايد اپگريد كنيد

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
دوستان من از سایت مایکروسافت آخرین ورژن ارائه شده ی ویندوز 10 رو دانلود کردم و میخام اونو به عنوان ویندوز اصلی لپتاپم در نظر بگیرم و ویندوز 8.1 کرک شده ای که الان دارم رو پاک کنم ! حالا سوالم اینه که من با نصب این ورژن کنونی ویندوز 10 ،زمانی که ویندوز 10 نسخه نهایی بیاد میتونم این نسخه ی بتا رو به اصلی اپگرید کنم ؟!

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی
آقا ویندوز 10 بیلد 10130 رو دانلود کنم یا ارزش نداره 4 گیگ حروم کنم واسش؟
واس استفاده روزمره به درد میخوره؟

من بیلد قبلی رو امتحان کردم، خیلی ایراد داشت و اذیت میکرد بی خیال شدم. احساس می کنی با یه محصول ناقص طرفی و حس بدی به آدم میده
با این وضعیت اینترنت هم به صرفه نیست این کار، حالا خود دانی...
من منتظرم نسخه اصلی یا حداقل RTM بیآد

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
تصاویری از بیلد 10154 اومد و به نظر این نسخه از بتا خارج شده و اخرین بیلد هست و بعد این قرار نسخه RTM منتشر بشه
فعلا لینک پیدا نکردم ....

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
Build 10130 رو نصب کردم تماما کرش داره با بیشتر بازیها از جمله بتمن حتی با آخرین درایور انویدیا
کورتانا هنوز تکمیل نیست
کلا هنوز راه درازی رو داره تا بیلد نهایی .

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
سلام
من الان ویندوز 8.1 کرکی دارم با این ویندوز می تونم ویندوز 10 رو رایگان بگیرم یا حتما برا رایگان گرفتن باید ویندوزم ارجینال باشه ؟
بعد اگه ویندوز اورجینال بگیرم و باهاش ویندوز 10 رو رایگان بگیرم تو سال اول, این ویندوز 10 همیشه برام می مونه یا بعد یه سال می ره ؟
ویندوز 10 هم به صورت کرکی منتشر می شه ؟فرق کرکی با اورجینال چیه ؟
الان قیمت ویندوز 8.1 اورجینال چنده ؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من رو لپتاپم ویندوز 8 اورجینال دارم ولی برای نصب از استور باید 8.1 رو دانلود کنم که دو سه روز طول میکشه هیچ راه دیگه ای نیست که بتونم بدون دانلود از استور نصبش کنم ، چون دی وی دی هم گذاشتم سریال نامبر منو قبول نمی کرد و میگفت نسخه ی شما retail هست .

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من نسخه 10240 رو نصب کردم. اکتیو هم به راحتی شد. همه چیزش خوبه. فقط این اپدیت کردنه سر خودش که حجم نتو می خوره یکم نامردیه! وگرنه از همه لحاظ خیلی خوبه

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
مگه قرار نبود نسخه نهایی هفت مرداد بصورت آپدیت برای دارندگان ویندوز 7 و 8 و 8.1 منتشر بشه؟:-/
جریان این چیه پس؟:-/

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سلام
من الان ویندوز 8.1 کرکی دارم با این ویندوز می تونم ویندوز 10 رو رایگان بگیرم یا حتما برا رایگان گرفتن باید ویندوزم ارجینال باشه ؟
بعد اگه ویندوز اورجینال بگیرم و باهاش ویندوز 10 رو رایگان بگیرم تو سال اول, این ویندوز 10 همیشه برام می مونه یا بعد یه سال می ره ؟
ویندوز 10 هم به صورت کرکی منتشر می شه ؟فرق کرکی با اورجینال چیه ؟
الان قیمت ویندوز 8.1 اورجینال چنده ؟

باید اوریجینال باشه. شما که همیشه ویندوز کپی گرفتی، این دفعه هم کپی بگیر خب. :d حتی اگه اوریجینال هم داشته باشی فقط تا چند سال فعال هست و بعدش باید لیسانسش رو بخری.

مگه قرار نبود نسخه نهایی هفت مرداد بصورت آپدیت برای دارندگان ویندوز 7 و 8 و 8.1 منتشر بشه؟:-/
جریان این چیه پس؟:-/

آخر جولای قراره منتشر بشه. تازه اون هم در waveهای مختلف. اگه دیر اقدام کردی ممکنه یه ذره طول بکشه تا بهت بدن.

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
من نسخه 10240 رو نصب کردم. اکتیو هم به راحتی شد. همه چیزش خوبه. فقط این اپدیت کردنه سر خودش که حجم نتو می خوره یکم نامردیه! وگرنه از همه لحاظ خیلی خوبه
دوست عزیز شما برای اکتیوش از کرک استفاده کردی یا روی ویندوز قبلیت که اکتیو بود نصب کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر