PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا این گیم پلی اخیر خیلی خوب بود :D قشنگ اون استرس لحظه های حساس Heavy Rain رو به آدم میداد :D قطعاً بازی متا بیاری نیست ، ولی از اون بازیاییه که حتماً باید خرید و تجربه کرد :D من که خیلی خوشم اومد ، بی تعارف :D

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
واقعا عاشق این جور بازیا هستم . خیلی حال میده خداییش . سبکش مثل HEAVY RAIN هست از نظر گیم پلی . چیز جالبیه . من که منتظرشم . مخصوصا ادم دلش نمیاد این سم رو بکشه . باید هرجور شده نجاتش بدم ببینم تشکری بوسی چیزی نمیده :D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اینم برا من میره کنار بازیهایی که نمیتونم بازی کنم :((
همین تریلر بالایی رو ببینید میفهمید چرا

JIREZ

کاربر سایت
Sep 6, 2008
20
از اون بازی های هست که شدیدا منتظرشم...من که خیلی خوشم میاد از این جور بازی ها....واقعا یه انحصازی توپه..کاشکی حداقلذ تاریخ ریلیزش مشخص می شد..

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شعبه آلمانی آمازون گفته بنظر میرسه این آیتم در تاریخ 24 ژوئن 2015 در دسترس قرار میگیره:

me6n65yx5gil085ls787.jpg
فقط امیدوارم اگر در این تاریخ باشه ، بازی خوب در اومده باشه و عجله نکرده باشن ( اونم بعد از چندتا انحصاری ناموفق )

این چرا زده 70 یورو ؟! بازی تو آمازون دیدم 60 دلار بود ، یعنی به یورو 54تا ! کانتنت اضافه داره ؟

آخرین ویرایش:

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
کلا بازی qte هست؟؟؟

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

دوست عزیز بازی بر اساس انتخاب های تاثیر گذار همراه با یه سری المان های منحصر به فرد در خصوص کنترلر هستش که QTE هم شامل اون میشه. بازی توی 7 ساعت هم به صورت Real time خواهد بود و توی این مدت می تونی مرگ و زندگی خودت و دوستانت رو تایین کنی با انتخاب هات و عکس العمل هات

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
دوست عزیز بازی بر اساس انتخاب های تاثیر گذار همراه با یه سری المان های منحصر به فرد در خصوص کنترلر هستش که QTE هم شامل اون میشه. بازی توی 7 ساعت هم به صورت Real time خواهد بود و توی این مدت می تونی مرگ و زندگی خودت و دوستانت رو تایین کنی با انتخاب هات و عکس العمل هات
کلا پس باز امتیازاتش کم میشه؟قضیه order تکرار میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر