نخستین بازی شوتر از خالق Doom، جان رومرو، بعد از 14 سال

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835

john-romero-525x273.jpg

بیشتر گیمران جان رومرو را معمولا در کسوت یکی از موسسین استودیوی id sofrware و همینطور یکی از سازندگان عناوین کلاسیک این کمپانی یعنی Doom و Wolfenstein 3D میشناسند.
اما وی همچنین به واسطه ی بازی نا محبوب daikatana نیز شناخته می شود.
اگرچه وی در طی این سال ها به بازیسازی ادامه داده و کماکان به عنوان یک بازیساز شناخته میشود ، اما او در این سال ها بعد از dailatana هرگز به سمت ساخت عناوین شوتر نرفته بود.با این حال به تازگی اخباری متفاوت از وی شنیده میشود که ظاهرا او دوباره قصد ساخت یک عنوان شوتر را دارد. طی صحبتی که وی با Super Joystiq Podcast Special: Gamescom 2014 Day 1 | Joystiq داشته است گفته:
من از سال 2000 تاکنون هیچ بازی شوتری نساخته ام، اما اکنون میخواهم ساخت یک عنوان شوتر را آغار کنم.
فعلا اطلاعات و جزیات دیگری از این عنوان در حال ساخت در دسترس نیست، اما طی گزارش های واصله به joystiq این عنوان در استودیوی romero games در حال ساخت میباشد نه در استودیوهای ساخت عناوین موبایل، با این حال یکی از عناوین موفق چند وقت اخیر رومرو عنوانی F2P تحت نام ravenwood fair بوده است.
او همچنین به تازگی در interview ای اظهار داشته که عناوین F2P عناوین AAA استودیوهای بزرگ را نابود خواهند کرد: Doom Creator John Romero: PC "Decimating" Console, F2P Has Killed 100 AAA Studios - GameSpot

شما دوست دارید بازی جدید جان رومرو چگونه باشد؟
منبع:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من دوست دارم یه شوتر سرعتی و خشن باشه که آدم موقع بازی کردنش آدرنالین خونش بزنه همچین بالا:D خبر خوبی بود، ممنون از سازنده تاپیک!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تصور اینکه برای پر کردن اسلحه یا برداشتن یه شاتگان باید 1 دلار پرداخت کنم دقیقا حس یه دژاوو رو بهم میده ... @-) . ترو خدا بیخیال ftp بشین.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
Unreal و Doom جدید که با قدرت برمیگردن ، Half life 3 هم تایید بشه همراه بازی جدید Romero خیلی هم عالیه
بهترین راه هم یه عنوان با کیفیت و Business model عادلانه f2p هست...

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Unreal و Doom جدید که با قدرت برمیگردن ، Half life 3 هم تایید بشه همراه بازی جدید Romero خیلی هم عالیه
بهترین راه هم یه عنوان با کیفیت و Business model عادلانه f2p هست...

من روی کیفیت داشتن DOOM شک دارم! تیمشون وضع خوبی نداره! یه جورایی کل گنده ها نیستند..... البته امیدوارم اشتباه کنم و شاهکاری بشه مثل نسخه های قبل.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
Древний Иран :

منم شک داشتم(هنوزم مطمئن نیستم خیلی:d) ولی ظاهرا نمایش پشت درهای بسته توی Quake con نافرم ملتو هایپ کرده، ظاهرا خیلی خوب بوده، ولی حالا بازم باید منتظر موند، چند تا آدم سرشناس هم به تیم اضافه شدن توی این یکی دو سال مثل تیگو سوزا، و هوگو مارتین و... :). در کل با اینکه نمایشی نداشته برای عموم ولی منتقدهایی هم که بازیرو دیده بودن خیلی زیاد توی هایپ بودن.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
چی میشد تو id software میموندی و اونجا این بازی رو میساختی؟! 8-| ولی من قبولت دارم و بازیتو چشم بسته میخرم!

ببینید این استودیوی اید سافت‌ور چه مردان بزرگی داشته; کی میشه اون همکاری و دوستی قدیمی برگرده؟8-|

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
او همچنین به تازگی در interview ای اظهار داشته که عناوین F2P عناوین AAA استودیوهای بزرگ را نابود خواهند کرد
یعنی حالم از اینF2Pداره بهم میخوره داره گند میزنه به صنعت گیم
دو مورد هست که شدن آفت صنعت گیم امیدوارم ریشه کن بشن
1-DLC
2-F2P

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر