لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
برای بازی کردن دمو نیازی به داشتن پلاس نیست ... چون دمو آنلاین نداره

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
چگونه بازی رو باید انتقال بدیم به کنسول؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان یکی مال ولوسیتی 2x که رایگان شده رو بده :d اگرم دمو یو اف سی بود هم بدید خیلی ممنون :) :x

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
یه سوال اگه یه بازی Free رو کسی برام استخراج و دانلود کنه و بعدش بهم بده میتونم بریزم تو دستگاه؟
یعنی لایسنس نمیخواد؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه سوال اگه یه بازی Free رو کسی برام استخراج و دانلود کنه و بعدش بهم بده میتونم بریزم تو دستگاه؟
یعنی لایسنس نمیخواد؟

فکر کنم باید هم ریجن باشین وگرنه نمیشه.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اکانت یا کنسول؟

کنسول که مهم نیست ریجنش
ریجن اکانت و اون بازی باید یکی باشه وگرنه فری کار نمیکنه برات.چندتا پست بالاتر لینک جدیدترین بازی فری پلاسو گذاشتم ریجنش یک هست اگه ریجن یکه اکانتت دانلود کن.
البته ممکنه برای ریجنای دیگم کار کنه مثلا ریجن 2 ولی چون مطمین نیستم نمیدونم کار بکنه یا نه.چون چندنفر ریجن اکانتشون فرق داشت بازیهای دیگه ای برای اونا فری میشد

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
کنسول که مهم نیست ریجنش
ریجن اکانت و اون بازی باید یکی باشه وگرنه فری کار نمیکنه برات.چندتا پست بالاتر لینک جدیدترین بازی فری پلاسو گذاشتم ریجنش یک هست اگه ریجن یکه اکانتت دانلود کن.
البته ممکنه برای ریجنای دیگم کار کنه مثلا ریجن 2 ولی چون مطمین نیستم نمیدونم کار بکنه یا نه.چون چندنفر ریجن اکانتشون فرق داشت بازیهای دیگه ای برای اونا فری میشد

پلاسم که از شانس گندم تموم شد همون Free to play های خود ps4 رو میخواستم بگیرم
بعد من کلی با پلاس بازی دانلود کرده بودم الان قفل شدن واسه چی؟

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
پلاسم که از شانس گندم تموم شد همون Free to play های خود ps4 رو میخواستم بگیرم
بعد من کلی با پلاس بازی دانلود کرده بودم الان قفل شدن واسه چی؟

دوست عزیز شما باید دوباره پلاس داشته باشید تا بازی هایی که قبلا دانلود کردید را بتونید بازی کنید.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
Velocity 2X رو دارم بیا:
دانلود
خیلی ممنون . :)
فقط یک سوال این لینک که 2.2 گیگه ولی تو استور بازی 3 گیگه :| هر روشی هم میخوام که پارت دومش رو بگیرم اصن امکان نداره :| همش 404 میده :(
کسی هست کمک کنه ؟ برای دمو فیفا 15 هم همین مشکل رو دارم :( تو استور 3.1 گیگ هست اینجا 2.935 :| پارت دوم هم نمیده :|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خیلی ممنون . :)
فقط یک سوال این لینک که 2.2 گیگه ولی تو استور بازی 3 گیگه :| هر روشی هم میخوام که پارت دومش رو بگیرم اصن امکان نداره :| همش 404 میده :(
کسی هست کمک کنه ؟ برای دمو فیفا 15 هم همین مشکل رو دارم :( تو استور 3.1 گیگ هست اینجا 2.935 :| پارت دوم هم نمیده :|

نگران نباش درسته بزاری 2.2 گیگ دان بشه بازی میاد
پارت بندی برای بازیهای بالای 4 گیگه الان 2.2 گیگه رو بزار دانلود بشه بعد به کنسول انتقال بدی 3 گیگه پر میشه مشکلی نیست.فیفا 15 هم بالای 3 گیگ بود برای من 2.5 گیگ دان کرد به کنسول انتقال دادم شد 4 گیگ و خرده ای!!
هرکاری کنی نمیتونی پارت دوم داشته باشی چون زیر 4 گیگه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر