لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوست عزیز batavm

یعنی من الان بازی رو از استور pre-order بخرم اجازه دانلود destiny رو بهم نمیده؟؟

درموردسوالت که گفتی :نمیدونم آدرسی که دادید لینکهاش توی نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER به کار میاد یا نه...

باید بگم :من از قسمتApps که تو کنسول هکس هست
یه برنامه زدم جواب داد. ولی در مورد بازی فکر کنم باید به ریجن توجه کرد مثلا تو بازی WARTHUNDER تو سایت کنسول هکس دیتا : EP4432-CUSA00182_00-WARTHUNDER000000_0.pkg رو داد ولی ادرس دیتایی که خودم باPSX DOWNLOAD HELPER استخراخ کردم UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000_0.pkg رو داد ولی چون وضعیت نتم الان داغونه ریسک نکردم و با ادرسی که خودم استخراح کره پودم دانلود کردم البته من بازی کلیزون ریجن1 دارم باPSX DOWNLOAD HELPER یه اپدیت براش گرفتم UPدیتا با خود بازی کلیزون که تو کنسول هکس یکی بود من دستگام ریجن1 هست اگه کسی بازی ریجن 2 دانلود کرذه به ریجن1زده وبلعکس بگه.(ادرسها رو به صورت خلاصه نوشتم)
شما بازی رو Pre-Order کنی دو روز قبل از تاریخ عرضه رسمیش بهت اجازه دانلود میده و از الآن نمیتونی دانلود کنی نه این بازی بلکه تمام بازی ها...
در رابطه با دیتا هم من بتای destiny رو از اکانت قطر دانلود کردم و انتقال دادم به اکانت آمریکا که بازی انتقال داده شد ولی اجرا نشد پس دیتا متفاوت هست و امکان این کار نیست.

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
کسی بازی های پلاس رو که تموم شده وقتشون تموم شده رو لینکاشونو داره؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
کسی بازی های پلاس رو که تموم شده وقتشون تموم شده رو لینکاشونو داره؟
من تقریبا اکثر بازیهای پلاس رو تو اکانتم دارم.بگو کدومارو میخوای فرصت کنم لینک میگیرم برات...

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
من تقریبا اکثر بازیهای پلاس رو تو اکانتم دارم.بگو کدومارو میخوای فرصت کنم لینک میگیرم برات...

الان اونایی که از پلاس در اومدن رو فکر نکنم دیگه بشه اینجوری ریخت نه؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
الان اونایی که از پلاس در اومدن رو فکر نکنم دیگه بشه اینجوری ریخت نه؟
تا بازی و نتونی بزاری تو دانلود که نمیشه ریخت...
یعنی باید بازی رو بخری تا بتونی انتقالش بدی...

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
لایسنس چیه میشه توضیح بدی؟
خوب اگه لایسنس میخواد به قول شما چرا پس لینک قرار میدید به چه درد میخوره؟

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid

یعنی این بازی فقط برای این اکانت ثبت شده
اگر کسی بازی رو خرید حوصله دانلود با خود ps4 رو نداشت میتونه از اینجا دانلود کنه به دستگاه انتقال بده

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
لایسنس یعنی اینکه یا تو باید بازی خریده باشی یا اکانت کسیو که بازیشو خریده اکتیو کنی.
برای اون افرادی که بازی رو خریدن .
اونایی که خریدن میان از اینجا دانلود میکنن و بعد انتقال میکنن

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما

داداش don't starve - stick it to the man - outlast
دمت گرم اینا رو بزار

ps4lover2

کاربر سایت
Jul 21, 2014
9

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
سلام بجه هااینکارتون که لینکهای بازی رو قرار میدید عالی

ولی یه سری به این ادرس بزنید PS4 | PSN Game اکثر بازیهایی که تا الان اومده دیتاهاش هست .

راستی خودم دنبال دیتا یا ادرس لینک بازی( دستینی. destiny)هستم الان تو استور میدونید پری اوردر برا خرید و ماه دیگه خود بازیش می یاد اگه دیتا یا ادرسشو دیدید ممنون می شم بگید.
دوستان از این لینکی که دوستمون داده میتونم دان کنم بعد با برنامه psx بریزم تو دستگاه؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر