آموزش و مشکلات | CCAPI و اعمال هک بر روی بازی های آنلاین (دستگاه های کپی خور)

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
سلام شاهین جان....دو تا مشکل دارم....
اولی این که اون قضیه چی شد؟؟؟؟چیزی پیدا کردی؟؟؟؟؟
دوم این که من وقتی میخوام با DEX هک بزنم ...کانکت میشه.....ایبوتم ریختم ولی وقتی میرم تو بازی وKERNEL explorer رو میزنم صفحه خالیه...

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام شاهین جان....دو تا مشکل دارم....
اولی این که اون قضیه چی شد؟؟؟؟چیزی پیدا کردی؟؟؟؟؟
دوم این که من وقتی میخوام با DEX هک بزنم ...کانکت میشه.....ایبوتم ریختم ولی وقتی میرم تو بازی وKERNEL explorer رو میزنم صفحه خالیه...
اول اینکه نه چیزی پیدا نکردم.
دوم اینکه دلیلش اینه که EBOOT بازیت Debug نیست.
چون اگه دیباگ باشه وقتی بری داخل بازی و توی صفحه ی مولتی پلیر وایسی، توی Kernel Explorer یدونه Process میاد.
-------------------
قربونت دستت یه لینک از ProDG بهم بده بذارم پست اول.

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
اول اینکه نه چیزی پیدا نکردم.
دوم اینکه دلیلش اینه که EBOOT بازیت Debug نیست.
چون اگه دیباگ باشه وقتی بری داخل بازی و توی صفحه ی مولتی پلیر وایسی، توی Kernel Explorer یدونه Process میاد.
-------------------
قربونت دستت یه لینک از ProDG بهم بده بذارم پست اول.
https://www.mediafire.com/?q8j4vi2suqicl2z

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
آقا شاهین rtm gta 1.16 پول و رنکش کار نمیکنه
یدونه جداگانه گذاشتم پست اول.

30c2m91.png

بعد از Connect و Attach کردن، اول کاراکتر رو بذار روی Primary بعدش برای پول و رنک، Find Offset رو بزن بعدش که نوشت Offsets Found، حالا مقدار جدید رو وارد کن.

kuzey830

کاربر سایت
Jul 30, 2012
236
نام
Arsalan
یدونه جداگانه گذاشتم پست اول.

30c2m91.png

بعد از Connect و Attach کردن، اول کاراکتر رو بذار روی Primary بعدش برای پول و رنک، Find Offset رو بزن بعدش که نوشت Offsets Found، حالا مقدار جدید رو وارد کن.

آقا شاهین این rtm dactyl رو قبل از اینکه بذاری خودم از ngu گرفم تست کردم جواب نداد...هیچ آفستی پیدا نمیکنه

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
آقا شاهین این rtm dactyl رو قبل از اینکه بذاری خودم از ngu گرفم تست کردم جواب نداد...هیچ آفستی پیدا نمیکنه

من دقیقا با همین رنک و پول رو تغییر دادم. Offset پیدا نمی کنه بخاطر اینه که شما حتما کاراکتری که بازی می کنی، شماره ی 3 به بعد هست. کاراکتر شماره ی 1 و 2 رو میتونی با انتخاب Primary و Secondary توی قسمت Character Selection تغییر ایجاد کنی.

kuzey830

کاربر سایت
Jul 30, 2012
236
نام
Arsalan
من دقیقا با همین رنک و پول رو تغییر دادم. Offset پیدا نمی کنه بخاطر اینه که شما حتما کاراکتری که بازی می کنی، شماره ی 3 به بعد هست. کاراکتر شماره ی 1 و 2 رو میتونی با انتخاب Primary و Secondary توی قسمت Character Selection تغییر ایجاد کنی.

اوكي ممنون ذاتا من ديروز دستگاهمو فروختم و يك دستگاه اوريج گرفتم ديگه به ريباگ و راجروً و ccapi خداحافظ :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر