راهنمایی راجب کارت r4

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
من امروز یک dsi خریدم دفعه اول که رفتم روی r4 رفت داخل بازیها وارد بازی هم شد بعد پاور را نگه داشتم کنسول خاموش کامل شد بعد روشن کردم رفتم دوباره داخل r4 یک صفحه مشکی میاد نوشته لودینگ همینطور میمونه هر کاری بگی کردم رم را دراوردم 100 دفعه دوباره جا زدم هیچ اتفاقی نیفتاد همون صفحه دوباره گیر میکنه لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
رمتو فرمت کن البته قبلش فایلای بازی با سیوا رو اگه لازم داری بریز تو کامپیوتر ، زیاد داخل رمت رو م تا خرخره پر نکن بزا یه کمش خالی بمونه

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
رم 4 گیگ هست 2 گیگش پره بعدم فرمتم کردم با fat32 تعداد بازیها هم 5 دونه کردم بازم اتفاقی نیفتاد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ربطی به یازی نداره

به 3 نکته توجه کن بیشتر r4 ها خداکثر تا مموری کلاس 4 پشتیبانی میکنن

بعد اینکه dsi اصلا آپدیت نکن با اینترنت

و مورد آخر بازیا تو مموری مهم نیست فایلا سیستمی که تو مموری ریخته میشه مهمه

بسته به مدل فلش کارتت از اینترنت فایل سیستمی دانلود کن بریز تو صفحه root مموری تمومع

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
بسته به مدل فلش کارتت از اینترنت فایل سیستمی دانلود کن بریز تو صفحه root مموری تمومع

کنسولم ورجنش 1.4u کارتم r4 revoluion رم هم 4 hc لطفا لینک دانلود بدین برای فایلهای سیستمی

- - -ویرایش - - -

ولی بعید میدونم از برنامه باشه احتمال میدم از پایه های r4 باشه که رم میکرو بهش درست متصل نمیشه حالا نمیدونم این نظر تا چقدر درست باشه متاسفانه کارت دیگه ای هم ندارم تست کنم.

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
من الکی از خودم صحبت نمیکنم عین همین مشکل بره من پیش اومده بود رمو فرمت کردم درست شد ربطی هم به کلاس رم نداره چون ایشون یه بار با رم رفته تو بازی اگه r4 پشتیبانی نمیکرد اصلا رم رو نمیخوند و ربطی هم به آپدیت نداره اون مال موقعیه که فلش کارتو آپدیت کنن بعد دستگاه فلش کارتو نخونه که در این صورت لدینگ نمیزنه یه جمله دیگه میزنه که من یادم نیست ، حالا رم گیرت اومد امتحان کن یه رم جدید بزار احتمال 90 درصد مال همون رم باید باشه اگه میخوای مطمئن بشی یه بار r4 رو بدون رم بزار تو دستگاه اگه دستگاه r4 رو خوند و دستور داد که رمو بزاری تو دستگاه (یعنی دیگه لدینگ نداد ) مشکل از رم باید باشه . و اصلا ربطی به فایلای سیستمی نداره اصلا چجوری میخوای فایل سیستمی root رو r4 نسب کنی وقتی رمو نمیخونه مگه همچین چیزی میشه , فایل سیستمی اول باید بریزی رو رم از طریق r4 آپدیت کنی که امکان نداره چون r4 اصلا نمیخونه .

آخرین ویرایش:

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
من الکی از خودم صحبت نمیکنم عین همین مشکل بره من پیش اومده بود رمو فرمت کردم درست شد ربطی هم به کلاس رم نداره چون ایشون یه بار با رم رفته تو بازی اگه r4 پشتیبانی نمیکرد اصلا رم رو نمیخوند و ربطی هم به آپدیت نداره اون مال موقعیه که فلش کارتو آپدیت کنن بعد دستگاه فلش کارتو نخونه که در این صورت لدینگ نمیزنه یه جمله دیگه میزنه که من یادم نیست ، حالا رم گیرت اومد امتحان کن یه رم جدید بزار احتمال 90 درصد مال همون رم باید باشه اگه میخوای مطمئن بشی یه بار r4 رو بدون رم بزار تو دستگاه اگه دستگاه r4 رو خوند و دستور داد که رمو بزاری تو دستگاه (یعنی دیگه لدینگ نداد ) مشکل از رم باید باشه . و اصلا ربطی به فایلای سیستمی نداره اصلا چجوری میخوای فایل سیستمی root رو r4 نسب کنی وقتی رمو نمیخونه مگه همچین چیزی میشه , فایل سیستمی اول باید بریزی رو رم از طریق r4 آپدیت کنی که امکان نداره چون r4 اصلا نمیخونه .

r4 بدون رم هم میزارم داخل دستگاه مثل موقعی که رم داخلش هست تو منو دستگاه میاد ولی روش که کلیک مینم همون لودینگ میاد و میمونه البته بگم دگمه پاور که میزنم میاد بیرون یعنی خود کنسول هنگ نمیکنه.

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
r4 بدون رم هم میزارم داخل دستگاه مثل موقعی که رم داخلش هست تو منو دستگاه میاد ولی روش که کلیک مینم همون لودینگ میاد و میمونه البته بگم دگمه پاور که میزنم میاد بیرون یعنی خود کنسول هنگ نمیکنه.

پس مشکل از R4 احتمالا باید یدونه دیگه بگیری چون راهی نداره وقتی هنگ میکنه ، مال من خودم یه بار لدینگ داد رمو فرمت کردم درست دفعات بعد هی کرم ریختم r4 رو هنگام بازی در میاوردم یا رمشو میکشیدم بیرون که یکی دو بار این کارو کردم صفحه r4 خاکستری شد که بعد بهم گفتن سوخته ، r4 هم قیمت از 25 هست تا 60,70

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام
دقیقا چی رو باید تو مموری وارد کرد

من رفتم به
http://www.r4isdhc.hk/download_silver_new2014/index.htm
و محتویاتشو تو روت ریختم ولی وختی وارد میشم مینویسه
THIS IS A FAKE CARD
wallbash.gif

آخرین ویرایش: