EVE Online

با این حال که فکر میکنم کسی اینو بازی نمیکنه باز گفتم حیفه دربارش ننویسم
eve-online-logo.png

سازنده: CCP Games
ناشر: CCP Games
توزیع کنندگان: Atari, Valve, Mobius Games
انجین: Trinity, Ambulation
پلتفرم: PC, Mac, Linux
تاریخ انتشار: 6 می 2003
سبک: Space Simulation MMORPG
وبسايت رسمى: www.eveonline.com
اين بازى يك بازى بسيار خاص است. و بهترين در نوع خود. این بازی بزرگ ترین سرور جهان را داراست و در این بازی تنها یک سرور وجود دارد. در این بازی بیش از 7500 منظومه وجود دارد که سفر بین آن ها از طریق stargate ها امکان پبذیر است به این دلیل سفر ها تقریبا طولانی است. حجم این بازی 12 گیگابایت است اما برای دانلود به 5 گیگ فشرده شده. این بازی رایگان نیست اما می توانید بازی را به طور رایگان دانلود و برای 14 روز تریال ثبت نام کنید. هزینه بازی ماهانه 15 دلار است و سالانه 100 دلار.
داستان
---
داستان بازی در 21 هزار سال بعد :-o اتفاق می افتد. زمانی که مدت ها از تهی شدن منابع زمین می کذرد و انسان ها راه شیری را تسخیر کرده اند. در این میان، بشر کرمچاله ای به نام EVE پیدا میکند که به کهکشان جدیدی به نام New Eden راه دارد. مردم زیادی به آن جا می روند و تحولی در تاریخ بشر ایجاد میشود. این قضیه قرن ها ادامه پیدا میکند تا اینکه ناگهان کرمچاله بسته میشود و ارتباط مردم New Eden با راه شیری قطع میشود. آن ها به بحران دچار میشوند و تا مرز نابودی پیش میرود تا اینکه به فناوری کلون کردن دست می یابند (به دلیل بسته شدن EVE از تکنولوژی عقب مانده بودند) و ابدی میشوند. هزار سال بعد کهکشان رونق یافته و مردم زمین و راه شیری را به طور کلی فراموش میکنند.
حکومت ها
---
بازی 4 حکومت مختلف دارد که شما میتوانید در ابتدا یکی را انتخاب کنید:

AMARR EMPIRE
این حکومت قدیمی ترین و بزرگ ترین حکومت زنده new eden است با دارا بودن حدود 700 منظومه و 2000 سال قدمت. آن ها اولین حکومتی بودند که به تکنولوژی سفر سریع تر از نور دست یافتند و بنابراین با داشتن این سلاح، شروع به برده داری از مینماتار ها کردند. آن ها همواره سعی در نابودی حکومت های دیگر داشته اند و دارند.

CALDARI STATE
این حکومت رقیب اصلی آمار ها و دشمن خونی گالنته هاست. کالداری در جنگ زاده شده و حکومتی نظامی دارد. زادگاه این حکومت با گالنته ها یکسان بوده ولی با حمله گالنته ها مجبور شدند به منظومه دیگری سفر کنند. آن ها دارای حدود360 منظومه می باشد که آن را در رتبه سوم قرار می دهد.

GALLENTE FEDERATION
این حکومت تنها حکومت دموکراسی و غیر دیکتاتوری است. آن ها با داشتن حدود 380 منظومه در رتبه دوم می باشند.

MINMATAR REPUBLIC
این حکومت متشکل از برده های شورشی حکومت آمار است که با طلوع حكومت گالنته و حمله آمار ها به JOVIAN ها در منظومه های حکومت نابود شده JOVE زندگی میکنند. آن ها با داشتن 280 منظومه کوچک ترین امپراطوری می باشند.

JOVE
اين حكومت بسيار قديمى تر از آمار ها بوده ولى با حمله آمار ها نابود شد
گیمپلی
---
گیمپلی بازی بسیار پیچیده است. برعکس بقیه بازی های این نوع، شما کنترل سفینه را در دست ندارید، بلکه تماما در حالت autopilot است و شما تنها مقاصد و هدف ها را تعیین می کنید. نبرد های بازی بسیار سهمگین هستند و بازی رکورددار بزرگترین نبرد فضایی تاریخ است که در آن دو اتحاد CFC و TEST بر سر منظومه ای نبرد کرده و بیش از 4000 سفینه در نبرد شرکت داشتند به طوری که سرعت سرور به 10% کاهش یافت تا بتواند محاسبات را به درستی انجام دهد!
شات ها:
tech2_ui.jpg

tech1_ui.jpg

belt_rats_ui.jpg

implants_boosters_ui.jpg

ice_mining_ui.jpg

آخرین ویرایش:

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
خوب من هرکاری بگم مشکل اینجاست تا چند ماه نمیتونی به خودت بررسی من یکم پول اضافه دارم میخواستم بذارم تو یه سایت روسی بفروشم خواستی بگو به شما ها میدم من حدود 2 bil isk پول دارم بجر سفینه هام اینا
دانلود هم شب ها میذارم پارت 2 رو امشب میگیرم فعلا عجله ندارم تا 3 ماه دیگه تایم دارم
یعنی الان راحت میتونی هزینه plex رو از خود بازی در بیاری؟

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
اره خوب پول اضافی هم دارم البته یه اتفاقی افتاد حدود ده تا plex پول از داست دادم ولی خوب الان اندازه 3 تا plex پول دارم و 3 ماه هم زمان دارم دقیق تر بهت میگم چی به چی هست

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
neural remap رو یه توضیح میدید چطوری باعث افزایش سرعت skill میشه؟ evemon هم گرفتم کجا نشون میده چه صفاتی رو مثلا برای افزایش سرعت lvl5 industry skill باید remap کنیم؟
Intelligence و Memory مهمترین صفات mining هستند درسته؟

آخرین ویرایش:

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
خوب از لحاظ اسمی دقیق نمیدونم ولی یکسری از skill یه نوع اطلاعات میخواد که داخل خود skill زده memory یا هرچی شما باید بری با پول مثلا +3 از هرکدوم بگیری و استفاده کنی واسه شروع بیشتر هم میتونی بندازی بعدها ولی در نظر داشته اگه بمیری اینا هم نابود میشه . بیاید ببینی چه صفاتی اون skillet نیاز داره

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
neural remap رو یه توضیح میدید چطوری باعث افزایش سرعت skill میشه؟ evemon هم گرفتم کجا نشون میده چه صفاتی رو مثلا برای افزایش سرعت lvl5 industry skill باید remap کنیم؟
Intelligence و Memory مهمترین صفات mining هستند درسته؟

دو روش برای افزایش Attribute ها وجود داره یکیش که دوستمون گفتن با استفاده از ایتمهای Implants که می تونید راحت از فروشگاه بخرید ولی مشکل اینه که اگر کشته بشید implant هم نابود میشه

روش دوم neural remap که می تونید 3 تا از هر کدوم Attribute ها کم کنید و به Attribute های دیگه به دلخواه اضافه کنید با این روش می تونید سرعت یادگیری skill هایی که لازم دارید رو بالا ببرید ولی مشکلش اینه که 1 سال واقعی cool down داره و اگر بعداً نظرتون عوض بشه باید یک سال صبر کنید

در مورد Attribute ها که کدوم برای هر مهارتی لازمه لیست کاملشون اینجا ببنید

خودم چند تا سوال برام پیش اومده

1- دیروز دیدم یه نفر سفینش مال نژاد Jove بود که منقرض شدن حالا چطور می تونیم از سفینه های این نژاد استفاده کنیم ؟

2- توی بازی تجهیزات جنگ انفرادی وجود داره مثل انواع نارنجک اسلحه های مختلف تانک ، ماشین و ... اینها برای خرید فروش هستند یا میشه ازشون استفاده کرد ؟

3- راهی هست که بشه رو سطح سیارات فرود اومد ؟

4- راهی هست که کارکترمون بتونه داخل ایستگاه های فضایی یا هر جایی که بتونه قدم بزنه ؟ :d

5- لطفاً در مورد تجهیزات نامرئی شدن توضیح بدید

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
1:خوب شما اگه تو یکسری مناطق بری میتونی با اکتشاف یکسری چیزهای خاصی پیدا کنی در نتیجه احتمالش هست یا اینکه از قبل داشته لیست سفینه ها رو چک بکن
2:فقط خرید و فروش و نه چیز دیگه
3:خیر شما یه بازی دیگه واسه همین شرکت هست برای ps3 هست رایگان میتونی بازی بکنی fps
4: بله ولی محدودی به یکجا کنار دکمه ای که از سفینه خارج میشی یه کلید هست اون رو بزنی از سفینه بیرون میاد
5:خوب چیز راحتی نیست ولی یه تجهزات هست باید یه اموزش ببینی که استفاده کنی که از دید اسکن ها و برای فرار از دروازهای که در منطقه های low sec استفاده میکنن برای وارپ یا همون warp jump سری یعنی بجای اینکه 15 ثانیه طول بکشه پرش کنی میشه 5-7 ثانیه بصورتی که ثانیه مشخص میکنه که player روت lock بکنه یا پرش کنی

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام دوستان سوالی در مورد این بازی داشتم

این بازی ازادانه هر جا که بخوای میتونه بری ؟
شخصی سازی کاراکتر داره یا سفینه ؟
نبرد هاش همش با سفینه هست ؟
شهری چیزی داره که مثلا پیاده شی بری بگردی ؟
حجم بازی چقدر هست ؟
اگه بخوام بخرم تحته استیم میگیرم از بکاپ میشه استفاده کرد که دیگه دانلود نکنیم ؟
چون توو ESO اینطور نبود باید حتما از استیم دانلود کرد بکاپ رو نمیخئوند

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988

۱-این بازی ازادانه هر جا که بخوای میتونه بری ؟
۲-شخصی سازی کاراکتر داره یا سفینه ؟
۳-نبرد هاش همش با سفینه هست ؟
۴-شهری چیزی داره که مثلا پیاده شی بری بگردی ؟
۵-حجم بازی چقدر هست ؟
۶-اگه بخوام بخرم تحته استیم میگیرم از بکاپ میشه استفاده کرد که دیگه دانلود نکنیم ؟

۱- بله یکی از بهترین بازیهای mmo هستش که تا الان بازی کردم و خیلی هم Hardcore هستش
۲- سفینه اما میتونی کاراکترت رو بصورت ظاهری شخصی سازی کنی (چهره لباس و...)
۳- بله
۴- خیر
۵- ۷.۷ گیگ حدودا که بعد نصب بیشتر میشه
۶- امتحان نکردم به شخصه به کلاینت خودش بیشتر علاقه دارم بعد ۲۹۰ مگ وارد بازی میشی ۳۰ رو trial داره بعد باید یول پرداخت کنی میتونی قبل خریدن امتحان کنی

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165

این بازی ازادانه هر جا که بخوای میتونه بری ؟
شخصی سازی کاراکتر داره یا سفینه ؟
نبرد هاش همش با سفینه هست ؟
شهری چیزی داره که مثلا پیاده شی بری بگردی ؟
حجم بازی چقدر هست ؟
اگه بخوام بخرم تحته استیم میگیرم از بکاپ میشه استفاده کرد که دیگه دانلود نکنیم ؟

دوست عزیز واسه خریدش که نیاز نداری فعلا 30 روز رو بازی کنید بعدش من یه کمک میکنم من حدود 3 سال بازی میکنم واقعا لذت بردم چون هرلحظه چیز جدیدی کشف میکنم بازی هم نخواستی دانلود بکنی من برات پست میکنم نگران نباش پورتابل اجرا میشه بازی تحت خودش بازی کنی بهتر استیم من به شخصه و دوستان نرفیم و اینکه بگم بهت شک نکن لذت میبره با دوستان بالا میای تنوع کار هم زیاده اسم بازی با خودشه sanbox صد ها کار میتونی بکنی یا خودت کار برای خود بسازی بیا پشیمون نمیشی

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
دوست عزیز واسه خریدش که نیاز نداری فعلا 30 روز رو بازی کنید بعدش من یه کمک میکنم من حدود 3 سال بازی میکنم واقعا لذت بردم چون هرلحظه چیز جدیدی کشف میکنم بازی هم نخواستی دانلود بکنی من برات پست میکنم نگران نباش پورتابل اجرا میشه بازی تحت خودش بازی کنی بهتر استیم من به شخصه و دوستان نرفیم و اینکه بگم بهت شک نکن لذت میبره با دوستان بالا میای تنوع کار هم زیاده اسم بازی با خودشه sanbox صد ها کار میتونی بکنی یا خودت کار برای خود بسازی بیا پشیمون نمیشی
میام
شارز ماهیانش چقدره ؟

digelo

کاربر سایت
Jun 27, 2012
109
اونش با من نگران نباش الان ازاد 100 تومن میشه دوماه
ولی داخل بازی میشه در امد داشت بخری یکماه من بهت خوش قیمت میدم نگران نباش

سلام
من بد جوری خراب این بازیم اما بابت هزینه ماهانش نیومدم سمتش ، میشه دقیق بهم بگی چقدر هزینه داره؟ اولش چقدر باید هزینه کنم برای شروع؟ و شما تهران هستی بیام کلاینت بگیرم؟

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
سلام
من بد جوری خراب این بازیم اما بابت هزینه ماهانش نیومدم سمتش ، میشه دقیق بهم بگی چقدر هزینه داره؟ اولش چقدر باید هزینه کنم برای شروع؟ و شما تهران هستی بیام کلاینت بگیرم؟

سلام دوست عزیز خوشبختانه 14 روز رایگان میداد که الان شده 30 روز بعد از این مدت 7 روز قبلش به من بگید تا کارای خودم رو هماهنگ بکنم که واستون یه 30 روز لایسنس بذارم کنار چون داخل بازی با پول بازی شما میتونی لایسنس بخری و به هرکی دوست داری trade کنی به ارزوتون برسونم الان یکماه رو 50 تومن میفروشن و 2 ماه 100 تومن ولی من بهتون هرماه رو 30 هزارتمون تحویل میدم درضمن اگه به جای برسید میتونید خودتون از بازی درامد بدست بیاری به راحتی
امیدوارم تبلیغ نباشه چون اولین بازی هست که میشه درامد داشت توش
درمورد کلاینت هم براتون پست میکنم هزینه زیادی نداره زیر ده تومن میشه نگران اونم نباشید حجم کلی بازی هم 13 گیگ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر