نمایشگاه/رویداد SONY Gamescom 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دانلود کنفرانس گیمزکام سونی 2014

تشکر ویژه از .:miladamiri:. عزیز برای قرار دادن لینک دانلود تریلر و کنفرانس

وقایع کنفرانس گیمزکام سونی 2014

معرفی بازی Tearaway برای PS4 ( عرضه در 2015 )

دانلود 720P

تریلر جدید بازی The Order 1886

دانلود 720P

نمایش قابلیت های جدید LittleBigPlanet 3

دانلود 720P

تریلر جدید BloodBorne + اشاره به احتمال عرضه بازی در 6 ماه آینده

دانلود 720P

فروش جهانی PS4 از مرز 10 میلیون گذشت

Q-Games بازی جدید The Tomorrow Children رو برای PS4 معرفی کرد ( انحصاری )

دانلود 720P

Wild بازی جدید Michel Ancel خالق Rayman ( انحصاری/PS4 )

دانلود 720P

کمپانی The Astroaunts بازی جدید و انحصاری جدیدش با نام The Vanishing of Ethan Carter معرفی کرد

دانلود 720P

تریلر جدید از Rime (انحصاری PS4 )

دانلود 720P

HellBlade بازی حدید Ninja Teory معرفی شد ( PS4/ انحصاری زمانی )

دانلود 720P

Destiny بالاترین مقدار پیش فروش رو در بین تمام New-IP های تاریخ داره و اولین Expansion آن در ماه دسامبر عرضه میشه

حضور هیدئو کوجیما در کنفرانس و نمایش جدید از قابلیت های Cardboard Box

دانلود 720P

معرفی بازی جدید و انحصاری .P.T ( ژانر وحشت/PS4 )

دانلود 720P

معرفی فریمور ورژن 2.0 برای PS4 ( افزودن قابلیت Share Play و You*tube )

اشارات کوچک به Morpheus و قابل بازی بودن آن در Gamescom

Playstation TV با قیمت 100$ در تاریخ 14 اکتبر در آمریکای شمالی
با قیمت 100یورو در تاریخ 14 نوامبر در اروپا و همراه با 3 بازی دیجیتالی عرضه میشه

رونمایی دوباره از Until Dawn و ساخته شدن آن بصورت انحصاری برای PS4

دانلود 720P

نمایش جدید Driveclub

دانلود 720P

معرفی بازی Volume از سازنده Thomas Was Alone ( برای PS4 و PS Vita بصورت انحصاری زمانی )

دانلود تریلر بزودی

RuneMaster و HollowPoint دو بازی جدید از Paradox برای PS4 و انحصاری زمانی

دانلود تریلر بزودی

Day-Z برای PS4 معرفی شد با قابلیت Cross Platform

دانلود تریلر بزودی

نمایش جدید Far Cry4 و اطلاعات جدید و انحصاری Keys to Kyrat

(دانلود تریلر بزودی)

نمایش جدید از Shadow of Mordor + محتوای انحصاری

دانلود تریلر بزودی

درود

Tuesday, 12th August 2014

18:00PM BST London, UK

سه شنبه 21 مرداد / ساعت 21:30 (9:30 PM ) به وقت تهران

پخش زنده :

Playstation Twitch

Playstation Blog

IGN
IGN Twtich

4ThePlayers.De

Gamespot

VG247

پ.ن : لکوموتیوران بزرگوارمون Behrooz این افتخار رو به من داد تا قطار هایپ رو راه بندازم و شما رو عین E3 محکم بکوبم به مانع :d

d1r0qljhhbhc76urskwb.jpg

Sony Announces Gamescom 2014 Press Conference Time and Date

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
ولي خدايي دم گيمينگ بولت گرم ، هروقت بخوايم ازين كنفرانس فوق العاده پربار و خوب يادي بكنيم ميگيم همون كنفرانس كه فلان سايت معتبر بهش 4.5 داد :d

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
از اونجایی که مطمئنم بعد این چند صفحه یه سری کنجکاو شدن قضیه 4/10 ـه GB چیه شرح خبر رو همراه با شکل گفتم بذاریم دیگه همه توجیه بشن:

قضیه از این قراره که دیروز مطابق با 12th, Aug. 2014 میلادی و 21 ـم مرداد ماه سال 93 هجری شمسی سایت شُهره و سرشناس و همه چی دون ـه GamingBolt طی مطلبی که توسط Pramath انتشار یافت در مقاله ی Sony Gamescom Presentation Review: Underwhelming به کنفرانس آش و لاش سونی 4.5/10 رو اختصاص داد یعنی اینکه سقف نمره 10 بوده بعد سونی فقط 4.5 تاش رو کسب کرده نه اینکه یه موقع فکر کنین سقف نمره از 4.5 بوده بعد سونی یه چیزی هم اضاف بهش دادن بخاطر کنفرانسش!! نه اینطوری نیس همون حالت اوله خواب دیدین خیر باشه،حالا گفتنی است همین سایت به کنفرانس مایکروسافت 9 از 10 داده! و برای کسایی که ریاضیشون ضعیفه این یعنی امتیاز مایکروسافت 4.5 نمره بیشتر از امتیاز کنفرانس سونی هست!! همینطور برای دبستانی های عزیزی که پست رو می خونن میشه اینطور مثال زد که فرض کنین سایت GB کلهم 20 تا سیب داره

wo2n7fdymfdplv894oc0.jpg

بعد اونوقت 4 تا و نصفی ـش رو از تو اون گونی سیبی که گذاشتن مونده و کرم خورده و خودشون گاز زدن و... میدن به سونی و از اونطرف 9 تا از سیبهاش رو اونم تازه خوباش رو میدن به مایکروسافت، 6 تا سیب و نصفیش رو هم خود کارکنای GB می خورن،

3v9bni9e6vph6w41n7vb.jpg

ameet8xvou6mmsfkas91.jpg

نتیجتاً اینکه سونی 4 تا و نصفی سیب به آش و لاشی کنفرانسش گیرش اومده و مایکروسافت با 9 تا دونه سیب برنده بلامنازع GC امسال و هر سال باید بحساب بیاد...
تلاش می کنیم سال بعد انشاالله از این سایت معتبر یه 6-7 هم ما می گیریم:d

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
از اونجایی که مطمئنم بعد این چند صفحه یه سری کنجکاو شدن قضیه 4/10 ـه GB چیه شرح خبر رو همراه با شکل گفتم بذاریم دیگه همه توجیه بشن:

قضیه از این قراره که دیروز مطابق با 12th, Aug. 2014 میلادی و 21 ـم مرداد ماه سال 93 هجری شمسی سایت شُهره و سرشناس و همه چی دون ـه GamingBolt طی مطلبی که توسط Pramath انتشار یافت در مقاله ی Sony Gamescom Presentation Review: Underwhelming به کنفرانس آش و لاش سونی 4.5 از 10 رو اختصاص داد یعنی اینکه سقف نمره 10 بوده بعد سونی فقط 4.5 تاش رو کسب کرده. حالا گفتنی است همین سایت به کنفرانس مایکروسافت 9 از 10 داده بوده! و برای کسایی که ریاضیشون ضعیفه این یعنی امتیاز مایکروسافت 4.5 نمره بیشتر از امتیاز کنفرانس سونی هست!! همینطور برای دبستانی های عزیزی که پست رو می خونن میشه اینطور مثال زد که فرض کنین سایت GB کلهم 20 تا سیب داره

wo2n7fdymfdplv894oc0.jpg

بعد اونوقت 4 تا و نصفی ـش رو از تو اون گونی سیبی که گذاشتن مونده و کرم خورده و خودشون گاز زدن و... میدن به سونی و از اونطرف 9 تا از سیبهاش رو اونم تازه خوباش رو میدن به مایکروسافت، 6 تا سیب و نصفیش رو هم خود کارکنای GB می خورن،

3v9bni9e6vph6w41n7vb.jpg

ameet8xvou6mmsfkas91.jpg

نتیجتاً اینکه سونی 4 تا و نصفی سیب به آش و لاشی کنفرانسش گیرش اومده و مایکروسافت با 9 تا دونه سیب برنده بلامنازع GC امسال و هر سال باید بحساب بیاد...
تلاش می کنیم سال بعد انشاالله از این سایت معتبر یه 6-7 هم ما می گیریم:d
وحید دمت گرم، خیلی باحال بود.
اگه یه گیفم براش میساختی که معرکه میشد

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
ولی تصمیم Square عجیب براشون سودآوری داره اگه بازی 2016 روی کنسول PS4 بیاد. اول این که برای این که انحصاری زمانی شه کلی پول از ماکرو گرفتن این هیچی:D دوم این که بازی از رقابت مستقیم سر عرضه با U4 یه خرده جاخالی میده و میتونه با یه بازه نسبتاً خوبی بعد اون بیاد که باعث میشه فروشش رو روی PS4 بهتر کنه نسبت به تاریخی که انتظار میرفت.
اتفاقا با انحصاری کردن بازی ضرر میکنن!هر چقدرم هم از مایکرو پول گرفته باشن انحصاری کردن عنوانی که بازی قبلیش رو همین نسل 70 به 30 به نفع PS4 فروش رفته بود!تازه مگه چقدر فروخته!!!(کلا نسل 8 به 1 میلیون نزدیکم نشده! و نسل قبل با اون IB رو 4-4.5 میلیون بوده!)از اونور زمان عرضه به UC4 میخوره و میخواد رقابت کنه حالا جدای از IB نسل جدید که PS4 خیلی جلوتر و بیشتر فروخته یکسان هم در نظر بگیریم باز به هیچ وجه به UC4 نمیرسه!در هر حالت قافیه رو به این بازی میبازه!رسما اسکوئر با اینکاری که کرد برای من PS فن منفورتر شده و داره به نفرت نزدیک میشه نمودارش(هنوز اون FF 13 یادم نرفته!)حتی اگه بازی 2 ماه بعد از انحصار زمانیش رو PS4 هم بیاد مسلما فروشش لطمه خورده!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من بشخصه اصن هیچ تریلریو نمایشی از کنفرانس ندیدم... امشب قطعا میگیرم صب میبینم

ولی از حق نگذریم ماکرو کنفرانسش عالی بود. نمیگم بهتر یا بدتر چونکه سونیو هنوز ندیدم و فقط خوندم چی شده

ماکرو نمایش از بازیاش نشون داده که همه نمایشا خوب بوده و نمایش QBش شاهکار بود (خدا وکیلی) و یک سوپرایز (خدا رو شکر موقت. ولی بازم سوپرایز) داشت.
سونی شنیدم بیشتر نمایشاش از بازیای جدیدی که برا ps4 میاد بوده.

من اینهفته می خواستم برم ps4 بخرم ولی نمایش ماکرو واقعا منو تو شک قرار داد ولی مغلوب نمیشم!

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی

ولی از حق نگذریم ماکرو کنفرانسش عالی بود. نمیگم بهتر یا بدتر چونکه سونیو هنوز ندیدم و فقط خوندم چی شده

ماکرو نمایش از بازیاش نشون داده که همه نمایشا خوب بوده و نمایش QBش شاهکار بود (خدا وکیلی) و یک سوپرایز (خدا رو شکر موقت. ولی بازم سوپرایز) داشت.

من اینهفته می خواستم برم ps4 بخرم ولی نمایش ماکرو واقعا منو تو شک قرار داد ولی مغلوب نمیشم!
من که غیر از گیم پلی کوانتوم (که البته بحث هست راجب گیم پلیش) و باندل چیزه جدیدی ندیدم ! سورپرایزشون هم که امروز مشخص شد داستانش ! از اونور سونی کلی نمایش جدید تو چنته داشت که به نظرم خیلی راضی کننده بود

amirjj61

کاربر سایت
Jun 28, 2014
7
٢ عنوان جديد و بزرگ داشتيم
با ترسناكه كاري ندارم ولي شرط ميبندم عنوان wild خواهد تركاند
متاش زير ٨٥ شد بياين هرچي كه دوس دارين به من بگين

دركل با معلوم شدن اينكه tr انحصاري زمانيه ميشه نتيجه گرفت كنفرانس ها در يك حد بودن

شايدم سوني يع ذره بهتر:دي

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad

من این مطلب رو اونور نمی گم که یه موقع جنگ راه نیفته:|
تریلر QB رودیدی یا نه؟
به نظر من زیاد خوب از اب در نمی یاد.
گیم پلیش فک نمی کنم اونطور که باید باشه.
هون طور که تو تریلر مشاهده شد از این نقطه به اون نقطه می دویید و کار همه رو تموم می کرد
دیگه زیادی اسون بود
نمی دونم حالا شایدم اینا تغییر کنه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
تریلر QB رودیدی یا نه؟
هون طور که تو تریلر مشاهده شد از این نقطه به اون نقطه می دویید و کار همه رو تموم می کرد
دیگه زیادی اسون بود
طبيعيه كه درجه سختي بازي رو آسون كرده بودن(يا سرعت شارژ شدن كنترل زمان رو بيشتر كرده بودن) تا تو اون مدت زمان كوتاهي كه واسه ارايه داشتن حداكثر نمايش رو داشته باشن
در نتيجه نميشه گفت كه زمان عرضه هم اينطور خواهد بود يا نه(اينجور چيزا رو بايد منتظر موند و ديد)

عين مثلا order كه تو نمايشاي قبل اصلا چيزاي ديگه اي نشون داده بودن و منو نااميد كرده بودن ولي تو نمايش ديروز فوق العاده عمل كردن:x

.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
یه انحصاری جدید هم برای PS4‌ معرفی شد! اسمش CounterSpy هست که یه استیلث دو بعدی هست. وحشتناک بازی کولی هست!

پ.ن: امدم ترول کنم بگم میدونستید فولان سایت 4.5 داد و اینا که دیدم دوستان حسابی از خجالت گیمینگ بولت در امدن!:D
پ.پ.ن: این داستان انحصاری شدن TR چه بد ضایع بازی شد!:D حتی از دلم نمیاد برم ترول کنم!:D

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
یه انحصاری جدید هم برای PS4‌ معرفی شد! اسمش CounterSpy هست که یه استیلث دو بعدی هست. وحشتناک بازی کولی هست!

پ.ن: امدم ترول کنم بگم میدونستید فولان سایت 4.5 داد و اینا که دیدم دوستان حسابی از خجالت گیمینگ بولت در امدن!:D
پ.پ.ن: این داستان انحصاری شدن TR چه بد ضایع بازی شد!:D حتی از دلم نمیاد برم ترول کنم!:D

عاشق Counter Spy شدم ینی.
بازیش دو بعدیه ولی یه لحظه هایی هم سوییچ می کنه رو سه بعدی خیلی با حاله.

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
کنفرانس سونی رو فقط دنبال کردم انواع اقسام بازی های انحصاری AAA و ... رو نشون داد که شامل چندین و چند عنوان درجه یک بود که همه از دم جدید بود و سورپرایز کننده!

از اونطرف شندیم ماکرو فقط تریلر از کوانتوم بریک نشون داده و انحصاری بودن تامب رایدر , که اصل کاری که تامب رایدر باشه امروز بد جور آبرو ریزی کرد....

حالا یه عده رو چه حسابی میان میگن کنفرانی سونی با اون یکی برابر بود!!!!!!!! تامب رایدر که پرید , اگه چیز دیگه ایی دیروز داشته بگید بریم ببینیم؟!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من این مطلب رو اونور نمی گم که یه موقع جنگ راه نیفته:|
تریلر QB رودیدی یا نه؟
دیگه زیادی اسون بود
نمی دونم حالا شایدم اینا تغییر کنه

اتفاقاً به نظر من خیلی خلاقانه و تازه ـس در نوع خودش :D من خیلی خوشم اومد :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر