طراحی اتاق بازی Gaming Room design

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
داداش یه همچین چیزی چ قیمت در میاد با تلویزیون و کنسولا و دکور کامل
دکورش قیمتی نداره تجهیزت هست شما قیمت هر کدوم جدا بگیرید
دکورش فقط استند هست و داک های برق که به زیبای چیده شده

• Like
Reactions: mohamad mehdi

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من خودم ps1 200 last series , ps2 fat day one edition , ps2 slim silver 2008,ps4 pro 2016 hack edition 1tra,xbox 360 320 gig LT3 kinect 2011 edition , SEGA MEGA DRIVE 2 , PSP 3004 2008 دارم و بزودی توی استند یا یه چیزی میزارم که شیک تر بشن.شما چه کنسول هایی دارین؟؟؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اتاق من وقتی زلزله اومده
(تو کرمانشاه زندگی میکنم)
من استان بوشهرم وقتی زلزله زد شهرمون ( خیلی بزرگ بود و تا مدت ها ادامه دار بود و خرابی هم زیاد داشتیم )
داشتم لست اف اس روی تی وی بازی میکردم یادم میاد خونه کاملا مثل گهواره داشت تکون میخورد من پریدم لای در خودم گرفتم و چند ثانیه ادامه داشت بخاطر شدت زلزله و برخورد سیم ها به هم برق ها همه قطعه شده بود و غروب بود فقط من برگشتم بعد چند دقیقه تو خونه و کنسول رو گذاشتم زیر یه میز با وسایلش و برگشتم بیرون
انشال.. که خرابی های لزله کرمان و مشکلاتش هم بر طرف بشه و امیدوارم زلزله شدیدی تا مدت ها از ایران و کرمانشاه دور باشه

خیلیم عکستون زیباست

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من استان بوشهرم وقتی زلزله زد شهرمون ( خیلی بزرگ بود و تا مدت ها ادامه دار بود و خرابی هم زیاد داشتیم )
داشتم لست اف اس روی تی وی بازی میکردم یادم میاد خونه کاملا مثل گهواره داشت تکون میخورد من پریدم لای در خودم گرفتم و چند ثانیه ادامه داشت بخاطر شدت زلزله و برخورد سیم ها به هم برق ها همه قطعه شده بود و غروب بود فقط من برگشتم بعد چند دقیقه تو خونه و کنسول رو گذاشتم زیر یه میز با وسایلش و برگشتم بیرون
انشال.. که خرابی های لزله کرمان و مشکلاتش هم بر طرف بشه و امیدوارم زلزله شدیدی تا مدت ها از ایران و کرمانشاه دور باشه

خیلیم عکستون زیباست
انشالله که وضع بهتر بشه هر چند که فعلا فقط حرف میزنن عملی توش نیست.
ماهشهر بارون نمیزنه وقتی میزنه سیل شهرو میبره! من همیشه مجبورم کوهی وسیله رو جابجا کنم.همیشه هم خانواده بهم تلفات میدن وقتی بارون میزنه و برق قطع میشه.اصلا ماهشهر هم شهره؟ یه باد میاد برق قطع میشه. یه رو تعطیل میکنن میگن فردا خاکه بعد میبینی هوا صاففف!!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,060
نام
AmiR
من هنوز هم سر نشیمن گاه(!) مشکل دارم:D
TV من روی میز های معمولی مخصوص TV های توی حال هستش که فکر میکنم ارتفاع 40 سانتی داره.
هنوز که هنوزه به صندلی مناسبی که بتونم باهاش گیم بزنم نرسیدم،
از مبل تکی تا راحتی تک نفره تا صندلی تاشو زمینی و هرچی بگید امتحان کردم، آخرش چارزانو میشینم نهایت یه بالش میذارم رو پام !:-w
چون فقط این حالت هستش که تسلط کامل به بازی دارم و بیشترین بازدهی رو دارم،
حالت های دیگه اصلا تسلط ندارم.
چیزی واسه صندلی به ذهنتون نمیرسه که ارتفاعش کم باشه و راحت باشه؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
من هنوز هم سر نشیمن گاه(!) مشکل دارم:D
TV من روی میز های معمولی مخصوص TV های توی حال هستش که فکر میکنم ارتفاع 40 سانتی داره.
هنوز که هنوزه به صندلی مناسبی که بتونم باهاش گیم بزنم نرسیدم،
از مبل تکی تا راحتی تک نفره تا صندلی تاشو زمینی و هرچی بگید امتحان کردم، آخرش چارزانو میشینم نهایت یه بالش میذارم رو پام !:-w
چون فقط این حالت هستش که تسلط کامل به بازی دارم و بیشترین بازدهی رو دارم،
حالت های دیگه اصلا تسلط ندارم.
چیزی واسه صندلی به ذهنتون نمیرسه که ارتفاعش کم باشه و راحت باشه؟
آخ آخ گفتیییی . من چند ساله همیشه سر این قضیه مشکل دارم و همه این قضیه هم تقصیر این میز های ام دی افی کوتاهه تلوزیونه . یعنی باید حتما رو یه چیزی بشینیم که سرمون رو به روی وسط تلوزیون باشه و مجبور نشیم خم کنیم گردن رو . من خودم صندلی معمولی اداری ( از این گردون ها نه ها . از اونا که تو بنگاه ها گذاشتن ملت میان بشینن :D ) خریدم و بردم آهن بری و پایه هاش رو برید برام . از نظر ارتفاع عالی شده ولی نشیمنگاه سفتی داره با اینکه ابر و نمدونم این چیزا هم گذاشتم هی نیم ساعت 40 دیقه یک بار باید بلند شم وگرنه خشک میشه اونجام :D

• Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,060
نام
AmiR
آخ آخ گفتیییی . من چند ساله همیشه سر این قضیه مشکل دارم و همه این قضیه هم تقصیر این میز های ام دی افی کوتاهه تلوزیونه . یعنی باید حتما رو یه چیزی بشینیم که سرمون رو به روی وسط تلوزیون باشه و مجبور نشیم خم کنیم گردن رو . من خودم صندلی معمولی اداری ( از این گردون ها نه ها . از اونا که تو بنگاه ها گذاشتن ملت میان بشینن :D ) خریدم و بردم آهن بری و پایه هاش رو برید برام . از نظر ارتفاع عالی شده ولی نشیمنگاه سفتی داره با اینکه ابر و نمدونم این چیزا هم گذاشتم هی نیم ساعت 40 دیقه یک بار باید بلند شم وگرنه خشک میشه اونجام :D
دقیقا همینایی که گفتی مشکل منم هست،
بعد از کلی سرچ توی اینترنت به این نتیجه که رسیدم که اونی که میخوام ساخته نشده باید خودم بسازمش.
این کاری کع کردی خیلی نزدیک به چیزی هست که توی ذهنم هست.
البته همچین چیزایی هم هست به صورت آماده ولی باز هم اون چیزی که میخوام نمیشه.
البته مورد شومی خیلی رویاییه واسم:">
59c56f8aef469.jpg

swivel-video-rocker-gaming-floor-chair.jpg

video-rocker-chair-video-rocker-chairs-gaming-chair-game-best-buy-video-rocker-gaming-chair.jpg
نشیمنگاه سفتی داره با اینکه ابر و نمدونم این چیزا هم گذاشتم هی نیم ساعت 40 دیقه یک بار باید بلند شم وگرنه خشک میشه اونجام :D
داداش شما بهترین جای ممکن هم باشی نیم ساعت 40 دقیقه یه بار نه یه ساعت باید پاشی هوا بخوری وگرنه زخم بستر میگیری:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دقیقا همینایی که گفتی مشکل منم هست،
بعد از کلی سرچ توی اینترنت به این نتیجه که رسیدم که اونی که میخوام ساخته نشده باید خودم بسازمش.
این کاری کع کردی خیلی نزدیک به چیزی هست که توی ذهنم هست.
البته همچین چیزایی هم هست به صورت آماده ولی باز هم اون چیزی که میخوام نمیشه.
البته مورد شومی خیلی رویاییه واسم:">
59c56f8aef469.jpg

swivel-video-rocker-gaming-floor-chair.jpg

video-rocker-chair-video-rocker-chairs-gaming-chair-game-best-buy-video-rocker-gaming-chair.jpg

داداش شما بهترین جای ممکن هم باشی نیم ساعت 40 دقیقه یه بار نه یه ساعت باید پاشی هوا بخوری وگرنه زخم بستر میگیری:D
خخخخ اون که آره . بعضی وقتها میگم این یه مزیته ولی خب میگم زیاد راحت نیستم روش ولی از هیچی بهتره . عکس دومی و سومیه به نظرم عالی هستن منم مشابه این عکسها رو دیده بودم ولی خیلی کم یابن بعدم میترسم بااشه بخرم بیارم بزارم بعد ببینم بازم راحت نیستم . کلا دردسریه :D

samgaming

کاربر سایت
Jan 7, 2018
13
سلام بالاخره بعد از چند ماه (بخاطر زلزله )اتاقمو چیدم
اول یه عکس کلی بزارم
IMG_20190220_190618.jpg
IMG_20190220_190630.jpg
خب بریم برای عکس سوم
IMG_20190220_190652.jpg
توی این عکس تلویزیون و پلی استیشن می بینید کیبورد و موسم هم اونجان که با یه کابل دراز به لپتاپم وصل میشن
IMG_20190220_190659.jpg
ابن طرف هم لپ تاپ و یه موس بیسیم گذاشتم
وتبلتم (چونکه یه طرف از تاچش خراب شده) فقط برای دیدن چلنچ های بازی ها ازش اسفاده میکنم
و اینکه لپ تاپم هم با کابل اچ دی ام ای به تلویزیون وصل میشه
IMG_20190220_190704.jpg
اینطرف هم یه مانیتور هست که به کامپیوتر ذغالی ام وصل هست
IMG_20190220_190709.jpg
این بالا هم یه سری پوستر و عکس و وسایل تزیینی گذاشتم
IMG_20190220_190736.jpg
توی این بوفه هم یه سری فیگور و بازی های کرکی گذاشتم
IMG_20190220_190817.jpg
این زیر هم کیس ذغالی من و یه ساب کوچیک و چند تا بازی موجوده
و اینکه ال ای دی ها هم کنترلی هستن(متری پنجاه هزار با اداپتور)

خب دوستان امیدوارم لذت برده باشین
لطفا اگر انتقادی هم داشتید
بنویسید#:-S#:-S:Coolgun:

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام بالاخره بعد از چند ماه (بخاطر زلزله )اتاقمو چیدم
اول یه عکس کلی بزارم
View attachment 101766
View attachment 101767
خب بریم برای عکس سوم
View attachment 101768
توی این عکس تلویزیون و پلی استیشن می بینید کیبورد و موسم هم اونجان که با یه کابل دراز به لپتاپم وصل میشن
View attachment 101769
ابن طرف هم لپ تاپ و یه موس بیسیم گذاشتم
وتبلتم (چونکه یه طرف از تاچش خراب شده) فقط برای دیدن چلنچ های بازی ها ازش اسفاده میکنم
و اینکه لپ تاپم هم با کابل اچ دی ام ای به تلویزیون وصل میشه
View attachment 101770
اینطرف هم یه مانیتور هست که به کامپیوتر ذغالی ام وصل هست
View attachment 101771
این بالا هم یه سری پوستر و عکس و وسایل تزیینی گذاشتم
View attachment 101772
توی این بوفه هم یه سری فیگور و بازی های کرکی گذاشتم
View attachment 101773
این زیر هم کیس ذغالی من و یه ساب کوچیک و چند تا بازی موجوده
و اینکه ال ای دی ها هم کنترلی هستن(متری پنجاه هزار با اداپتور)

خب دوستان امیدوارم لذت برده باشین
لطفا اگر انتقادی هم داشتید
بنویسید#:-S#:-S:Coolgun:
کاملا عالی
مبارک!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر