Divinity: Original Sin | PC

DOSWallpaper_02_1920x1080.jpg

Developer: Larian Studios
Publishers: Larian Studios-Daedalic-Entertainment GmbH
Platforms: Windows , OS X, Linux
Genre: Role-Playing

یکی از سری بازی های نسبتا خوب در سبک RPG که نسخه ی جدید آن به تازگی منتشر شده است و توانسته نمرات خوبی را از منتقدان کسب کند. بازی ای که مانند هیچگونه از rpg های مطرح چون اسکایریم نیست ولی طرفداران rpg کلاسیک بدون شک از این بازی لذت خواهند برد.

در این نسخه اورک ها قدرتمند شده اند و قصد حمله به کشور های آزاد را دارند اما دو شخصیت اصلی داستان برای مقابله با اورک ها بر می خیزند.

بازی از نظر گیم پلی بهتر از هم سبکان خود ظاهر شده است. سیستم مبارزات بازی بسیار خوب کار شده است و نیز مراحل فرعی جذابی دارد که ساعت ها میتواند بازیکن را سرگرم کند. همچنین مانند بازی هایی چون walking dead یا The wolf among us سرنوشت شما با گفت و گو تعیین خواهد شد.

تاپیک امتیازات بازی

Minimum
CPU: Intel Core2 Duo E6600 or equivalent
CPU Speed: Info
RAM: 2048 MB
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB) or ATI Radeon HD 4850 or Intel HD 4000 or equivalent
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 10 GB

Recommended
CPU: Intel i5 2400 or higher
CPU Speed: Info
RAM: 4096 MB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 550 ti 1GB ram or or ATI Radeon HD 6850 or higher
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 10 GB

• Like
Reactions: masoud101

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
Hardcore RPG به این میگن دیگه :d
یکم وقت + اعصاب میخواد که هیچ کدوم ندارم !!!
خودم تا توی بازی کل یه محیط نچرخم نمیرم قسمت بعدی ولی این لعنتی خیلی بزرگ دیگه
وقتی میگه برو فلان چیزی پیدا کن آخه من از کجا بیاد بدونم کجا هستش ؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خیلی ساله که ننشستم پای یه RPG اساسی. این رو دانلود کردم یه انگولکی بکنم ببینم دنیا دست کیه. خیلی تر و تمیز و به قول بعضیا Polish شده به نظر میاد!

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
تیمم رسیده لول 12 . دوتا knight با دوتا wizard داشتم که تبدیلش کردم به یک knight با سه wizard. رو hard بعضی مبارزه ها سخته و اگه قبلش محیطو آماده نکنین نمیتونید ببرید. اولش تو شهر کسل کنندس ولی بعدش بهتر میشه .
جفت کوئست های اصلی اول باگ داره و ممکنه نتونید تمومش کنید ولی مشکلی تو ادامه بازی بوجود نمیاره و میتونید به قسمتهای بعدی برید.
اگه مثل من کمبود وقت هم دارید بهتره ign و gamepressure هم نگاهی بندازید ، والا خیلی باید بگردید تا همه quest هارو بگیرید و تموم کنید. مثلا crabs vs skeleton یکربع داشتم میگشتم یه چیزی رو پیدا کنم نگو پشت دیوار بود و باید با کلید B دوربینو عوض میکردی تا ببینیش #:-s

• Like
Reactions: masoud101

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
نمره متا و Use Score بازی , عالیه !!!
وسوسم کرد که بگیرمش ... :d

من خودم عاشق Diablo و Torchlight و این سبک بازیا هستم . بنظرتون از این بازی خوشم میاد ؟ مشکلی با سخت یا آسون بودنش ندارم ! ;)

PS :
اصلا با مبارزه نوبتی حال نمیکنم ! >:)

آخرین ویرایش:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نمره متا و Use Score بازی , عالیه !!!
وسوسم کرد که بگیرمش ... :d

من خودم عاشق Diablo و Torchlight و این سبک بازیا هستم . بنظرتون از این بازی خوشم میاد ؟ مشکلی با سخت یا آسون بودنش ندارم ! ;)

PS :
اصلا با مبارزه نوبتی حال نمیکنم ! >:)

اگه از نوبتی اصلا خوشت نمیاد بیخیال بازی شو. torchlight و دیابلو ، hack & slash هستن و درست نقطه مقابل نوبتی. شاید از sacred 3 بیشتر خوشت بیاد

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
اگه از نوبتی اصلا خوشت نمیاد بیخیال بازی شو. torchlight و دیابلو ، hack & slash هستن و درست نقطه مقابل نوبتی. شاید از sacred 3 بیشتر خوشت بیاد

Sacred 3 متاش اصلا جالب نیس و نمره ی User Score هم کاملا گویای ماجراست ! :|

این Divinity اکثرا تعریف کردن ازش , پس حتما به تحمل مبارزه نوبتیش میارزه !!! :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

اون نمره‌های Sacred بیشتر به خاطر این هست که سبک بازی عوض شده با حفظ نام سری.وگرنه خود بازی خوب هست :D

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد

برای بعضی ها نوبتی جذابتره، من خودم اکشن معمولی رو بیشتر میپسندم ولی از نوبتی هم خوشم میاد . این بازی به سبک بازی های قدیمی و بسیار مشابه temple of elemental evil هستش.

من به شما incredible adventure of van helsing و شماره دومش رو توصیه میکنم. من از دوش یکم بیشتر خوشم اومد ولی بعضی ها میگن یکش . به هر حال جفتش بازی خوبی بود

همچنین path of exile هم هست که البته آنلاین هست ولی بازی بسیار خوبی هست که میتونید به امتیازات هم نگاه کنید و مجانی هم هست

naser.tintin

کاربر سایت
Feb 4, 2013
12
سلام دوستان

من بازی تازه گرفتم و تاحالا سبک RPG بازی نکردم کسی استیم هست بیاد یکم اموزش بده را بیوفتیم :d ممنون میشم خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
من بازی رو تازه نصب کردم :) هنوز عادت نکردم بهش ولی خوب مبارزاتش هم گرچه نوبتی ولیه خوب جالبه :d ( البت همش دوتا مبارزه بیشتر نکردما :">)
یه سوال داشتم و راهنمایی میخواستم

تو اولین شهر. تو بندر یه کشتی آتیش گرفته. میخواستم بدونم میشه خاموشش کرد و کمک کرد به بقیه ؟ چطوریاس

• Like
Reactions: J. Constantine

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
اگر Spell یا Scroll واسه Rain داری استفاده کن. البته وقتت محدوده و بعد از یه مدتی کامل می سوزه اگر کاری نکنی.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
درخواست راهنمایی :">:

آغا ما چرا نمیتونیم این مدالهای رو بذاریم رو اون دوتا ستون:-/
1cua82qmbkg38sost3jr.jpg

پ.ن: زوری زوری حل شد!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر