Microsoft توانست بهترین line-up تعطیلات 2014 را از آن خود کند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
xboxoneblack.jpg

Microsoft, در آخرین بلاگ منتشر شده در Xbox Wire، اعلام کرد که با 60 نامزدی و 25 جایزه‌ی برده از طرف منتقدان E3 توانسته‌اند بهترین line-up را برای Microsoft فراهم آورند.

سرپرست بخش Xbox مایکروسافت، Phil Spencer افزود:
"تبریک به تمامی سازندگانی که توانستند جوایز E3 را از آن خود کنند. ما شاهد نمایشی عالی از بازی‌ها در E3 بودیم و مطمئنیم که طرفداران این صنعت دامنه‌ای گسترده‌ از بازی‌ها را برروی پلتفرم Xbox One خواهند داشت. Xbox One جایی خواهد بود که شما می‌توانید بهترین عناوین صنعت را به همراه بازی‌هایی از طرف سازندگان مستقل تجربه کنید و همین‌ها هستند که Xbox One را در تعطیلات امسال بی‌رقیب می‌کند."
در ادامه شما لیستی از این بازی‌ها را که برای تعطیلات 2014 عرضه می‌شوند خواهید دید:

image_40769_620.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
کو اپیک فیل؟:-/

والا یوبی سافت دیگه کاری نبود که برای تبلیغ واچ داگز نکرده باشه . از طرفی به قول دوستمون قبل از از عرضه ی بازی پا به پای TLOU جایزه گرفته بود بعد در نهایت با هزاران هزار هایپ متای بازی شد 81 شما الان اسم این پدیده رو چی میزارید ؟! فردا روزی آنچارتد4 متای 81 بگیره دوستان نمیگند این بازی Epic Fail شد ؟

چهار و نیم میلیون نسخه تو هفته اول فروش برای یک New IP اپیک فیل به حساب می آد؟ :-/
ok اگه ملاک یک بازی میزان فروشش هست حق با شماست من اشتباه کردم واچ داگز شاهکاره ... !

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ok اگه ملاک یک بازی میزان فروشش هست حق با شماست من اشتباه کردم واچ داگز شاهکاره ... !
الان شما درجه موفقیت Tetris رو نشون بده ببینیم ملاک موفقیت چیه؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
پا به پا بودن جوایز TLou و E3-2012 WD خودش غلوه. جدی نگیرین:
Critics Award Winners of E3 2012
Best of Show: The Last of Us
Best Original Game: The Last of Us
Best Action/Adventure Game: The Last of Us
Best Console Game: The Last of Us
Special Commendation for Sound: The Last of Us
VS
Special Commendations for Graphics: Watch Dogs
Special Commendation for Innovation: Watch Dogs

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
والا یوبی سافت دیگه کاری نبود که برای تبلیغ واچ داگز نکرده باشه . از طرفی به قول دوستمون قبل از از عرضه ی بازی پا به پای TLOU جایزه گرفته بود بعد در نهایت با هزاران هزار هایپ متای بازی شد 81 شما الان اسم این پدیده رو چی میزارید ؟! فردا روزی آنچارتد4 متای 81 بگیره دوستان نمیگند این بازی Epic Fail شد ؟ok اگه ملاک یک بازی میزان فروشش هست حق با شماست من اشتباه کردم واچ داگز شاهکاره ... !

پرش از 96 به 80 اپیک فیل به حساب می آد ( با این که همچین چیزی غیر ممکنه تا وقتی دراکمن و استرلی و بقیه اون توئن ) ، ولی New IP تو سال اول نسل هشتم و مخصوصا با سخت گیری هایی که از اول سال 2013 شروع شده، متای 82 بگیره دست کمی از شاهکار نکرده.

03365176802875092240.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
تو هم این وسط از اب گل الود ماهی میگیری؟ همه میدونیم جوایز این e3 بیشتر به مایکرو رسید ولی همیشه مهم جوایز اخر سال بوده:d نمایش خیلی فرق داره تا خود بازی;)

تو اون تاپیک کسی حرفی از جوایز آخر سال نزد..! داشتن در مورد نمایش های E3 میگفتن :d

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
واقعیت تا خیال، مسئله این است.

http://forum.bazicenter.com/thread89941/
يني هنوز نميدونيد سايت ها و مجلات خارجي يا مثلا game critic awards بازي هايي كه نمايش گيم پلي ندارن و تو نمايشگاه قابل بازي كردن نيستن رو اصلا مورد داوري قرار نميدن .....و وقتي هم مورد داوري قرار نگيره قطعا جايزه هم نميگيره....
اما تو اون نظر سنجي اين قضيه لحاظ نشده نبود و فارغ از نمايش گيم پلي يا قابل بازي بودن يه بازي تو نمايشگاه صرفا بهترين نمايش ازديد كاربران سوال شده بود ......هنوز كه هنوز اون نظر سنجي داره روتون اسمش نيار وارد ميكنه :d
من موندم اخر سال 2015 كه جوايز اصلي بازي اهدا ميشه اينجا دو باره يه عده ميرن و اثري ازشون تو اون تاپيك ها نيست .....

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
تو اون تاپیک کسی حرفی از جوایز آخر سال نزد..! داشتن در مورد نمایش های E3 میگفتن :d
منظور من این بود که الان خیلی به انتخاب های e3 و این حرف ها اهمیت نده مهم اخر ساله که بازیا انجام شدند و بازی ها انتخاب میشند نه نمایششون...:d چی کار به اون تاپیک دارم میگم ربط نده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر