8Bit Night | PC

retrosouls
puzzle 2d platformer
2011

8-Bit Night یک بازیه کاملا فکری و پلتفرمر هست. اگه میخواهید کمی فکر کنید, جای درستی آمده اید. بازی داستانی نداره و تنها وظیفه ی شما در بازی جمع آوری آیتمهای داخل هر اتاق است که بلافاصله پس از جمع آوری تمامی آیتمها به اتاق یا مرحله ی بعدی می روید. گیم پلی این بازی کاملا نوآورانه هست و من بشخصه در هیچ بازی دیگری نظیر آنرا ندیده بودم. بغیر از شخصیت اصلی بازی که پسرکی کلاه بسر است :d , سایه ی او نیز در فاصله ای چند متری از او در صفحه وجود دارد که نسبت به خطی فرضی در صفحه, موافق یا مخالف جهت پسرک, حرکت می کند. همچنین در هر لحظه می توان جای این دو را با هم عوض کرد و با پرش ها و تعویض مکان این دو شخصیت, می توان تمامی آیتمها را جمع آوری نمود و مرحله را به پایان رساند.
موزیــک بازی بسیار زیبا و خوشایند است و گرافیک بازی کاملا زیبا و متناسب این بازی کوچک و فکریست و به غیر از تعداد کم مراحل (حدود 50 مرحله), هیچ ایرادی به آن وارد نیست. پس این شما معما دوستان و این هم :

لینک مستقیم از خود سایت اصلی - 57 مگ
http://www.retrosouls.net/files/8bndemo.exe

سریال فعالسازی:

1260-6481
یا
6001-0684

اگه تونستید و از بازی خوشتون اومد, حتما بازی رو بخرید - $4.99

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بازی قشنگیه خیلی خوشم اومد فقط امیدوارم توی مراحل بعدی روند گیم پلیش تکراری نشه، تنها مشکلش این میتونه باشه.
در ضمن raya جان این سریال هاشو کجا باید وارد کرد؟ چون من تا یه مرحله ایش رفتم گفت باید نسخه اصلی رو بخرید و این لینکی که گذاشتی واسه نسخه دمو هست وقتی از منوی بازی Purchase Full game رو میزنم یه صفحه تو مرورگر باز میکنه که برای خرید هست و البته توش نوشته حجم نسخه اصلیش 113 مگابایته نمیدونم جریان چیه اما اگه کرک شد یه خبری بده.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی قشنگیه خیلی خوشم اومد فقط امیدوارم توی مراحل بعدی روند گیم پلیش تکراری نشه، تنها مشکلش این میتونه باشه.
در ضمن raya جان این سریال هاشو کجا باید وارد کرد؟ چون من تا یه مرحله ایش رفتم گفت باید نسخه اصلی رو بخرید و این لینکی که گذاشتی واسه نسخه دمو هست وقتی از منوی بازی Purchase Full game رو میزنم یه صفحه تو مرورگر باز میکنه که برای خرید هست و البته توش نوشته حجم نسخه اصلیش 113 مگابایته نمیدونم جریان چیه اما اگه کرک شد یه خبری بده.

یعنی داخل منو گزینه ی "unlock full game" و بعدش enter license key رو نداره ؟
اگه نداره احتمالا سازنده تغییرش داده تا کسی از این روش استفاده نکنه چون من خودم این بازی رو 2-3 هفته پیش گرفتم و این گزینه ها رو داشت :d
دنبال لینک زیر بگرد. 100 در صد جواب میده:

Bit.Night.v1.0.incl.serial-THETA

Highend@Nvidia

کاربر سایت
Oct 17, 2011
123
نام
Mohsen
آقا بازی رو گرفتم ! همون لینک رو تو نت سرچ کردم تورنتش اومد و کار کرد ! تو قسمت OPTION کدتون رو وارد می کنید و تمام ! حالش رو ببریبد !

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دانلود کردم
اجرا نشد.

الان می خوام این رو دانلود کنم.
http://www.asandownload.com/archives/utility/programming/download_microsoft_net_framework_full/
ببین درسته.

نه اون درست نیست. لینکهای زیر درسته:

البته اگه DotNetFramwork 4.0 client رو هم نداری, از لینک زیر بگیر:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر