ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
j7dfkl03l09iwx0fg.jpg

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
3 هفته گذشت ،مگه قرار نبود به صورت عمومی منتشر شه ، منتظر نسخه ویندوزیم:(
نسخه اندرویدی بازی برای تایید در کافه بازار ثبت شده، انشاالله اگه مشکلی پیش نیاد، تا کمتر از یک هفته دیگه، اپیزود اول بازی رو میتونید دانلود کنید.
اما درباره نسخه ویندوز هنوز نمیتونم قولی بدم، انشاالله سعی می کنم این نسخه هم خیلی سریع از یه منبع معتبر، منتشر بشه

- - -ویرایش - - -

نسخه اندرویدی بازی برای برخی از سایت ها و مجلات بازی، از جمله وبسایت بازی سنتر ارسال شده...
ضمنا بازی بصورت اپیزودیک منتشر خواهد شد و در صورتیکه مشکل خاصی پیش نیاد، در کمتر از یک هفته، قادر خواهید بود تا اپیزود اول بازی رو بصورت رایگان از طریق کافه بازار دانلود نمائید.

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
نسخه اندروید اپیزود اول از بازی 41148 توسط کافه بازار تایید و در نوبت انتشار قرار گرفته است.

تریلر بازی 41148 در آپارات:
تریلر بازی 41148

تریلر بازی با کیفیت بالاتر در یوتیوب:
41148 First official trailer - YouTube

تصاویر، والپیپر، لوگو و آیکون بازی:
41148 Pics

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
نسخه اندروید اپیزود اول از بازی 41148 توسط کافه بازار تایید و در نوبت انتشار قرار گرفته است.

تریلر بازی 41148 در آپارات:
تریلر بازی 41148

تریلر بازی با کیفیت بالاتر در یوتیوب:
41148 First official trailer - YouTube

تصاویر، والپیپر، لوگو و آیکون بازی:
41148 Pics
تریلر خوبی بود ، تبریک ، به کاراکتر بازی میخوره همه چی زیر سر خودش باشه:d
کماکان منتظر نسخه ویندوز

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
jyr1car3gjlzy546g.jpg

اپیزود اول از بازی 41148 بر روی کافه بازار منتشر شد.

برای دانلود می توانید بارکد را اسکن کنید یا بر روی لینک زیر کلیک نمائید:
41148 در کافه بازار برای اندروید

در صورت تمایل، به بازی امتیاز دهید یا لینک آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
خسته نباشید امیدوارم بازی فروش خوبی داشته باشه. من هم منتظر نسخه PC میمونم، امیدوارم هرچه زودتر عرضه بشه.

eggman

کاربر سایت
Aug 28, 2010
58
نام
علیرضا
سلام
من دیروز بازی رو انجام دادم گفتم نظراتم رو در مورد بازی بگم :

منوی بازی خوب بود و با جو بازی هماهنگی خوبی داشت یعد از شروع بازی به نظرم گراقیک بازی برای یک بازی تو این سبک کاملا مناسب بود یک گرافیک زیبا و با جزیات مناسب

در مورد گیم پلی هم میتونم یگم که معما های بازی خوب و منطقی بود ( مثلا وقتی شما با یک در بسته روبرو میشیکه کنارش یک علامت داروخانه وجود داره و تو هم از قبل یک چاقو داری میری و دست دکتر رو میبری و با اون در رو باز میکنی . ) و اینکه اکثر قسمت هایی که تو محیط وجود داشت قابل تعامل بود و در مورد اکثر قسمت ها شخصیت بازی چیز هایی رو میگفت اینجا فقط یه نظر من یک مشکل وجود داشت که بعضی وقت ها باید چند بار روی یک آیتم کلیک میکردی تا کل حرف رو میزد ( مثلا همون ابتدای بازی وقتی روی اون سنگی که شخصیت اصلی تو خوابش یک شخص رو با اون میکشه کلیک میکنی با هر کلیک به ترتیب این جمله ها رو میگه :
1. یک سنگ عجیب
2. همون سگی که تو خواب دیدم
3. شاید هم اون فقط خواب نبوده
4. ولی امیدوارم کسی رو نکشته باشم
جمله هایی هستن که به هم مرتبطن و بهتر بود پشت سر هم و با یک بار کلیک گفته میشد یا حداقل با قرار دادن یک علامت تو باکسی که جمله ها توش نوشته میشن به بازیکن بگه که هنوز چند جماه باقی مونده.)

در مورد داستان بازی هم فعلا نمیشه چیر خاصی گفت ولی وجود یه سری نشانه ها تو بازی میتونه نشون دهنده این باشه که رو داستان بازی هم وقت زیادی گداشته شده .

و بالاخره به نظرم بهترین بخش بازی صداگداری اون بود که در این جا هم به جزییات دقت زیادی شده بود و خیلی برام جالب بود که حتی برای اون مگس هایی هم که دور جنازه دکتر میچرخیدن صدا وجود داشت .

فقط به نظرم این اپیزور خیلی کوتاه بود که فکر میکنم علت کوتاهیش این بود که فقط قرار بود یه کلیتی از بازی رو به بازیکن نشون بده و به عنوان اپیزود اول که مجانی هم پخش میشد و بیشتر یک دمو از بازی برای تبلیغ بازی بود نمیشه ازش ایراد گرفت .

امیدوارم این نظرات مفید بوده باشه و همچنین امیدوارم مراحل ساخت بازی به خوبی پیش بره .
بیصبرانه منتظر پخش بقیه اپیزود ها هستم .

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
سلام
من دیروز بازی رو انجام دادم گفتم نظراتم رو در مورد بازی بگم :

منوی بازی خوب بود و با جو بازی هماهنگی خوبی داشت یعد از شروع بازی به نظرم گراقیک بازی برای یک بازی تو این سبک کاملا مناسب بود یک گرافیک زیبا و با جزیات مناسب

در مورد گیم پلی هم میتونم یگم که معما های بازی خوب و منطقی بود ( مثلا وقتی شما با یک در بسته روبرو میشیکه کنارش یک علامت داروخانه وجود داره و تو هم از قبل یک چاقو داری میری و دست دکتر رو میبری و با اون در رو باز میکنی . ) و اینکه اکثر قسمت هایی که تو محیط وجود داشت قابل تعامل بود و در مورد اکثر قسمت ها شخصیت بازی چیز هایی رو میگفت اینجا فقط یه نظر من یک مشکل وجود داشت که بعضی وقت ها باید چند بار روی یک آیتم کلیک میکردی تا کل حرف رو میزد ( مثلا همون ابتدای بازی وقتی روی اون سنگی که شخصیت اصلی تو خوابش یک شخص رو با اون میکشه کلیک میکنی با هر کلیک به ترتیب این جمله ها رو میگه :
1. یک سنگ عجیب
2. همون سگی که تو خواب دیدم
3. شاید هم اون فقط خواب نبوده
4. ولی امیدوارم کسی رو نکشته باشم
جمله هایی هستن که به هم مرتبطن و بهتر بود پشت سر هم و با یک بار کلیک گفته میشد یا حداقل با قرار دادن یک علامت تو باکسی که جمله ها توش نوشته میشن به بازیکن بگه که هنوز چند جماه باقی مونده.)

در مورد داستان بازی هم فعلا نمیشه چیر خاصی گفت ولی وجود یه سری نشانه ها تو بازی میتونه نشون دهنده این باشه که رو داستان بازی هم وقت زیادی گداشته شده .

و بالاخره به نظرم بهترین بخش بازی صداگداری اون بود که در این جا هم به جزییات دقت زیادی شده بود و خیلی برام جالب بود که حتی برای اون مگس هایی هم که دور جنازه دکتر میچرخیدن صدا وجود داشت .

فقط به نظرم این اپیزور خیلی کوتاه بود که فکر میکنم علت کوتاهیش این بود که فقط قرار بود یه کلیتی از بازی رو به بازیکن نشون بده و به عنوان اپیزود اول که مجانی هم پخش میشد و بیشتر یک دمو از بازی برای تبلیغ بازی بود نمیشه ازش ایراد گرفت .

امیدوارم این نظرات مفید بوده باشه و همچنین امیدوارم مراحل ساخت بازی به خوبی پیش بره .
بیصبرانه منتظر پخش بقیه اپیزود ها هستم .
ممنون از نظرات دقیقت.. درباره متن هایی که نشون داده میشه، خیلی ها گلایه داشتن.. و من همشون رو قبول دارم. ایده و نظر شما هم جالب بود، یادداشتش کردم و حتما برای ادامه بازی، روش کار میکنم..

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
درمورد نوشته‌ها بگم که خیلی زود رد میشه. بهتره نوشته‌ها همینطور باقی بمونن با تا یه کلیک بکنیم و بعد عوض بشه. و اگرم کسی نخواد تا ته نوشته‌ها رو بخونه، کافیه حرکت کنه تا نوشته‌ها برن. اینجوری باشه فکر میکنم خیلی بهتره.

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
نسخه ویندوز بازی 41148، برای تعدادی از همکاران و تسترهای بازی، ارسال شد و به زودی بصورت عمومی منتشر خواهد شد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
امروز درست و حسابی نشستم پای بازی و تمومش کردم. البته این بیشتر به دمو شبیه بود. بنظرم اپیزودها باید کمی طولانی‌تر باشه. ولی در کل بازی خوبی بود. منتظر قسمت‌های بعدی هستیم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بازی بسیار خوبی بود و منو به شدت غافلگیر کرد. امیدوارم به زودی مجوز بگیره. خسته نباشید اقای فنائی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر