کدوم کنسول نسل هفتم {PS3 - X360} برای گیم نت کنسول مناسب است

کدوم یکی به نظر شما مناسب تره برای گیم نت؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    63

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
اتفاقا چندتا مشتری من دارم خیلی وقتها لیتل بیگ بازی میکنن هر دو شماره شو هم دوس دارن
مخصوصا وقتی که 3-4 نفره باهم باشن لیتل بیگ بازی میکنن اینقدر هم موقع بازی میخندن که نگو=)) کلا کلوپ رو میذارن رو سرشون اینقدر میخندن
در مورد انحصاری های 360 هم گرز بازیه خوبیه انصافا
هالو رو که اصلا ولشکن:d
فورزا رو هم من زمانی که 360 داشتم میذاشتم گراقیک و گیم پلی خوبی داشت
اما لودینگ های طولانیش حوصله و اعصاب مشتری رو میبرد
شاید به خاطر اینه که من تک نفره بازیش کردم:( باید به صورت آنلاین هم بازیش کنم چون تو خونه کسی این بازی رو باهام بازی نمی‌کنه.
البته من ازش بدم نیومد، بلکه به خاطر حرکات و رفتارهای جالب سک بوی و فضای متغیر بازی خیلی هم ازش خوشم اومد ولی یکم برام تکراری شد.
به زودی دوباره بازیش می‌کنم:x

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
به نظر من اگه نسل فعلی هست حتما ps3 تهیه کن چون همون طور که بقیه دوستان هم گفتن به نظرم بازی کردن باهاش راحت تره و کیفیت انحصاری هاشم بهتر هستش

ولی از همه مهم تر این که آنلاین بازی کردن باهاش کاملا مجانی هستش.

چون الان مثلا بخوای 360 بگیری مجبوری برای آنلاینش کد لایو هم بخری که طبیعتا وقتی فردی بخواد آنلاین بازی کنه مجبوری این کدها را وارد کنی که برای کلوب ضرر داره. چون هم برای بخش آنلاین باید پولی در مقایسه با شرایط عادی میدن را بیشتر ازشون بگیری که طبیعتا استقبال کم میشه و هم این که فرض کن یک کد لایو 30 روزه خریدی ولی فقط برای سه چهار روز آنلاین بازی میشه و بقیه روزهاش هدر میره.

اما برای ps3 نه این مشکلات هست و نه مجبوری برای آنلاین بازی کردن پول بیشتری بگیری. البته پول نت را که جداگونه باید بدن ولی کلا برای ایکس باکس مجبوری هم پول نتی که مصرف میشه را بگیری و هم پول کدها.

salman_1779

کاربر سایت
May 27, 2014
5
نام
سلمان
آقا 2تاسوال داشتم.
ps3 رو میشه به هم شبکه کرد ؟ و اگه میشه اینکه برای گیم نت نیاز هست حتما شبکه بشه ؟
و اینکه در شرق تهران یه جای معمولی و رفت آمد کم هست ساعتی چند باید بگیره آدم ؟

mehdi IT

کاربر سایت
Jul 19, 2015
17
سلام دوستان تصمیم گرفتم برای گیم نتم چند تا ps3 بگریم.ولی چون فقط ایکس وان دارم هیچ تجربه و اشنایی از ps ندارم.لطفا بهترین مدل ps3 و لوازم و مدل کپی خور بودن را دقیق معرفی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر