The Legend Of Zelda

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
دوستان برای امولیتر به نظرتون تا یک ماه اینده اپدیتی میاد؟ چون فعلا گیم زیاد هست اگه میاد صبر کنیم یه نسخه بهترشو بازی کنیم با تشکر

• Like
Reactions: alisantori

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب تست کردم ، نمیدونم چرا پرفورمنس از c به d بسیار افت کرده ، الان بهترین حالت رو 1.7.4c با Shader Cache 6k ارائه میده که استاتر رو به یه دونه تو دقیقه کاهش داده و فریم هم فیکس 99% روی 30 هست.
پیشنهاد میکنم ، از Shader Cache های بالا استفاده نکنید مثل 20k یا 16k ، چون هم زمان لود بیهوده ای داره ، هم اینکه رم ـتون رو به شدت پر میکنه و Page File ایجاد میکنه ، بهترین Cache رو براتون قرار میدم :

MEGA
cemu174c
ورژن بازی پیشنهاد شده هم 1.1.1 هست.
اگر کسی سیو بازی رو هم خواست بگه براش آپلود کنم.

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
خوب تست کردم ، نمیدونم چرا پرفورمنس از c به d بسیار افت کرده ، الان بهترین حالت رو 1.7.4c با Shader Cache 6k ارائه میده که استاتر رو به یه دونه تو دقیقه کاهش داده و فریم هم فیکس 99% روی 30 هست.
پیشنهاد میکنم ، از Shader Cache های بالا استفاده نکنید مثل 20k یا 16k ، چون هم زمان لود بیهوده ای داره ، هم اینکه رم ـتون رو به شدت پر میکنه و Page File ایجاد میکنه ، بهترین Cache رو براتون قرار میدم :

MEGA
cemu174c
ورژن بازی پیشنهاد شده هم 1.1.1 هست.
اگر کسی سیو بازی رو هم خواست بگه براش آپلود کنم.
یعنی الان دیگه راحت قابل بازیه؟

• Like

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
من نسخه fitgirl گرفتم بعد از loading صفحه سیاه میشه البته 3تا قلب اون بالا سمت چپ نشون میده ولی بقیه تصویر سیاهه حتی صدا هم داره! مشکل از چیه؟

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
سلام
من نسخه fitgirl گرفتم بعد از loading صفحه سیاه میشه البته 3تا قلب اون بالا سمت چپ نشون میده ولی بقیه تصویر سیاهه حتی صدا هم داره! مشکل از چیه؟
جوابتون رو تو تاپیک Cemu دادم
کلا بهتره به نظرم این تاپیک برای بحث درمورد گیم پلی و داستان بازی باشه، داره از مسیر خودش خارج میشه

• Like

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,230
rgz9_photo_2017-12-15_21-47-55.jpg

بعد از 112 ساعت، به پایان آمد این دفتر:D

AMIR111111

عضو جدید
Jul 16, 2019
1
سلام ببخشید الان نسخه174cبهترین نسخه است؟؟وshaderپک ها روش هست؟؟همینی که دوستان اینجا قرار دادن واسه من اف فریگ شدید داره میخواستم بدونم راه حل داره174رو امتحان کنم و میشه ازش یه عکسی چیزی بدید؟؟خیل ممنون میشم و تازه به جمع پیوستم و انلاشالله بتوانم مشکلات هم دیگر را حل کنم خواهشا زود جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر