Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فکر کنم واجب شد برم بازی رو پیش خرید کنم بره که Its Wonderful . فکر کنم اصلا از همون اول اینا برنامه عرضه برای نسل بعد هم داشتن.
تصور جنگل ها با اکوسیستم کامل تر و پوشش گیاهی پُر تر ... دریاها ... جادهای شلوغ تر ...
مادر آف گاد :|
یکی از تفریحات من همیشه این بود که با ترور میرفتم تو بیابونا یا جاده های کوهستانی وانتا رو گیر مینداختم رانندشون تا سرحد مرگ میترسوندم :D بعد میفتادم دنبالشون :D ( بهشون آسیب هم نمیرسوندم ) خیلی حال میده :D !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تصور جنگل ها با اکوسیستم کامل تر و پوشش گیاهی پُر تر ... دریاها ... جادهای شلوغ تر ...
مادر آف گاد :|
یکی از تفریحات من همیشه این بود که با ترور میرفتم تو بیابونا یا جاده های کوهستانی وانتا رو گیر مینداختم رانندشون تا سرحد مرگ میترسوندم :D بعد میفتادم دنبالشون :D ( بهشون آسیب هم نمیرسوندم ) خیلی حال میده :D !
اره شروین از نظر محیطی عالی شده - انگاری بعضی جاها رو هم کار کردن بهتر . مقداری مدلها عوض شده . texture ها هم که بهتر . قسمت Dense جنگلها خیلی بهتره !...!
... یعنی قشنگ معلومه از اول اینا داشتن روی نسخه next gen کار میکردن .... معلومه خیلی چزیها اضافه شده . فکر کنم توی بازی خیلی خیلی بهتر باش D: قسمت Color Scheme هم خیلی بهتر شد ! اره اکوسیتم رو کاملتر کردن خیلی حال میده D: میریم شکار
کاشکی یه سری چیزهای جدیدترم اضافه کن ! مثلا JetPack ~_~ لول .

دقیقا. منم بیشتر بازی رو دوست داشتم از نظر اینکه محیط بیرون شهرش خیلی خیلی حال میداد کلا ماجراجویی D: . کلی کیف میداد. یه موقها هم میرفتیم تو شهر . ولی انصافا عجب بازی بود D:
دیگه هایپ شدم فردا میرم پیش خرید لول.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اره شروین از نظر محیطی عالی شده - انگاری بعضی جاها رو هم کار کردن بهتر . مقداری مدلها عوض شده . texture ها هم که بهتر . قسمت Dense جنگلها خیلی بهتره !...!
... یعنی قشنگ معلومه از اول اینا داشتن روی نسخه next gen کار میکردن .... معلومه خیلی چزیها اضافه شده . فکر کنم توی بازی خیلی خیلی بهتر باش D: قسمت Color Scheme هم خیلی بهتر شد ! اره اکوسیتم رو کاملتر کردن خیلی حال میده D: میریم شکار
کاشکی یه سری چیزهای جدیدترم اضافه کن ! مثلا JetPack ~_~ لول .

دقیقا. منم بیشتر بازی رو دوست داشتم از نظر اینکه محیط بیرون شهرش خیلی خیلی حال میداد کلا ماجراجویی D: . کلی کیف میداد. یه موقها هم میرفتیم تو شهر . ولی انصافا عجب بازی بود D:
دیگه هایپ شدم فردا میرم پیش خرید لول.
من تنها چیزی که میخوام pet shop ـه :| :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه واقعا آبان ماه بیاد خیلی دیره من چجوری 3 4 ماه تحمل کنم تا اون موقع:|
خیلی بازی بهتر شده اصن انگار جون گرفته:X
فعلا که TLOU رو داریم . بعدش Destiny میاد بعدش اینا. زیاد جای خالی game آحساس نمیشه D: قشنگ سرگرم میشیم تا بیاد.
من کلا میگیرم همینجوری دمه دست باشه . چون خیلی حال میده بعضی موقها بازی کنیم.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
فعلا که TLOU رو داریم . بعدش Destiny میاد بعدش اینا. زیاد جای خالی game آحساس نمیشه D: قشنگ سرگرم میشیم تا بیاد.
من کلا میگیرم همینجوری دمه دست باشه . چون خیلی حال میده بعضی موقها بازی کنیم.
میدونم
ولی میخواستم تو تابستون لذت این عنوانو ببرم :( خیلی حال میداد اگه در 1 ماه آینده عرضه میشد:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تنها چیزی که میخوام pet shop ـه :| :D
اره به نظرم چندتا skin مختلف برای سگه بزارن خیلی جالب میشه !!!_!!
لازم نیست حیوان جدید و animation های جدید بگیر . همون یه سری skin جدید جالب میشه
به نظره من همین هم بدن خیلی خوبه ! بازم 10 از 10 هست کلا D: لول .
من یه چیزی که خیلی انتظار دارم شلوغتر بودن بسیار زیادتر خیابانوها هست. بازیش که برای سخت افزار نسله بعد نباید خیلی سنگین باشه . باید راحت جا داشته باشه . سیستم اب و هوا مخصوصا بارون رو باید بهتر کرده باشن D: دیدنی میشه ×_×
کاشکی 1080 , 60fps باشه ×_× اینم جا داره D: لول.

میدونم
ولی میخواستم تو تابستون لذت این عنوانو ببرم :( خیلی حال میداد اگه در 1 ماه آینده عرضه میشد:D
اره . ولی اشکال نداره. بزار کار کنن تا بتونن تا جایی که میتونن بازی رو گسترش بدن . ارزشش رو داره !

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
این چندوقته میگفتم من چقدر بدبختم که انقدر سرم خلوت نمیشه که بتونم GTA V بازیش کنم(با این که بازیش دارم)،اما الان میگم من چقدر خوشبختم که هنوز بازیش نکردم :D

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
GTA V | PS4

این چندوقته میگفتم من چقدر بدبختم که انقدر سرم خلوت نمیشه که بتونم GTA V بازیش کنم(با این که بازیش دارم)،اما الان میگم من چقدر خوشبختم که هنوز بازیش نکردم :D

دقيقاً
من هم كه كلاً كنسول نداشتم، ميخوام ps4 بخرم تازه
اصلاً تازه بازي منتشر شده..

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دانلود ویدیوی مقایسه ی PS3 و PS4
دانلود فایل Grand-Theft-Auto-5-PS4-vs-PS3-Trailer-Comparison
به هیچ عنوان از دست ندید .
عالی بود
از اون چیزی که فکر میکردم پیشترفتش خیلی بالاتر بود . یعنی کاملا remastered و next gen تر شده ×_×

از این قسمت که معلومه خیلی از مدلهای بازی مخصوصا ماشینها با دقت بیشتری دوباره مدل سازی شده که کلا از نظر هندسی پیشترفت داشتن ....

قبلا توی نسخه نسل قبل کلا همه تو کفه ریزه کاریهایی که Rockstar برای این بازی کرده بود بودیم ! انگاری معلومه که خیلی بیشتر ایده داشتن که اصلا نمیتونستن روی نسل قبل پیاده سازی کنن .... الان همین یه نمونه قسمت جلوی ماشینها از اون حالت کاملا pix lated در اومده و مدل و geometry خودش رو گرفته . هرچقدر هم که اصلا توی بازی دیدنش خیلی ممکنه مهم نباشه اما بازم جالبه روی همچین جزییاتی هم کار کردن

یکی از بهترین قسمتهای بازی همین گشت و گزارش توی بیرون از Los Santos بود به هوای اینکه زیبایی این محیطها از نظره بصری خیره کننده بود ! حالا فکر کنید این همه میدان دید و جزییات و texture ها و رنگ بهتر و همچنین نورپردازی که به نظر میرسه روی درختها و مه و اطراف تاثیر زنده ای داشته باشه به جای اینکه Flat باشه توی بازی اضافه شده که طبیعتا زیبایی رو دو چندان میکنه

اینم از ترافیک بیشتر که خیلی میتونه به هیجان بازی توی تعقیب و گریزها کمک کنه ... همچنین میتونه دنیای بازی رو زنده تر نشون بده . احتمالا مردم هم زیادتر شده باشن.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
یه چیزی می گم شاید باورتون نشه! اما انگاری از همون اول نسخه PC بازی لید پلتفرم بوده! :d
حتما می دونید build logs چیه دیگه کلی در موردش حرف زدم تا حالا >:)
طبق چیزایی که از این build logs استخراج شده راک استار از همون اول بازی رو برای PC - (NextGen طراحی کرده و نسخه های ps3 و xbox360 رو با کاهش کیفیت بعضی چیزا قابل بازی و منتشر کرده
اینهارو ببینید:
Code:
[LEFT] Known Issues

868907- [PB][PC] Crash - When accessing "last gen" mode the game crashes. - rage::grcTextureFactoryDX11::LockRenderTarget
[/LEFT]
 [LEFT]868907– [PC] - Selecting last gen mode crashes the game
[/LEFT]

طبق این log موقع ساخت بازی حالتی به اسم last gen mode وجود داشته که خوب قطعا همین حالتی هست که روی ps3 و xbox360 بازی منتشر شده
نمیشه گفت بازی فقط remaster شده برای نسل بعد، خیلی جزئیات دیگه هم اضافه شده، طراحی مدل ها، تکسچرها و جزئیات چیزایی نیستن که بتونن در عرض چند ماه با یه ریمستر ساده بازی رو به این سطح برسونن
راک استار خیلی حرفه ایی تر و باهوش تر از اونیه که فکر می کردیم! واقعا برای GTA V سنگ تموم گذاشته!
اونهایی که علاقه دارن build logs رو بررسی کنن این لینکش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر