PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام
اقا پیرو سوال دوستمون من نسخه اسپشیال ادیشن ریجن 2 اروپا رو دارم و اکانتم ریجن 1 هستش،بنظرت چجوری دی ال سی رو بگیرم ک رو همین بازی و سیوها جواب بده چون زورم میاد باز
از صفر بخوام شروع کنم :D
نسخه گوتی هم کلا ریجن 2 عربی من دیدم،بنظرت اگه بگیرمش سیو های خودم روش جواب میدن؟
قبل خریدن دی ال سی، حتما چک کن که جفت CUSAهایه بازی و دی ال سیی که داری میخری یکی باشن!

Attachments

• Screenshot004.jpg
    Screenshot004.jpg
    97.8 KB · مشاهده: 18
  • Screenshot005.jpg
    Screenshot005.jpg
    84 KB · مشاهده: 18
  • Like
Reactions: Batsy and Ehsanna

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
قبل خریدن دی ال سی، حتما چک کن که جفت CUSAهایه بازی و دی ال سیی که داری میخری یکی باشن!
ممنون که جواب دادین.راستش دی ال سی رو پارسال گرفتمش هیچی یادم نمونده.راهی هست که بشه فهمید .....مثلا تاریخچه خریدی چیزی؟؟

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
این سی یو اس ای رو دقیقه کجا باید چک کنم؟ کدوم قسمت نوشته؟
و اینکه میتونم برگشت بزنم خریدم رو اصلا امکان برگشت خرید هست؟؟اونم واسه ایراااان!!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
ممنون که جواب دادین.راستش دی ال سی رو پارسال گرفتمش هیچی یادم نمونده.راهی هست که بشه فهمید .....مثلا تاریخچه خریدی چیزی؟؟
معمولا رسید خرید رو به ایمیل اکانت میفرستن.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
معمولا رسید خرید رو به ایمیل اکانت میفرستن.
بله ولی پارسال تا حالا هزار بار ایمیلمو پاک کردم.ممنون که پیگیر بودین.
من فکر میکنم بازیم یه جورایی خراب شده.دیروز رفتم هانتر دریم رفتن روی سنگ قبر ششم گفتم یه سری بزنم چون تا حالا نرفته بودم یه آیتم خواست واردش شدم یه ساحل باااااز بود با خرابه ها،یه باس هم بود یه ضربه میزدم میمرد!!!!ضربه های اونم اصلا به من کارگر نبود
بعدش همونجا گیر میافتادم ک راه خروج هم نداشت و باید از بازی خارج میشدم تا درست بشه،چند بار رفتم اینو گفتم شاید باگ باشه،اما همه ش همینطور بود.به نظرتون فایلا قاطی پاطی نشده،پاکش کنم از اول برم؟؟

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
اگر بازیت دیسکه، دورش نوشته خیلی ریز! روی جلدش نمیدونم نوشته باشه یا نه ولی دور خود دیسک یا وسطش میزنه سی یو اس ایو! و اگرم دیجیتاله که توی فروشگاه با پی سی من میرم البته، توی آدرس باره بالا زده مثه همون 2تا عکسی که گذاشتم! بازیت آپدیته به نسخه ی 1.09؟ چون دیتایه دی ال سی تویه آپدیته بازیه!

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
اگر بازیت دیسکه، دورش نوشته خیلی ریز! روی جلدش نمیدونم نوشته باشه یا نه ولی دور خود دیسک یا وسطش میزنه سی یو اس ایو! و اگرم دیجیتاله که توی فروشگاه با پی سی من میرم البته، توی آدرس باره بالا زده مثه همون 2تا عکسی که گذاشتم! بازیت آپدیته به نسخه ی 1.09؟ چون دیتایه دی ال سی تویه آپدیته بازیه!
بله آپدیت شد همون زمان که خریدم فایل آپدیتش اومد.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
منم هنوز توی این جم ها موندم که بالاخره چی به چیه و چطور ارتقا بدم که بهترین باشه.همینطور دست و پا شکسته رفتم جلو.
خلاصه بگم جمها رو باید بر اساس اسلحه ای که استفاده میکنی انتخاب کنی،یعنی اگر جمی که افکت blood atk داره رو روی اسلحه ای که بیس arcane داره استفاده کنی نتیجه مطلوبی که بخوای رو نمیگیری،بهترین جمها رو میتونی با فارم کردن باسهای چلیس به دست بیاری

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
من کل نت رو زیرو رو کردم. توی ردیت. ویکیا . یوتیوب. هیچ جا جمی پیدا نکردم که سه تا آپ مثبت بده. همیشه مخصوصا توی cursed ها یه نکته منفی وجود داره. توی جم های ابیسال عادی هم سه تا رو مثبت نمیده. با این دمیجی که شما داری باید امیگدالا عمق 4 رو هم one shot کنی.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من کل نت رو زیرو رو کردم. توی ردیت. ویکیا . یوتیوب. هیچ جا جمی پیدا نکردم که سه تا آپ مثبت بده. همیشه مخصوصا توی cursed ها یه نکته منفی وجود داره. توی جم های ابیسال عادی هم سه تا رو مثبت نمیده. با این دمیجی که شما داری باید امیگدالا عمق 4 رو هم one shot کنی.
احتمالا چیت رو کنسول هک شده زده شده
من کلا از دانجن ها متنفر بودم فقط برا تروفی رفتمشون ولی تا جایی که یادمه جمای خوب اکثرا cursed یا نفرین شده بودن و هیچوقتم یه جم چند تا بافو همزمان اونم به این حالت نداشت
باز شاید من اشتباه میکنم

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
خلاصه بگم جمها رو باید بر اساس اسلحه ای که استفاده میکنی انتخاب کنی،یعنی اگر جمی که افکت blood atk داره رو روی اسلحه ای که بیس arcane داره استفاده کنی نتیجه مطلوبی که بخوای رو نمیگیری،بهترین جمها رو میتونی با فارم کردن باسهای چلیس به دست بیاری
ای کاش کاملتر میگفتی دوست من.به ما که انگلیسیمون ضعیفه کمک میشد.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
احتمالا چیت رو کنسول هک شده زده شده
من کلا از دانجن ها متنفر بودم فقط برا تروفی رفتمشون ولی تا جایی که یادمه جمای خوب اکثرا cursed یا نفرین شده بودن و هیچوقتم یه جم چند تا بافو همزمان اونم به این حالت نداشت
باز شاید من اشتباه میکنم
بر خلاف شما من دانجنها رو از مراحل معمولی بازی بیشتر دوست دارم و بیشتر وقتم رو توی دانجنهای مختلف گشت و گذار کردم ولی تا الان همچین جمی با این خصوصیات چه در جمهای cursed و چه در جمهای abyssal ندیدم،شایدم جمی به این کمیابی وجود داشته باشه و ما و بقیه پلیرهایی که بازی رو جویدن از اون بی اطلاع هستیم،البته دوست دارم همچین جمی واقعا وجود خارجی داشته باشه و بعد از مدتها منو برای فارم کردن باسها بکشونه پای بلادبورن

اینکه چیزی نیست !
یه SpeedRun دارم ۲۳ دقیقه !!
فکر کنم رکورد جهانیش ۳۴ دقیقه بود ! =))=))
>:)
:-??:))
من نیازی به speedrun زدن ندارم چون آنچنان کار شاقی نیست از روی در و دیوار رد شدن و باسها رو بدون درگیری دور زدن ولی با این حال بدون گلیچ و دور زدن باسها از اول بازی تا آخرش رو میتونم کمتر از یک ساعت و نیم برم
شما یه لطفی بکن گلیف چلیسهایی که توشون این جمها رو فارم کردید اینجا بزارید تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
البته دوست دارم همچین جمی واقعا وجود خارجی داشته باشه و بعد از مدتها منو برای فارم کردن باسها بکشونه پای بلادبورن
یه همچین جمایی بازیو از بالانس در میاره! با وجود همون جمهاییم که تو بازی هستن ملت باسارو یکی دو هیت میفرستن سینه ی قبرسون! دیگه این جما باشن که تمومه دیگه، باسو نزده میمیره!:D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من نیازی به speedrun زدن ندارم چون آنچنان کار شاقی نیست از روی در و دیوار رد شدن و باسها رو بدون درگیری دور زدن ولی با این حال بدون گلیچ و دور زدن باسها از اول بازی تا آخرش رو میتونم کمتر از یک ساعت و نیم برم
شما یه لطفی بکن گلیف چلیسهایی که توشون این جمها رو فارم کردید اینجا بزارید تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن

مطمئنی کار شاقی نیست تموم کردن بازی تو 23 دقیقه ؟!
زیاد سخت نگیر
یکم بگردی پیدا میکنی

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر