PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من bloodborne رو خریدم ،هفته آینده میرسه دستم . میشه قبل اینکه بازی برسه دستم یکم راهنمایی کنید
Turn back... or the hunter will face the hunt:D
تمام لذت بازی به اینه که بری و از مردن های پیاپی لذت ببری:D راهنمایی چی میخوای دیگه آخه؟ برو حالشو ببر:D
چه لذتی بالاتر از لذت کشف ناشناخته ها...
you have the whole night to dream... make the best of it

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
تمام لذت بازی به اینه که بری و از مردن های پیاپی لذت ببری:D راهنمایی چی میخوای دیگه آخه؟ برو حالشو ببر:D
مسیریابی تو بازی راحت هست؟ برای 1 بار اتمام بازی چن ساعت گیم پلی داره؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
مسیرها خیلی راحت خیلی جالب وشگفت انگیزه
اگه دارک سولز رو بازی نکردی 50 الی 60 ساعت شایدم برسی به 80
دی ال سی بازیم که محشره

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
مسیرها خیلی راحت خیلی جالب وشگفت انگیزه
اگه دارک سولز رو بازی نکردی 50 الی 60 ساعت شایدم برسی به 80
دی ال سی بازیم که محشره
فعلا نسخه معمولی رو سفارش دادم که اگه تونستم تموم کنم بازی رونسخه گوتی هم بخرم . بیشتر بازیای سختو دوس دارم البته نه در اون حد که غیرمنطقی باشه سختیش امیدوارم خوشم بیاد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
فعلا نسخه معمولی رو سفارش دادم که اگه تونستم تموم کنم بازی رونسخه گوتی هم بخرم . بیشتر بازیای سختو دوس دارم البته نه در اون حد که غیرمنطقی باشه سختیش امیدوارم خوشم بیاد
ببین این بازی و کلا سری سولزبورن یک حالت سیو خاصی داره که با تمام بازی ها متفاوته و اگه دستت بیاد دیگه از اونجا از بازی لذت میبری.
حالت سیو اینطوره که در اصل هر لحظه از بازی مثل زندگی واقعی در حال سیو شدنه، هر کاری میکنی (در باز میکنی، از ایتم ها استفاده میکنی و ...) در حال سیو شدنه و نمیتونی برگردی از چک پوینت و فلان کار رو انجام ندی! یعنی هر عملت داره ضبط میشه مثل زندگی واقعی. چک پوینت و این چیزا نداریم. از بازی هم خارج بشی از همونجایی که ایستاده بودی دقیقا ادامه پیدا میکنه.
بعد اینکه یک سری Lantern هست که همینطور در بازی پیش میری باز میشن و هر بار که بمیری از اینها برمیگردی. اما مردن تو این بازی هم خاصه!
تو بازی یک سری چیز هست به نام BloodEcho که از طریق کشتن دشمنان به دست میاد. با اینا میتونی ایتم بخری، خودتو و اسلحت رو اپگرید کنی و ...
هر بار که دشمنی رو میکشی از اینها میگیری. اما اگه بمیری اینا میفتن رو زمین (یا میرن تو بدن کسی که کشتت) یک بار فرصت داری که برگردی و برشون داری. اگه برنداری و بمیری از دست میرن. بهتره هر دفعه که تعداد زیادی بدست میاری بری و خرجشون کنی که هدر نرن
یادت باشه که وقتی میمیری به جز باس فایت ها و دشمن های خیلی بزرگ غیر باس فایت، همه دشمن ها زنده میشن و دوباره باید بکشی یا فرار کنی ازشون. بهتره همینطور که پیش میری محیط رو خوب بگردی و در های قفل رو باز کنی که راه ها باز بشن و راحت تر بشه.

• Like

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
بقیه دوستان جواب دادن! فقط اینکه مسیریابیش خیلی راحت نیست، حواست رو جمع نکنی، یباره میبینی که 3 یا 4 تا منطقه رو کلا رد کردی و حواست نبوده:D البته مشکلی هم نیست، راحت میتونی برگردی و به اون مناطق بری... این مساله رو دیدم که میگم:D
در مورد ساعت گیم پلی هم دقیق نمیدونم، چون هیچ وقت تو هیچ بازی ای توجه نمیکنم که چند ساعت بازی کردم. هرچقدر که حال بده دیگه:D ولی این بازی رو اگه خوشت بیاد که با یبار تموم کردن ولش نمیکنی که:D کلا کسی که یبار بازی رو تموم کنه و دیگه ادامه نده، یعنی که از بازی خوشش نیومده:D
در مورد dlc هم که بدون اغراق فوق العادست. کاملا ارزش پول یه dlc رو داره. به نظر من هم باس های dlc از باس های بازی سخت ترن! البته نه همه باس هاش!

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
میفرمایند:
Unending DEATH awaits those who pry into the UNKNOWN

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
چقدر درست میفرمایند:D
گفتم که لذت مرگ های پیاپی:D
آنلاینش هنو رو هواس؟:| من تست میکنم یا وصل نمیشه یا میشه به یه دیقه نمیکشه میگه کانکشن لاست:| تو بازیا دیگه درسته ولی:|

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
آنلاینش هنو رو هواس؟:| من تست میکنم یا وصل نمیشه یا میشه به یه دیقه نمیکشه میگه کانکشن لاست:| تو بازیا دیگه درسته ولی:|
تو توییتر به پیجش گفتم ولی جوابگو نبودن چند بار به پلی استیشن گزارش دادم اونها جواب میدادن آخرش گفتن باید با سازنده گان بازی بگی من هم به پیج بلادبورن گفتم اونها فقط جواب میدادن اوکی yes. من هم گفتم کو... خل انگلیسی بلد نیستی؟ جواب من اوکی نیست

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: J. Constantine

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
اره
02fd08f0b0909e5d10c4d5b175dba764.jpg
892155af3ece33221e73528b9e53e76d.jpg
9399cf00981583e37c4b5cd1a23a6e55.jpg

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر