PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
مطمئنی کار شاقی نیست تموم کردن بازی تو 23 دقیقه ؟!
زیاد سخت نگیر
یکم بگردی پیدا میکنی
حالا شما فرض کن از روی در و دیوار رد شدن و دور زدن باسها کار شاقیه ;)
با بگرد پیدا میکنی چیزی اثبات نمیشه چون نزدیک به نصف ساعاتی که بلاد بازی کردم رو فقط دانجن کرولینگ انجام دادم و ریز و درشت جمها رو میدونم کدوم دشمن دراپ میکنه،شما برای اثبات درستی حرفت لطف کن گلیف چلیسها و نوع دشمنی که همچین جمی رو ازشون فارم کردی بزار تا بقیه هم استفاده کنن،اگرم مطمئن نیستی و همینجوری یه چیزی گفتی و توش موندی که قضیش متفاوته و دیگه حرفی نمیمونه ;)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,781
نام
حامد
با بگرد پیدا میکنی چیزی اثبات نمیشه چون نزدیک به نصف ساعاتی که بلاد بازی کردم رو فقط دانجن کرولینگ انجام دادم و ریز و درشت جمها رو میدونم کدوم دشمن دراپ میکنه،شما برای اثبات درستی حرفت لطف کن گلیف چلیسها و نوع دشمنی که همچین جمی رو ازشون فارم کردی بزار تا بقیه هم استفاده کنن،اگرم مطمئن نیستی و همینجوری یه چیزی گفتی و توش موندی که قضیش متفاوته و دیگه حرفی نمیمونه ;)
نمیدونم شاید توی بازی های کپیخور بشه چیت زد. شاید این از همون جم ها باشه. توی بازی اصلی همچین چیزی نیست.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوست عزیز شما خیلی طلبکارانه حرف میزنید !!
من چیزی به شما بدهکار نیستم که بخوام ثابت کنم !! ( یعنی عکسها چیزی رو ثابت نمیکنن ؟!! )
دوتا عکس گذاشتم اونم به درخواست یکی از دوستان
نیازی نیست من به شما جواب بدم ، موفق باشید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
نمیدونم شاید توی بازی های کپیخور بشه چیت زد. شاید این از همون جم ها باشه. توی همچین چیزی نیست.

Bloodborne gem modding گوگل کنید
تو یوتوب هم گذاشتن

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوست عزیز شما خیلی طلبکارانه حرف میزنید !!
من چیزی به شما بدهکار نیستم که بخوام ثابت کنم !! ( یعنی عکسها چیزی رو ثابت نمیکنن ؟!! )
دوتا عکس گذاشتم اونم به درخواست یکی از دوستان
نیازی نیست من به شما جواب بدم ، موفق باشید
اول اینکه این خود شما بودید که اولین بار کامنت بنده رو که در جواب یکی دیگه از دوستان گذاشته بودم نقل قول کردید و تصویر جمهای سلاحتون رو نشون دادید و از من در مورد خوب یا بد بودن جمهاتون سوال پرسیدید وگرنه من شما رو اصلا نمیشناسم که بخوام ازتون طلبکار باشم یا نباشم،در ثانی شما میتونستی بجای این همه ناز و ادا از اول بگی این جمها توی بازی معمولی نیست و چه میدونم با چیت زدن یا فلان حرکت جمها رو به دست آوردید تا قضیه اینقدر پیچ و تاب پیدا نکنه

نمیدونم شاید توی بازی های کپیخور بشه چیت زد. شاید این از همون جم ها باشه. توی بازی اصلی همچین چیزی نیست.
منم همین فکر رو میکنم چون با همه جمهای بازی و قابلیتهاشون آشنایی دارم و همچین جمی تا الان ندیدم،واسه همین از این دوستمون سوال پرسیدم ولی ایشون جوابی ندادن،در هر صورت دیگه واسم مهم نیست

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
عه اون شما بودید من عکس گذاشتم ؟! :D
فکر کردم یکی دیگه بود !
فقط یه چیز بگم با چیت زدن نمیشه ماهیت جم هارو عوض کرد
میدونی که میشه مثلا استامین و خون ... رو‌ بینهایت کرد ولی نمیشه مشخصات جم رو تغییر بدی !

• Like
Reactions: Ehsanna

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
عه اون شما بودید من عکس گذاشتم ؟! :D
فکر کردم یکی دیگه بود !
فقط یه چیز بگم با چیت زدن نمیشه ماهیت جم هارو عوض کرد
میدونی که میشه مثلا استامین و خون ... رو‌ بینهایت کرد ولی نمیشه مشخصات جم رو تغییر بدی !
هم میشه جمها رو ادیت کرد و هم کل آمار کاراکتر رو

اینم یه ویدیو که دقیقا طرف مثل شما قابلیت و قدرت جمها رو دستکاری و ادیت کرده

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
[
هم میشه جمها رو ادیت کرد و هم کل آمار کاراکتر رو

اینم یه ویدیو که دقیقا طرف مثل شما قابلیت و قدرت جمها رو دستکاری و ادیت کرده
میشه لینکش رو بفرستی برام چون من نتونستم ببینم
پ ن : دیدم ویدئو رو
اینکه داره از برنامه پولی Save Wizard استفاده میکنه که ؟!!
ربطی به کنسول هک شده نداره !

آخرین ویرایش:

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
قبل خریدن دی ال سی، حتما چک کن که جفت CUSAهایه بازی و دی ال سیی که داری میخری یکی باشن!
سلام مجدد.به نظر میرسه مشکل همون موردی هست که شما میگید.اشتباه خرید کردم.....چون بازی رو کلا پاک کردم ولی بازم نشد.
سوالم اینه که آیا میشه تماسی گرفت با سونی که یه جورایی این مشکل حل بشه ؟؟ممنون

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
سلام
اقا هز سمت راست کارتردال وارد که اسانسور داره و.....
اون ته مها یه درب هست که دورش پر از کوزه هست
اونو چجور باز کنم؟
حالا حالا ها بهش کاری نداری . بعد از اینکه یه Rom رو زدی میری به Yarhgull unseen village ,اونجا باید دنبال کلید بگردی .

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,406
نام
علی
سلام مجدد.به نظر میرسه مشکل همون موردی هست که شما میگید.اشتباه خرید کردم.....چون بازی رو کلا پاک کردم ولی بازم نشد.
سوالم اینه که آیا میشه تماسی گرفت با سونی که یه جورایی این مشکل حل بشه ؟؟ممنون
این موردو نمیدونم ولی میتونی امتحان کنی! من درمورد یه گیفت ده دلاری تجربه دارم که رسید خرید از فروشگاهو میخواستن! ده دلاری فیزیکی بود و تو جعبه ی کنسول بود و تاریخش رد شده بود. دیگه پیگیری نکردم ولی برا تو دیجیتالیه پیگیریش راحت تره فک کنم و اینکه باید به هیتلر شکن وصل باشی تا ساپورت آنلاین وصل شه!
عجب من هیچکدوم از اینا رو اصلا نرفتم ببینم .لازم شد از اول برم.واقعا گسترده ست.
من این بازیو خودم یه بار تموم کردم و بعد رفتم با راهنماش رفتم و تازه فهمیدم نصوه بازیو نرفتم اصن! خودت یه بار تموم کن و بعدش با راهنما برو چون خیلی از منطقه هایه بازی انتخابین و برایه اینکه به یه سریاش برسی باید یه سری کارهایه خاص انجام بدی مثه قلعه ی Cainhurst

• Like

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
این موردو نمیدونم ولی میتونی امتحان کنی! من درمورد یه گیفت ده دلاری تجربه دارم که رسید خرید از فروشگاهو میخواستن! ده دلاری فیزیکی بود و تو جعبه ی کنسول بود و تاریخش رد شده بود. دیگه پیگیری نکردم ولی برا تو دیجیتالیه پیگیریش راحت تره فک کنم و اینکه باید به هیتلر شکن وصل باشی تا ساپورت آنلاین وصل شه!

من این بازیو خودم یه بار تموم کردم و بعد رفتم با راهنماش رفتم و تازه فهمیدم نصوه بازیو نرفتم اصن! خودت یه بار تموم کن و بعدش با راهنما برو چون خیلی از منطقه هایه بازی انتخابین و برایه اینکه به یه سریاش برسی باید یه سری کارهایه خاص انجام بدی مثه قلعه ی Cainhurst
خب دقیقا باید به چه آدرسی ایمیل کنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر