PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
راستی نمیدونم چرا از آیتمهای جادویی مثل empty phantasm shell نمیتونم استفاده کنم؟چون لول arcane هم بهش میرسه!!!رو کدوم سلاح کار میکنه و چطور؟

درود
Empty phantasm shell روی اسلحه دست راست بمدت 60 ثانیه 80 آرکین دمج اضافه میکنه 3تا تیر هم مصرف میشه براش
ساده ترین حالت اینه تو قسمت شورتکات ایتم بزاری و با مربع فعالش کنی

• Like
Reactions: dark spartan

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
این بازی قطعا ی شاهکاره!من ک تا حالا هیچ بازی در حد بلاد ندیدم ک بتونه ادم رو اینجوری معتاد کنه و تکراری نشه،کلا این بازی روح داره و تکراری نمیشه.
چرا میشه خرید،دو تا حوضچه توی هانترز دریم هست یکی بالا کنار ساختمان و یکی هم همون وسط پایین ک معلوم میشه،از طریق یکیشون میشد لباس و اسلحه خرید.
فارمینگ هم دوستان ک گفتن بالا بهترین منطقه کجاست.
برای باز کردن چلیس دانجن ها باید از همون قبرا استفاده کنی ک ب صورت افلاین هم میشه انجامشون داد.
در مورد چلیس دانجن ها هم اینکه مهمترین کاربردشون ی تروفی هست ک اخرش با کشتن یدونه باس بهت میده،البته فک کنم دوتا تروفی دیگه هم ب طور غیر مستقیم باید از دانجن ها بدست میاوردی
ک یکیش یدونه اسلحه بود ک باهاش تروفی تکمیل اسلحه ها رو میگرفتی و یدونه هم دقیق یادم نیست اما ی ایتم کمیاب بود ک فقط توی دانجن ها پیدا میشد ک از طریقش باید ب یچیز دیگه میرسیدی،متاسفانه دقیق یادم نیست این قسمت دوم حرفم رو.
دانجن ها حالت سیاه چاله های طبقاتی دارن ک هر طبقه رو فتح میکنی با اسانسور ب طبقه پایین تر میری و ی موج جدید از دشمنا میان سراغت،توی پایین ترین طبقه هر دانجن هم
باید ی باس رو بکشی ک اکثرا همون دشمنای عادی بازی هستن با این تفاوت ک توی دانجن 100 برابر سگ تر میشن :D
هر دانجنی رو ک تموم میکنی علاوه بر ایتم هایی ک بدست میاری یدونه چلیس هم بهت میده ک میتونی باهاش دانجن بعدی رو باز کنی،اینم بگم ک نمیدونم دقیقا کجا تموم میشدن و متناهی هستن یا نا متناهی
من خودم وقتی تروفیش رو بدست اوردم دیگه بیخیالش شدم،کلا چلیس دانجن ها ب شدت اعصاب خورد کن و رو مخ بودن چون همشون شبیه هم بودن و با پیشرفت کردن توشون سخت تر هم میشدن،برای من
باس Pthumerian Elder ک توی یکی از دانجنا بود جزئ 3 تا باس اشک درار بازی بود :D

خیلی ممنون بابت توضیحات مشکلاتم رفع شد.در مورد workshop منظورم اون پایینی نبود اتفاقا از اون یکی از قوی ترین اسلحه های بازی به اسمLudwig's Holy Blade رو خریدم و تا یکی مونده به اخر اپگریدش کردم که خیلی قوی هستD: تو اون workshop بالایی نمیدونم چرا اسلحه ای وجود نداره ایتمها و لباس های مختلفی وجود داره ها ولی اسلحه خیر!

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
درود
Empty phantasm shell روی اسلحه دست راست بمدت 60 ثانیه 80 آرکین دمج اضافه میکنه 3تا تیر هم مصرف میشه براش
ساده ترین حالت اینه تو قسمت شورتکات ایتم بزاری و با مربع فعالش کنی
خیلی ممنون.من مشکلم اینه روی کدوم اسلحه یا اسلحه ها کار میکنه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خیلی ممنون بابت توضیحات مشکلاتم رفع شد.در مورد workshop منظورم اون پایینی نبود اتفاقا از اون یکی از قوی ترین اسلحه های بازی به اسمLudwig's Holy Blade رو خریدم و تا یکی مونده به اخر اپگریدش کردم که خیلی قوی هستD: تو اون workshop بالایی نمیدونم چرا اسلحه ای وجود نداره ایتمها و لباس های مختلفی وجود داره ها ولی اسلحه خیر!

اره توی اون حوضچه بالایی یسری لباسا و ایتمای خاص بودن مثلا لباس گسکویین،فقط در همین حد یادمه در مورد اون حوضچه ها متاسفانه چون خیلی وقت بازی نکردم و ب شدت دلم برا این شاهکار تنگ شده!

• Like
Reactions: dark spartan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بعد چند ماه برگشتم سر بازی ! میگم رفتن این چالیس ها ترتیب خاصی داره؟ یا فقط باید تمام چالیس ها رو بگیری! ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بعد چند ماه برگشتم سر بازی ! میگم رفتن این چالیس ها ترتیب خاصی داره؟ یا فقط باید تمام چالیس ها رو بگیری! ؟
برای یکی از تروفیها باید با یه ترتیبی بری چون هرکدوم یسری متریال خاص ازش درمیاد
درغیر این صورت میتونی هرحالتی که میخای بری سراغشون

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
به جز تروفی کویین چیزی نمونده
باس فایت amygdala رو بکشی، یک ایتم بهت میده که اولین دخمه رو میشه باهاش ساخت و واردش شد، بعد از این که اولین دخمه رو رد کردی اخرش همین طوی ایتم های ساخت دخمه بعدی توش پیدا میشه، از دخمه سوم به بعد میشه ایتم ساخت دخمه های بیشتری رو که مربوط به تروفی ملکه نیست پیدا کرد ولی اگر شما فقط میخوای برای تروفی ملکه بری سعی کن از روی راهنما برو که بینهایت دقت در گرفتن ایتم های مورد نیازش میخواد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
من اینقدر از این بازی خوشم میاد تا الان نزدیک 36 بار تمومش کردم، کلا رو پی اس 4 همین یک بازی رو با چند بازی دیگه گزروندم، نمیدونم سنم بالا رفته دیگه علاقه ای به بازی ها ندارم ولی هنوزم بعد از 4 سال این بازی رو از رو ps4 حذف نکردم و کلا از صنعت گیم فقط برای همین جور بازی های حداحافظی نکردم، سکیرو هم رو بازی کردم و خیلی خوشم اومد ولی در حد بلادبورن برام لذت بخش نبود، کاشکی اتمسفر و مبارزات همه بازی های شمشیر جنگ این طوری بود...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
من اینقدر از این بازی خوشم میاد تا الان نزدیک 36 بار تمومش کردم، کلا رو پی اس 4 همین یک بازی رو با چند بازی دیگه گزروندم، نمیدونم سنم بالا رفته دیگه علاقه ای به بازی ها ندارم ولی هنوزم بعد از 4 سال این بازی رو از رو ps4 حذف نکردم و کلا از صنعت گیم فقط برای همین جور بازی های حداحافظی نکردم، سکیرو هم رو بازی کردم و خیلی خوشم اومد ولی در حد بلادبورن برام لذت بخش نبود، کاشکی اتمسفر و مبارزات همه بازی های شمشیر جنگ این طوری بود...
دیگه گمون نکنم یه همچن بازیی بیاد مگر خود میازاکی 2شو بسازه! این بازی تا اینجا بهترین بازی نسل بوده برام و گمونم نکنم عوض شه تا تهش!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Bloodborne شاهکاره. به نظرم هیچ وقت همچین بازی تکرار نمیشه.جالبه من بازی رو موقع لانچ گرفتم و نتوستم باهاش ارتباط بر قرار کنم و بعد چند ساعت بازی کردن فروختم. تا همین چند ماه پیش که
دوباره خریدمش. تا الان بالای 10 بار تمامش کردم و تبدیل شده به بهترین بازی زندگیم. واقعا دنیای عجیبیه :D

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
حالا صبر کن برای نسخه بعدی بلاد. ولی یادت نره همه ی انحصاری های سونی رو تجربه کنی. میدونی انحصاری یه لذتی داره حتی تو اسمش

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
دوستان چطور جم با قدرت فیزیکی 36.3 پیدا کنم؟قدرتمند ترین جمی که پیدا کردم حدود 21_22 تا قدرت فیزیکی داشت؟جایی یا مکانی یا باسی هست که این ایتم رو drop کنه و بتونیم فارمش کنیم؟یو فروم ها و یوتیوب بعضی افراد تونسته بودن

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
دوستان چطور جم با قدرت فیزیکی 36.3 پیدا کنم؟قدرتمند ترین جمی که پیدا کردم حدود 21_22 تا قدرت فیزیکی داشت؟جایی یا مکانی یا باسی هست که این ایتم رو drop کنه و بتونیم فارمش کنیم؟یو فروم ها و یوتیوب بعضی افراد تونسته بودن
توی چلیس دانجنا هستش. بلابورن ویکیو سرچ کن توی سایتش ریز و درشته بازیو نوشته! باید از راه گلیف بری توی اون دانجن که پلاس میخواد چون جزو ویژگی آنلاین بازیه چلیسه گلیف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر